PDA

View Full Version : Проблем с майка ми



mani4et0o0o
10-19-2013, 08:34
Здравейте, проблемът е следния... майка ми не ми разрешава да тренирам салса танци. Тя твърди, че това са неприлични танци и е против тях. А аз искам да тренирам, защото съм танцувала няколко пъти и наистина ми хареса.
Моля споделете вашето мнение за салсата и за темата, ще се радвам да прочета мнения и на други хора по въпроса :))

bogitooo12
10-19-2013, 14:02
Докажи и че ти харесва, помисли си дали имате финансова възможност да ходиш. Може би ще ти отнеме време да я убедиш, но най-важното е да не се отказваш! Успех!

shmatarok
10-19-2013, 14:07
Ами опитай се да проявиш друга гледна точка - обясни, че танците са спорт, полезни са за фигурата ти и всъщност не са неприлични (?!!).

Hidayet
10-19-2013, 14:27
Ами опитай се да проявиш друга гледна точка - обясни, че танците са спорт, полезни са за фигурата ти и всъщност не са неприлични (?!!).

+

И аз не виждам нещо неприлично в тях. На колко си години? Не разбирам защо те спира, все пак искаш да танцуваш, а не да си купуваш дрога.

mani4et0o0o
10-19-2013, 16:37
На 16 години съм и проблема не е от гледна точка на финансите. Просто не одобрява тези танци и твърди, че хората няма да ме приемат на сериозно и ще им правя лошо впечатление.

Баща Ти
10-19-2013, 16:40
Права е! Отиди да бачкал на строеж, така ще те приемат много по-сериозно.

BlackEyedPeas
10-19-2013, 17:09
http://www.youtube.com/watch?v=BlLwbaRBECw

Supermassive____
10-19-2013, 18:30
Просто не одобрява тези танци и твърди, че хората няма да ме приемат на сериозно и ще им правя лошо впечатление.
Не ги слушай дъртите, те не разбират. Щом на теб ти харесват танците и си решила да се занимаваш с тях не виждам какъв е проблема. Запиши се в някоя школа и почвай.

Hidayet
10-19-2013, 20:06
Просто не одобрява тези танци и твърди, че хората няма да ме приемат на сериозно и ще им правя лошо впечатление.

Поговори си с нея и я попитай животът ти от хората и тяхното мнение ли зависи. Питай я също няма ли да се чувства по-добре, ако детето й е щастливо и се занимава с това, което го влече. За нея мнението на чуждите по-важно ли е от мнението на собствената й дъщеря?

HollyGolightly
10-19-2013, 22:30
По-добре салса в някое студио, отколкот гюбеци в кварталната кръчма.

Sh@d0w
10-20-2013, 19:39
Кажи на майка си че живеем в 21 век и че нейните морално остарели виждания не са твоите виждания. Кажи че това е което искаш да правиш за момента, което ще те кара да се чувстваш добре и и кажи че няма право да те лишава от това.