PDA

View Full Version : Обичам го но....



tseti
10-19-2013, 11:29
Здравейте!
С приятеля ми сме заедно почти 4 години. Но живеем на 170 км разстояние,защото учим на различни места и остава съвсем малко докато стане да си живеем заедно горе долу 8 месеца.Но не е там проблема. Проблема е че всичко беше хубаво и красиво. И от една седмица само се карахме за някакви глупости ,който нямаха смисъл дори..И сега уж не се караме ,но като го чуя и като ми каже къде е и какво прави...просто не му вярвам..сякаш моето доверие към него изчезна...На какво се дължи...Иначе много си го обичам и държа на него....
Можете ли да ми помогнете ?
Благодаря!

Anonys
10-19-2013, 11:34
Вижте се за няколко дни и това чувство може би ще изчезне.

Luci
10-19-2013, 12:33
Заедно сте от 4 години и заради някакви глупости вече не му вярваш? Според мене или не са глупости, нещата за които сте се карали или е нещо друго. Най-добре си се вижте на живо и си поговорете, всичко ще се оправи :)

babity
10-19-2013, 13:00
Секс!

baby_baby
10-19-2013, 13:11
Вижте се за няколко дни и това чувство може би ще изчезне.

+1

anonymous708973
10-19-2013, 14:14
Вижте се за няколко дни и това чувство може би ще изчезне.

Мда.
Не се притеснявай, само период е. Далече сте, на финалната права сте до Голямата Крачка, напрежението се е натрупало и просто това е реакция. Не си прави изводи, това, че чат-пат искаш да му откъснеш главата нищо не значи.
Намерете начин да се видите, спинкайте заедно, направете си нещо вкусно за хапване, гушкайте се. Хормоните на щастието ще си кажат думата и ще се почувствате доста по-сближени.

От любопитство искам да попитам на какви години сте?

tseti
10-19-2013, 19:56
Мда.
Не се притеснявай, само период е. Далече сте, на финалната права сте до Голямата Крачка, напрежението се е натрупало и просто това е реакция. Не си прави изводи, това, че чат-пат искаш да му откъснеш главата нищо не значи.
Намерете начин да се видите, спинкайте заедно, направете си нещо вкусно за хапване, гушкайте се. Хормоните на щастието ще си кажат думата и ще се почувствате доста по-сближени.

От любопитство искам да попитам на какви години сте?





И двамата сме на 18 :)

Fantasyyy
10-19-2013, 20:16
Ами вижте се,поговорете и нещата ще се оправят.

anonymous708973
10-20-2013, 08:27
И сте заедно от 14-годишни?
Уоу. :)

Баща Ти
10-20-2013, 08:29
И сте заедно от 14-годишни?
Уоу. :)

18 - 4 = 14

~TrueLove~
10-20-2013, 08:46
Това в само временно, повярвай ми.
Аз бях в абсолютно същата ситуация като теб.
С моя приятел сме заедно от 5 години, бяхме от различни градове (на повече от 350 км. един от друг) и се виждахме 1 път в месеца. Беше ужасно трудно, но нямахме друг избор, трябваше да завърша образованието си. Постоянно се притеснявахме какво прави другия, къде е и т.н. , но всичкото това напрежение и нерви беше временно.
Ние вече предприехме "Голямата Крачка" и живеем заедно, всичко в момента е повече от прекрасно!
Всичкото това го написах , за да ти кажа да не се отказвате един от друг, заради временна неувереност в другия, пожелавам ви и вие да имате хубава и пълноценна връзка когато заживеете заедно. :)

Elisa*DaY
10-22-2013, 13:51
Напълно нормално е от време на време да има такова моменти в една връзка. Не винаги всичко е слънца и рози. След като сте заедно от толкова много време, значи комуникация не би трябвало да ви липсва. Висте се и поговорете. Кажи му какво те притеснява, но без да се караш или натякваш и не се отказвай от него. Успех.

NissaN
10-24-2013, 12:05
Изненадай го (Отиди пре него без да знае) и ще видиш дали има повод за притеснение.

sweetka_96
10-24-2013, 12:26
Изненадай го (Отиди пре него без да знае) и ще видиш дали има повод за притеснение.

+1 Това е добра идея! :)

draid
10-24-2013, 18:52
Историята винаги наказва хората които се доверяват прекалено ;)

AnarchyBoy
10-24-2013, 19:53
Това в само временно, повярвай ми.
Аз бях в абсолютно същата ситуация като теб.
С моя приятел сме заедно от 5 години, бяхме от различни градове (на повече от 350 км. един от друг) и се виждахме 1 път в месеца. Беше ужасно трудно, но нямахме друг избор, трябваше да завърша образованието си. Постоянно се притеснявахме какво прави другия, къде е и т.н. , но всичкото това напрежение и нерви беше временно.
Ние вече предприехме "Голямата Крачка" и живеем заедно, всичко в момента е повече от прекрасно!
Всичкото това го написах , за да ти кажа да не се отказвате един от друг, заради временна неувереност в другия, пожелавам ви и вие да имате хубава и пълноценна връзка когато заживеете заедно. :)

Ойй... :smt049

- Знаеш! ;)

tHe_COolEst_GIrl
10-25-2013, 14:04
Вижте се за няколко дни и това чувство може би ще изчезне.

Ще добавя, че може да излезнете на по кафенце, някъде на разходка, може и да хапнете. Абе прекарвайте време заедно и се забавлявайте. Тогава ще разбереш дали е просто съмнение от напрежение или нещо по-сериозно :) Просто не си струва да захабиш 4-годишна връзка за едното съмнение, нали? ;)

Lucho
10-25-2013, 20:34
Изненадай го (Отиди пре него без да знае) и ще видиш дали има повод за притеснение.

Такава изненада може и да не е приятна! По-добре да му звънне 1 час преди да иде. Определено имат безплатни минути (4 години са заедно dafuq), пък и да нямат 0,34 лв/мин. не е толкова скъпо. Дори 1 SMS ще свърши работа. Приемете, че не си струва да се разбива 4-годишна връзка заради няколко стотинки, нали?