PDA

View Full Version : незнам..



never_lose_hope
10-19-2013, 14:16
Здравейте.. попринцип не съм момиче,което постоянно търси съвети във форуми,НО днес имам нужда от съвет или просто да споделя незнам и аз.Има едно момче,което доста ме обърква с поведението си.Запознахме се съвсем случайно покраи общи познати.Той ми прати покана в ФБ,приех го и от тогава започна да ми пише всеки ден.. тренираме в един фитнес и всяка седмица се засичаме там - виждам как ме поглежда и се усмихва и аз когато го погледна и видя как ми се усмихва му отвръщам със същото ;д ,много често ни се засичат погледите.Преди някой ден той предложи да си ме закара до нас след тренировката.. след което му предложих да пием кафе на следващият ден и той каза,че не се знае имал малко работа..след което ми писа,че няма да може. И ето проблема - от тогава нищо от него .. нито ми е писал,нито нищо.Май забравих да спомена,че май си падам по него .. ;д :) Иде ми да му кажа "к'во ти стана? " но нищо не смея да му кажа или да питам .. незнам как да постъпя..

melany12
10-19-2013, 14:38
според мен,трябва да му пишеш..кво правиш,забрави ме и някакви такива..и да видиш как ще се държи с теб...и тогава ще си направиш изводите какво да правиш..но със сигурност,го потърси..не се отказвай толкова лесно

valdesbg
10-19-2013, 15:07
Не *интервал* знам

Тва ти е по голям проблем от тва в темата. Know that :)

HollyGolightly
10-19-2013, 16:26
По-добре не му пиши! Просто като го видиш във фитнеса отиди при него и го заговори. Ако се опитва да те разкара или се държи странно, не го занимавай повече.

shmatarok
10-19-2013, 16:47
И аз не знам. :(

JakSparrow
10-19-2013, 17:42
с нещо си го уплашила признай си какво прикриваш от историята

Konstansa555
10-20-2013, 18:22
Момиче, преди да споделяш любовните си проблеми, отиди на консултация при учителката си по български. Мисля, че това ти е много по-належащо с този правопис.

baby_baby
10-20-2013, 18:43
според мен,трябва да му пишеш..кво правиш,забрави ме и някакви такива..и да видиш как ще се държи с теб...и тогава ще си направиш изводите какво да правиш..но със сигурност,го потърси..не се отказвай толкова лесно

+1

prince
10-21-2013, 12:28
Няма как да знаеш какво му е на тоя човек и защо не ти обърща внимание, като лично не знаеш почти нищо за него. Просто ако го срещнеш пак, иди при него заговорете се (Освен ако не е в мега_серията и да ти каже: "Бягай от тука искам да съм нацепен като кон") след това му кажи, че е много интересна личност и искаш да разбереш повече неща за него и го покани пак да излезете, ако вече пак не може, значи усмихвай се на друг.

sneering
10-21-2013, 12:37
Може да обича да се напушва и да се усмихва на всички и ти просто да си си вкарала филма,че те харесва. :D

Майтапа настрана,истината е че може би води динамичен живот в който самата ти си дребен детайл все още и не се сеща за теб.
Това не означава че няма да те хареса или пък не те е харесал,просто трябва да мине време.