PDA

View Full Version : Някакво обеснение на това???



tit
10-19-2013, 18:28
Здравейте.. ^^ Така ще гледам този път на кратко да разкажа за какво става дума. След като бяхме заедно 2 месеца за тези 2 месеца му се доверих изключително много.. просто така здраво се бях хванала за него .. едва ли не той е мъжа на живота ми вече и няма друг. Което в крайна сметка ми изигра лоша шега. Както и да е. Разделихме се за 2 седмици и момчето което много ме "обичаше" през тези 2 седмици си лягаше така стабилно с бившата си. Колко пъти не знам и не искам да знам. Проблема ми е че това нещо не мога да си го избия от главата. И вместо по някакъв начин да се опита да ми спечели доверието отново той направо имам чувството, че си играе с търпението ми.Все аз съм тая с детското мислене, все той е прав. Казах си или му прощаваш и го забравяш но всеки път когато се скараме това нещо ... направо ме разяжда отвътре. Постоянно му вкарвам някакви намеци с цел да му натрия носа да му стане гадно. Скоро ще правим половин година .. и тези дни замина на село. Имаше и рожден ден преди 2 3 дена. От както замина.. а преди да замине ми обеща че ще ми звънни първия ден ми звънна веднъж... втория реши изобщо да не го прави. Е да казах си разбери го има рожден ден човека,не искам да го ангажирам да ми звъни през 5 минути. Но станаха вече 3 4 дена и му звъня викам му така и така добре се държи обеснява ми как нямал време и му викам добре аз повече няма да ти звъня ти ако се сетиш ще се чуем щом си винаги толкова зает. Туй е разговор в 1 и 30 на обяд и до 11 12 вечерта.. е що да се обади. И гледам в фб си писал с едно момиче по принцип си имаме пароли но не влизам и днеска викам няма да стане така просто ей така влязох писали си там,старата хронология изтрита ... и наистина започнах да се замислям тъй момче да не се окаже пък че ходи с нея.. Таз му вика днеска ще правим ли некви раоти .. и той ами да после ще се разберем. Аз го бях питала той ми вика братовчедка ми. Викам му аз сериозно ли толкова тъпа ти изглеждам и тоя ми вика еми явно си щом си мислиш такиа раоти... и аз стоя и му викам няма да ми говориш така и тоя ми вика щи говоря както си искам??????! Направо бях изумена.. за първи път ми говори така.. причина някаква няма, не сме се карали днеска ми написа даже смс че ме обича аз разбира се реших да не му отговарям. Аз не мога да разбера като си отиде на това тъпо село защо почва да се държи така отдръпнато с мен? Това е винаги абсолютно винаги. Даже съм говорила за това с него той ми вика "ами аз като отида там не знам защо много се променям" Ама какво означава това много се променям.. той като отиде там аз направо не съществувам за него.. но като си дойде направо умира за мен. И за какво може да е цялата тая работа.. по принцип има нещо обаче аз съм тооооолкова тъпа и не се досещам. Затова го пиша това нещо .. варианти много но за какво е тая цялата променя ейй така изведнъж като си отиде на село???? Приятелите му там ли му влияят някак ( изоообщо нито те мен нито аз тях познавам) не може да е от това... аз освен че има друго момиче наистина не се досещам за друго. Викам му като съм тъпа намери си някоя по умна и той ми написа добре ... Ама какво е това безразлично държание еййй така за 2 3 дена там?? Другото което ми мина през главата е ... имал е рожден ден напил се е направил е нещо и сега просто се държи нарочно така студено с мен...? Боже.. колко тъпо ли звуча ... просто искам някой да ми каже нещо... Не може преди да отиде да е като ангелче даже като е с компания ми звъни по 4 5 пъти постоянно но отиде ли си на село .. просто виждам един различен човек .. говоря за самото му държание към мен. Не мога да си го обесня сериозно.. А ако просто съм му безразлична вече как така за 2 дена ще му стана безразлична дето даже 2 3 приказки не си е казал с мен понеже даже и не се чуваме?? Просто искам някой да напише нещо каквото и да е ..

JakSparrow
10-19-2013, 18:35
нямаше смисъл да чета цялата тема

избий си от главата че е единствения

защо жените сте такива мазохистки

мъже колкото искаш навън, някой ще те заслужава много повече от него, но не все тичате при тоя дето ви наранява

Misheto_iw
10-19-2013, 19:19
нямаше смисъл да чета цялата тема

избий си от главата че е единствения

защо жените сте такива мазохистки

мъже колкото искаш навън, някой ще те заслужава много повече от него, но не все тичате при тоя дето ви наранява

+1

Зарежи го, не те заслужава!

TheBeliever
10-19-2013, 19:51
Отказвам да приема, че момиче на 20 години може да разсъждава и да се държи като 13 годишна неориентирана пикла.

Събери остатъците от достойнството си и не го търси повече тоя. Направи услуга на себе си и изчакай да ти дойде малко акъл в главата преди да се хвърлиш на врата на следващия "единствен".

baby_baby
10-22-2013, 15:08
нямаше смисъл да чета цялата тема

избий си от главата че е единствения

защо жените сте такива мазохистки

мъже колкото искаш навън, някой ще те заслужава много повече от него, но не все тичате при тоя дето ви наранява

+++ Зарежи го