PDA

View Full Version : Гъбички



lady6
10-19-2013, 21:31
Здравейте :) Искам да ви разкажа моя случай. Така значи ппърво много бързо изстивам и имам студеова алергия и от това тръгнах по гикеколози , защото имах възпаления и така. Та 2 месеца и половина бях на антибиотик без да спирам .. първо за едно после за друго и така. Но по късно почна парене , сърбеж, болки в кръста и корема , в бъбреците и си помислиме , че е цистит. Почнах да пия Нелидикс и още 5 вида хапчета. , но нищо не се промени. Ходих на специалист , правиха ми изследваняи два пъти и нищо не излезе.. та отидох в една аптека и фармацевтките ми казаха , че сигурно имам гъбична инфекция , заради антибиотиците. Според вас това ли е , защото ми писна да ходя постоянно до тоалетна или по точно да имам това чувство .. сега уж се лекувам за гъбички но просто вече ми писна :( Благодаря предварително :)

marianaM
10-25-2013, 10:59
отиваш на гинеколог първо си правиш изследвания (микробиограма и анти... нещо си забравих ) след това се предписват хапчета САМО СЛЕД ТЕЗИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ако са гъбички лечението е трудно, но не невазможно.
успех! :)

draid
10-25-2013, 12:53
"Реших, че имам цистит и започнах да пия хапчета" Как така вие си решавате какво ви има ? Хората учат по 10 години за тая работа, ако ставаше всеки сам да си решава какво му е нямаше да има лекари. Може проблемите да са много с тези симптоми, а като цяло не чух дали правиш секс, с колко партньора и със или без презерватив ? Възможно е да се появят гъбички от приемане на антибиотици, но за това се правят изследвания да се потвърдят.

LipSy
10-25-2013, 13:13
Въобще не ти препоръчвам отново да решаваш, че имаш някаква болест без изследвания и точни диагностики. По този начин ще си уведиш други органи и ще си натровиш организма с тея всичките химии, които се съдържат в медикаментите. След като имаш някакви съмнения относно гъбички, просто отиди на точния лекар - гинеколог!

Котка.
10-25-2013, 15:39
Въобще не ти препоръчвам отново да решаваш, че имаш някаква болест без изследвания и точни диагностики.

!!! ;)