PDA

View Full Version : Поредната тема...



Ivaaaaa
10-19-2013, 22:00
Здравейте,
от известно време сме разделени с приятелят ми. Към него изпитвам само...тръпка, химия не знам как да го опиша. Той по принцип не е много общителен и по излизанията. Разделих се с него, защото е ревнив. Преди няколко вечери той предложи да ме изпрати до нас, тъй като сме от едно даскало и свършихме заедно. Заговорихме се по пътя, той както винаги се държеше много мило, доста е внимателен, нооо не искам да имам връзка отново с него...както и да е. Стигнахме до нас и той ме целуна, аз му отвърнах и така и не разбрах кога се озовахме горе...След...всичко той ми каза, че няма нужда да казвам нищо. Аз приемам това като приятели с привилегии. И всъщност нямам нищо против това. От тогава си се държим дори нормално, защото отношенията ни бяха изострени, заради раздялата. Говорим си, пишем си, но като...приятели. Чудя се дали да не му предложа да бъдем просто friends with benefits, защото в момента нямам нужда от нищо друго. Не искам да звуча гадно, но е така.

Ivaaaaa
10-20-2013, 09:25
someone?

rscossworth
10-20-2013, 09:29
Ако те обича и му предложиш ще го загубиш, ако не те обича ще си имаш приятел с привилегии.
Толкова от Марамунката (http://wizardnote.com).

Баща Ти
10-20-2013, 09:42
Курвенско.

valdesbg
10-20-2013, 09:46
Приятели с привилегии = not-win. Отделно че си правиш много кална фасада за в бъдеще.

Ivaaaaa
10-20-2013, 09:49
какво имаш предвид под:


кална фасада за в бъдеще.

Баща Ти
10-20-2013, 10:00
какво имаш предвид под:

Че ще ти излезне име на курва.

Anonys
10-20-2013, 10:01
Ако те обича и нямаш намерения да си оправяте взаимоотношения, да си върнеш тръпката, не му предлагай такива глупости. Заради него.
Ако не те обича, предложи му и може би, имате шанс да си оправите взаимоотношенията, ако положите усилия.

Ivaaaaa
10-20-2013, 10:05
Ако те обича и нямаш намерения да си оправяте взаимоотношения, да си върнеш тръпката, не му предлагай такива глупости. Заради него.
Ако не те обича, предложи му и може би, имате шанс да си оправите взаимоотношенията, ако положите усилия.

аз не искам да си оправяме взаимоотношенията, твърде много се караме



Че ще ти излезне име на курва.

това няма как да стане..той не би разнасял наляво и надясно какво правим
освен това ние сме ходили...

valdesbg
10-20-2013, 10:05
Едно че възпитаваш у себе си много кофти нагласа за самата себе си. Втора цигулка, доброто момиче дето не отказва и пр.

Друго че впечатлението е кофти. Хем се даваш за едното нищо, хем си на повикване горе долу. И накрая могат да те заебат когато им скимне, и ще е в реда на нещата щото не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава нали. И не можеш да направиш нищо щото дефакто връзка нямаш.

Да не споменавам колко курвенско изглежда - аз имам някой, ама всъщност нямам никой.

Едит: Аз лично бих имал едно на ум, ако разбера че дадена девойка е окей с идеята за привилегированите другарчета. За младежите важи също. В социален аспект.

Ivaaaaa
10-20-2013, 10:11
Едит: Аз лично бих имал едно на ум, ако разбера че дадена девойка е окей с идеята за привилегированите другарчета. За младежите важи също.

опитвате се да ме заклеймите на такава, каквато не съм
с него просто доста добре си...пасваме
досега не съм имала такива взаимоотношения
защо подхождате толкова консервативно?

valdesbg
10-20-2013, 10:16
Попита - отговорихме.

Каква си зависи от действията ти, не от думите. Негативна нагласа има към подобни отношения. Обясних защо. Ако все пак си решила да си чупиш главата - твоя воля. Не очаквай да ти постилат винаги червен килим обаче.

Fisherman
10-20-2013, 10:21
Едит: Аз лично бих имал едно на ум, ако разбера че дадена девойка е окей с идеята за привилегированите другарчета. За младежите важи също. В социален аспект.

а така момче,повече такива зрели мнения искам да чувам в тоя форум

Ivaaaaa
10-20-2013, 10:30
Попита - отговорихме.

Каква си зависи от действията ти, не от думите. Негативна нагласа има към подобни отношения. Обясних защо. Ако все пак си решила да си чупиш главата - твоя воля. Не очаквай да ти постилат винаги червен килим обаче.

ок, благодаря

Баща Ти
10-20-2013, 11:49
Съвестта ти ти говори, че не е редно да си му на повикване, демек да те чука като курва. (Те поне взимат пари де).
Пускаш тема, надявайки се, че ще получиш коментари, които одобряват поведението ти.
Очевидно такива няма, но егото не ти позволява да признаеш, че си сгрешила и решаваш, че сме "консервативни".
.
Консерватизъм и либералност е нещо, което със сигурност не трябва да се бърка с развитие и деградация. Това, че искаш да се чукаш с някого, още не значи, че трябва да го правиш.

AnarchyBoy
10-20-2013, 11:58
^^ Да не говорим, че ако пича още има чувства (ревнивите имат чувства) ще стане ебати олелията..

valdesbg
10-20-2013, 12:11
Ей ся ще ни сипе с големия черпак колко задръстени и ретро сме.

DisappointedDreamer
10-20-2013, 12:22
Аз пък мисля, че ако искаш просто секс от него, поискай си го чисто и просто. Но първо се убеди, че той е наясно с желанията ти.

Нямаше да ми пука кой какво мисли.

Баща Ти
10-20-2013, 12:24
Нямаше да ми пука кой какво мисли.

А по принцип: Ако имаше деца и те те мислеха за курва, щеше ли да ти пука?

babity
10-20-2013, 12:30
А по принцип: Ако имаше деца и те те мислеха за курва, щеше ли да ти пука?

Когато си направя деца, ш' си им давам пример. Не мога да се затворя в кибритена кутия, 'щото видиш ли някога ще имам деца. Правя нещата, които ме карат да се чувствам добре в момента и няма да окажат негативно влияние върху бъдещето ми. А нагонът ми определено няма нищо общо с личностното или професионалното ми развитие. Ако на някого му е по-лесно да възприема света чрез етикети - негова воля. И ако някой ме мисли за курва, сега или за в бъдеще, то проблемът е изцяло негов, а не мой. За разлика от масата моралисти, не се срамувам да си взема това, което искам, защото изглежда неморално или някой ще остане с грешни впечатления.

Към авторката: Моме, говори с младежа и му обясни как седят нещата. И аз наскоро минах през нещо подобно и въпреки всички ужасии, които ми причини лекето, с'а успяваме да водим диалог без да се опитвам да му откъсна гръкляна. Само си вържи коня с един разговор, да не се окаже, че той си мисли, че сте се събрали, а ти само си се чешеш.

DisappointedDreamer
10-20-2013, 12:34
А по принцип: Ако имаше деца и те те мислеха за курва, щеше ли да ти пука?

И кое по-точно ще ме направи курва? Фактът, че спя с ЕДНО момче, което ми е било гадже за неопределен период от време, и че избягвам да си лягам с ВСЕКИ срещнат?

Логика, човек. Липсва ти логика.

Баща Ти
10-20-2013, 12:37
Правя нещата, които ме карат да се чувствам добре в момента и няма да окажат негативно влияние върху бъдещето ми. А нагонът ми определено няма нищо общо с личностното или професионалното ми развитие.

Мислиш ли :D Това клише от някоя книга на Хорхе Букай или женска комедия за сватби ли е?
Тялото работи с първични инстинкти за хранене, самосъхранение, РАЗМНОЖАВАНЕ (НАГОН - както викаш ти).
Личностното развитие е доста абстрактно понятие, но да приемем, че разбирам какво казваш.
Хората се развиват като личности, защото имат съзнание и логическо мислене. Само дето, тия процеси съществуват върху основата от гореспоменатите първични инстинкти, които пък се случват на ниво химични реакции в мозъка.

Тоест, не може ти нон-стоп да си мислиш как искаш да чукаш съседа и същевременно да се развиваш личностно.

Fisherman
10-20-2013, 12:37
Егоизмът не води до нищо добро,привилегиите са просто една от многото му форми.

DisappointedDreamer
10-20-2013, 12:39
Защо прителството с привилегии да е егоизъм, а чистата връзка да не е?

Плюс това, всички сме егоисти. Важно е да сме егоисти в границите на допустимото.

Ivaaaaa
10-20-2013, 12:39
И кое по-точно ще ме направи курва? Фактът, че спя с ЕДНО момче, което ми е било гадже за неопределен период от време, и че избягвам да си лягам с ВСЕКИ срещнат?


именно точно това искам да кажа
да ви имам представите за курва...

Баща Ти
10-20-2013, 12:44
именно точно това искам да кажа
да ви имам представите за курва...

Чудиш се как да оправдаеш поведението си.

Той се вижда с теб, когато иска да се чукате.
Мъжете се виждат с курви, когато искат да чукат.

Само дето едните изкарват пари, а ти даже го вършиш безплатно.

Ivaaaaa
10-20-2013, 12:46
Чудиш се как да оправдаеш поведението си.

Той се вижда с теб, когато иска да се чукате.
Мъжете се виждат с курви, когато искат да чукат.

Само дето едните изкарват пари, а ти даже го вършиш безплатно.

алооу
ще го кажа пак
ние сме се чукали и преди, когато сме ходили
идеята за чукането без да се обвържем е моя, не негова
той дори не знае...

Баща Ти
10-20-2013, 12:47
Ама тогава сте ходили?

Иначе евала на пича, че така ти е завъртял главата. Той си щрака с пръсти и като му се приебе те вика тебе.

Ivaaaaa
10-20-2013, 12:52
като му се приебе те вика тебе.

всъщност е тъкмо обратното..

Fisherman
10-20-2013, 12:53
Защо прителството с привилегии да е егоизъм, а чистата връзка да не е?

Плюс това, всички сме егоисти. Важно е да сме егоисти в границите на допустимото.

Защото в тези отношения има вероятност един от двамата да се влюби/привърже и ще страда от това.Влизането в такива отношения,знаейки ,че може да наранаш другия,само за твоя угода е егоистична постъпка.
Хората не са устроени за такъв начин на живот.В чистата връзка,даваш и получаваш,в тази ти влизаш с очаквания само да получиш.

Баща Ти
10-20-2013, 12:54
Не бъди сигурна. Елементарно е той да енаправил определени действия (волно или неволно), за да те доведе то това мислене..

Ivaaaaa
10-20-2013, 12:54
Защото в тези отношения има вероятност един от двамата да се влюби/привърже и ще страда от това.Влизането в такива отношения,знаейки ,че може да наранаш другия,само за твоя угода е егоистична постъпка.
Хората не са устроени за такъв начин на живот.

ние вече сме били заедно
не е като да кажеш, че не се познаваме и сме решили да сме си секс-приятелчета и тепърва да се влюбваме

valdesbg
10-20-2013, 12:55
Not sure if he is smart or she is naive.

Моме тест драйв на автомобил се дава един път.. после купуваш или си заминаваш. Ся тва че ти е кеф да те карат на кой както му е кеф без обвързване и за твоя сметка... си е твое право.

Ама не очаквай някой да купи изнасилен автомобил.

Надявам се метафората е ясна.

Баща Ти
10-20-2013, 12:55
Мъжете, които се влюбват са путки :(
Не може хем да си зависим, хем да си мъж.

Fisherman
10-20-2013, 12:56
Очаквам да направиш друга тема,където да ни разкажеш как е минало всичко.И кой печели от такива отношения.

Баща Ти
10-20-2013, 12:57
И кой печели от такива отношения.

Аптеките и производителите на презервативи.

Ivaaaaa
10-20-2013, 12:58
Моме тест драйв на автомобил се дава един път.. после купуваш или си заминаваш. Ся тва че ти е кеф да те карат на кой както му е кеф без обвързване и за твоя сметка... си е твое право.


вече не знам за кой път го казвам: не съм имала такива взаимоотношения досега с никого
не говорим за всеки :О
говорим за екс-приятелят ми, който ми е екс, защото аз реших така

DisappointedDreamer
10-20-2013, 12:59
Защото в тези отношения има вероятност един от двамата да се влюби/привърже и ще страда от това.Влизането в такива отношения,знаейки ,че може да наранаш другия,само за твоя угода е егоистична постъпка.
Хората не са устроени за такъв начин на живот.

Споменах този вариант в предишното си мнение. Плюс това, изобщо не е задължително другия да се влюби - има голям шанс самата авторка да го направи.

И още нещо - повечето хора, които започват връзка изобщо не са влюбени един в друг. Влизат в романтични отношения с идеята, че ще прекарат хубаво време с друг човек, било то в кревата или не. От твоята гледна точка всеки човек във туко-що започната връзка е егоист.

Хората не са устроени за такъв начин на живот? Ама, разбира се - ние трябва да търсим идеалната половинка, преди това да не лягаме в легло с никой друг и накрая да се размножаваме, за да продължим човечеството.

Fisherman
10-20-2013, 12:59
Как така не си имала,преди разправяше,че си спала с някъв за една нощ?

Баща Ти
10-20-2013, 13:00
Ама ако той не беше решил, нямаше даже да сте били приятели... Сеш се?

Той като отиде да пие две ракии и си мисли коя би изчукал. Нема да излиза с такива дето не стават. Очевидно е решил, че иска да си го мушка в тебе. Ако беше избрал Гери/Иванка/Пенка не нямаше да сте екс, а нямаше да сте никакви.

Ivaaaaa
10-20-2013, 13:01
DisappointedDreamer съгласна съм с теб

Фишкаа, не беше уместно да споменаваш това
и както каза за една нощ, и беше грешка, и беше отдавна

Fisherman
10-20-2013, 13:01
Споменах този вариант в предишното си мнение. Плюс това, изобщо не е задължително другия да се влюби - има голям шанс самата авторка да го направи.

И още нещо - повечето хора, които започват връзка изобщо не са влюбени един в друг. Влизат в романтични отношения с идеята, че ще прекарат хубаво време с друг човек, било то в кревата или не. От твоята гледна точка всеки човек във туко-що започната връзка е егоист.

Хората не са устроени за такъв начин на живот? Ама, разбира се - ние трябва да търсим идеалната половинка, преди това да не лягаме в легло с никой друг и накрая да се размножаваме, за да продължим човечеството.

Доста объркан коментар направи.Не е задължително въобще да се влюбват двамата полови партньори,ама въобще,но само факта,че съществува опасност да нараниш другия,трябва да те спира.

Не търси идеалната половинка,имай повече посещения от градска тоалетна.

Fisherman
10-20-2013, 13:02
DisappointedDreamer съгласна съм с теб

Фишкаа, не беше уместно да споменаваш това
и както каза за една нощ, и беше грешка, и беше отдавна


Фишка не фишка,защо ги лъжеш.Ти си направила тоя изобор,това е твоят живот,нали?Откъде да знам,че няма да харесаш нещо,свързано с твоя сексуален живот,останал съм с впечетлението,че си отворена на тази тема.

Ivaaaaa
10-20-2013, 13:03
Фишка не фишка,защо ги лъжеш

какво съм излъгала човееек?
майкоо :О

Тате, нямам желание да ти отговарям
говориш пълни глупости

valdesbg
10-20-2013, 13:04
Хубу бе..разбрахме е си нямала такива отношения. Кво от това? Екс бойфренд, рандъм пич от дискотека, напълно непознат или най-добрия ти приятел - все тая. Действията както казах те определят като човек.

Върти го, сучи го - даваш се на вересия на сульо. Яли пили и се веселили, обаче бъркочите си остават за твоя сметка, нали?

Fisherman
10-20-2013, 13:05
какво съм излъгала човееек?
майкоо :О

Тате, нямам желание да ти отговарям
говориш пълни глупости


вече не знам за кой път го казвам: не съм имала такива взаимоотношения досега с никого


¯\_(ツ)_/¯

Баща Ти
10-20-2013, 13:06
Не е глупост. Просто трябва усилие, за да го разбереш.

babity
10-20-2013, 13:07
Тоест, не може ти нон-стоп да си мислиш как искаш да чукаш съседа и същевременно да се развиваш личностно.

Кой каза, че нон-стоп мисля как да изпращя съседа си? Т'ва ме развлича. През останалото време си изпълнявам задълженията без да ми влияе. Т'ва е като яденето. Гладна съм - ям, въпросът приключва. Утре като огладнея - пак. Толкова. Т'ва не значи, че не мога да върша нищо останало, освен да се еба.

Ivaaaaa
10-20-2013, 13:08
¯\_(ツ)_/¯

Фишкаа, има разлика между секс за една нощ и приятели с привилегии
не искам да говоря за това, беше отдавна и е забравено


Валдес, не е сульо и пульо, а бившият ми приятел
иначе да, прав си

DisappointedDreamer
10-20-2013, 13:08
Доста объркан коментар направи.Не е задължително въобще да се влюбват двамата полови партньори,ама въобще,но само факта,че съществува опасност да нараниш другия,трябва да те спира.



Откъде изобщо можеш да си напълно сигурен, че ще нараниш някого?

Fisherman
10-20-2013, 13:09
Каква е тази разлика.

RagioL
10-20-2013, 13:10
Последно не беше ли лесбийка? :D

babity
10-20-2013, 13:10
Върти го, сучи го - даваш се на вересия на сульо. Яли пили и се веселили, обаче бъркочите си остават за твоя сметка, нали?

Кое остава за нейна сметка? Двойният стандарт, който прави нея курва, а тъпкача и турбогъзар? Дали има нужда от такива хора в живота си?

Fisherman
10-20-2013, 13:10
Откъде изобщо можеш да си напълно сигурен, че ще нараниш някого?

Защото хората не са устроени само да се шибат.Не случайно имаме най-развития мозък,чрез който можем да изпитваме висши чувства,като любовта например и да я осъзнаваме.Иначе,каква е разликата с животните?

valdesbg
10-20-2013, 13:11
Бойфренда се превръща в сульо по отношения на любовно-сексуалния ти живот в момента в който към титлата му се добави думичката екс(бивш). Или поне би трябвало.

ДД, не знаеш дали утре няма да те сгази тир, танк, валяк и автобус с испански туристи, затова се оглеждаш преди да пресечеш улицата, нали? That simple.

Бейби - вече казах че и турбогъзара и кифлата са ми еднакво антипатични. Двойния стандарт не го виждам. А кои бъркочи ли? Да изключим емоционалния аспект, че там помиите са повече от много и се хванем за чисто сексуалния. Закъснява и примерно, бонуси от предната женска пак примерно?

babity
10-20-2013, 13:12
Защото хората не са устроени само да се шибат.Не случайно имаме най-развития мозък,чрез който можем да изпитваме висши чувства,като любовта например и да го осъзнаваме.Иначе,каква е разликата с животните?

Ако не можеш да владееш емоциите и чувствата, файда ти за развития мозък...

Fisherman
10-20-2013, 13:13
Кое остава за нейна сметка? Двойният стандарт, който прави нея курва, а тъпкача и турбогъзар? Дали има нужда от такива хора в живота си?

пък от тоя двоен стандарт няма смисъл. и момче и момиче,които се въргалят на поразия са си курви

Fisherman
10-20-2013, 13:14
Ако не можеш да владееш емоциите и чувствата, файда ти за развития мозък...

ами ти щом не можеш да контролираш един прост нагон,тогава за какво говорим

Ivaaaaa
10-20-2013, 13:14
Кое остава за нейна сметка? Двойният стандарт, който прави нея курва, а тъпкача и турбогъзар? Дали има нужда от такива хора в живота си?

той човека изобщо не подозира
изобщо не се вписва в профила, който много бързо му изградиха
той е мил, нежен ии...няма да продължавам
не бих намерила по-добър избор
извинете ме за сравнението, но това е като донорството на смерма - жените търсят подходящия, за да се получи нещо качествено

Баща Ти
10-20-2013, 13:20
Ох, Иве, а може ти да си му направила грешен профил?
И аз мога да съм мил и нежен (но не обичам), ама като си тръгвам от някоя да не ми пука дали ще ме търси отново. А тя нека си мисли, че съм мил и нежен и супер зависим, щото може да ме "скъса".

То и ловеца с една пушка много животни убива..

DisappointedDreamer
10-20-2013, 13:20
Защото хората не са устроени само да се шибат.Не случайно имаме най-развития мозък,чрез който можем да изпитваме висши чувства,като любовта например и да я осъзнаваме.Иначе,каква е разликата с животните?

Ти през целия си живот ще правиш секс, само за да забременееш жена си ли? През останалото време няма да го правите, защото "не сте устроени да се шибате"? Ти секс само с цел деца ли правиш?

"Развития" си мозък можем да ползваме, за да осъзнаваме възможностите си. Защо свързваш мозъка с чувствата? Не може ли да ползваме "развития" си мозък, за да получаваме удоволствие без да си усложняваме живота с чувства и обвързване? Не е ли това също доказателство, че сме по-умни; не ни ли различава това от животните? Любовта не е ли удоволствие?




ДД, не знаеш дали утре няма да те сгази тир, танк, валяк и автобус с испански туристи, затова се оглеждаш преди да пресечеш улицата, нали? That simple.



Не разбрах.

Баща Ти
10-20-2013, 13:25
От биологична гледна точка единствената цел на секса е размножаването.
Това, че доставя удоволствие просто гарантира размножаването.

Fisherman
10-20-2013, 13:26
От биологична гледна точка единствената цел на секса е размножаването.
Това, че доставя удоволствие просто гарантира размножаването.

ето момчето е от НПМГ и е вкарал малко мисъл в нещата,които учи

Ivaaaaa
10-20-2013, 13:26
Тате, всъщност не исках да го казвам, но е обратното:

[3:47:59 PM] Wrecker ;]: ддз к'во става
[3:48:04 PM] Wrecker ;]: ем не.. не мисля, че ще хлътнеш
[3:48:06 PM] Wrecker ;]: ама ако той хлътне
[3:48:10 PM] Wrecker ;]: а ти просто го използваш
[3:48:14 PM] Wrecker ;]: за да те изчука
[3:48:15 PM] Wrecker ;]: ще му е кофти
[3:48:21 PM | (3:48:37 PM — редактирано)] Wrecker ;]: ако е влюбен
[3:48:24 PM] Wrecker ;]: като му предложиш ще се съгласи
[3:48:27 PM] Wrecker ;]: по един или друг начин
[3:48:29 PM] Wrecker ;]: пак ще е с теб
[3:48:29 PM] Wrecker ;]: :)
[3:49:56 PM] Iva Diva: znam che e kofti toi e..hlutnal da
[3:49:58 PM] Iva Diva: gadno e
[3:49:59 PM] Iva Diva: znam
[3:50:05 PM] Iva Diva: zatova se dopitvam
[3:50:09 PM] Iva Diva: shte se otkaja
[3:50:11 PM] Iva Diva: ot tova
[4:04:39 PM] Wrecker ;]: ем да по-добре

valdesbg
10-20-2013, 13:29
ДД, по повод на това как ще разбрем дали ще нараним някой изобщо? А иначе развития ни мозък и косвено следствие от добрите навици и възпитанието, което сме получили. Няма как да си магистралка с докторантура примерно.

DisappointedDreamer
10-20-2013, 13:30
От биологична гледна точка единствената цел на секса е размножаването.
Това, че доставя удоволствие просто гарантира размножаването.

От биологична гледна точка не бива да пушим, пием, ядем захар, и т.н. и т.н. И все пак, доста хора правят тези неща. Мисълта ми е, че отдавна спряхме да гледаме на секса единствено като средство за размножаване. Също така, не-толкова-скоро, започнахме да правим секс с хора, в които не сме влюбени. Защо това е лошо?

Ще повторя думи на Чачо, които и преди съм цитирала: Бройката не прави едно момиче курва. Това, което я прави такава е, ако притежава характеристиките на курва - евтино поведение, груб език, carelessness. Но, ако един индивид е амбициозен, сериозен, умее да се весели, честен, интелигентен и т.н., какво му пречи да прави ПРОСТО секс? Защо ви отблъсква тази мисъл?

Баща Ти
10-20-2013, 13:31
А този чат за какво е показателен?
От къде знаеш, че той е хлътнал, а не демонстрира определено поведение просто?

DisappointedDreamer
10-20-2013, 13:31
Няма как да си магистралка с докторантура примерно.

Всъщност, има как. Особено, ако ножът опре до кокала. Но това е екстремен случай, т.е. съгласна съм с теб.

Аз спирам с коментарите. Единствения ми съвет към авторката е да прави каквото поиска, стига момчето да е наясно с намеренията и, а тя самата да не оставя сексуалните и желания да диктуват живота и.

Fisherman
10-20-2013, 13:31
ДД, по повод на това как ще разбрем дали ще нараним някой изобщо? А иначе развития ни мозък и косвено следствие от добрите навици и възпитанието, което сме получили. Няма как да си магистралка с докторантура примерно.

За съжаление има начин да си магистралка с докторантура.Професията,об разованието не означават,че един човек е добър или умен.

Ivaaaaa
10-20-2013, 13:33
А този чат за какво е показателен?
От къде знаеш, че той е хлътнал, а не демонстрира определено поведение просто?

аз да не съм...не знам каква, за да не разбирам, когато един човек изпитва нещо към мен и е влюбен

Баща Ти
10-20-2013, 13:33
Просто секс на мен не ми пречи. Аз харесвам Фройд и задоволяването на първичните нужди. Демонстриран на жените каквото искат да видят, за да получа каквото искам. А пък те нека си мислят каквото искат, аз не обещавам никому нищо.

Баща Ти
10-20-2013, 13:36
аз да не съм...не знам каква, за да не разбирам, когато един човек изпитва нещо към мен и е влюбен

Не знам каква си. Но в момента има точно 3 момичета, които си мислят, че един за друг сме едниствени/хлътнали. Не знам защо си правят такива изводи, но и не ги и опровергавам.

Щом аз мога, защо и гаджето ти да не може?

valdesbg
10-20-2013, 13:36
ДД, проблема не е в просто секс. Другаде е.

Фишер поправи ме ако бъркам, но амбициите на коя да е магистралка обикновено изключват уни. И обратно докторант не би започнал на улицата, щото ако е много много на зор... нали.

Иде реч за себеуважението.

RagioL
10-20-2013, 13:37
От биологична гледна точка не бива да пушим, пием, ядем захар, и т.н. и т.н. И все пак, доста хора правят тези неща. Мисълта ми е, че отдавна спряхме да гледаме на секса единствено като средство за размножаване. Също така, не-толкова-скоро, започнахме да правим секс с хора, в които не сме влюбени. Защо това е лошо?

Ще повторя думи на Чачо, които и преди съм цитирала: Бройката не прави едно момиче курва. Това, което я прави такава е, ако притежава характеристиките на курва - евтино поведение, груб език, carelessness. Но, ако един индивид е амбициозен, сериозен, умее да се весели, честен, интелигентен и т.н., какво му пречи да прави ПРОСТО секс? Защо ви отблъсква тази мисъл?

Някой ще спомене ли и че делфините също се чукат за кеф? :D

Fisherman
10-20-2013, 13:38
От биологична гледна точка не бива да пушим, пием, ядем захар, и т.н. и т.н. И все пак, доста хора правят тези неща. Мисълта ми е, че отдавна спряхме да гледаме на секса единствено като средство за размножаване. Също така, не-толкова-скоро, започнахме да правим секс с хора, в които не сме влюбени. Защо това е лошо?

Ще повторя думи на Чачо, които и преди съм цитирала: Бройката не прави едно момиче курва. Това, което я прави такава е, ако притежава характеристиките на курва - евтино поведение, груб език, carelessness. Но, ако един индивид е амбициозен, сериозен, умее да се весели, честен, интелигентен и т.н., какво му пречи да прави ПРОСТО секс? Защо ви отблъсква тази мисъл?

Знаеш ли,щом доведе тези аргументи.Чел съм,че за Нютон и Никола Тесла се смята,че са починали девствени.И ако някога си се докосвала до работите им,знаеш че те са гениални.
Смятам това за висшата човешка форма.Техните мозъци са били толкова напреднали,че са оставили природните нужди на второ място,дори са ги забравили.(което не е редно разбира се)
Ти твърдиш,че в бъдеще ще правим секс с, който ,когато си поискаме,защото преди сме били спирани от предрасъдаци,морал,ценност и.Мислиш си,че това е част от миналото.Аз пък мисля,че грешиш.Живота е МНОГО повече от единия секс за 20 минути.

Ако всички мислеха,като теб,още да сме по пещерите.

Fisherman
10-20-2013, 13:40
ДД, проблема не е в просто секс. Другаде е.

Фишер поправи ме ако бъркам, но амбициите на коя да е магистралка обикновено изключват уни. И обратно докторант не би започнал на улицата, щото ако е много много на зор... нали.

Иде реч за себеуважението.

Говорим за момичетата,които има самосъзнание на проститутка,може никога да не излезнат на магистралата,но имат техния начин на живот.Искам да кажа,че успеха не ти пречи да си утрепка.

AnarchyBoy
10-20-2013, 13:43
:D Не ви е добре... :D

Баща Ти
10-20-2013, 13:43
:D Не ви е добре... :D

Ко?

DisappointedDreamer
10-20-2013, 13:45
Знаеш ли,щом доведе тези аргументи.Чел съм,че за Нютон и Никола Тесла се смята,че са починали девствени.И ако някога си се докосвала до работите им,знаеш че те са гениални.
Смятам това за висшата човешка форма.Техните мозъци са били толкова напреднали,че са оставили природните нужди на второ място,дори са ги забравили.(което не е редно разбира се)
Ти твърдиш,че в бъдеще ще правим секс с, който ,когато си поискаме,защото преди сме били спирани от предрасъдаци,морал,ценност и.Мислиш си,че това е част от миналото.Аз пък мисля,че грешиш.Живота е МНОГО повече от единия секс за 20 минути.

Ако всички мислеха,като теб,още да сме по пещерите.

Да, липсата на секс директно води до увеличаване на умствените способности.

Никъде не съм казала, че живота е нищо повече освен двайсетминутен секс, нито пък че ще правим секс с когото и когато си поискаме. Моля те, не ми бутай изречения в клавиатурата. Единственото, което написах е, че щом ти се прави единствено секс - прави го. Но насърчих авторката да не позволи животът и да бъде диктуван от сексуалните и нужди.

За мен висша човешка форма е човек, който съумява да съчетае знания и желания.

AnarchyBoy
10-20-2013, 13:47
Ко?

Как не ви мързи да спорите за такваЗ простотия, мацката очевдно няма и да го ползва за секс... :lol:
Нищо няма да има, туто финито.. -_-

Баща Ти
10-20-2013, 13:48
Мацката й се ебе.

AnarchyBoy
10-20-2013, 13:49
Ем ще си намери приятел и ще чука него.. :D

Баща Ти
10-20-2013, 13:50
Ем ще си намери приятел и ще чука него.. :D

Може и приятелите на приятеля й. То тъй е по-сладко.

valdesbg
10-20-2013, 13:51
Анархи да се намираме на приказка бе. Това е форумния еквивалент на пенсионерите по пейките :)

AnarchyBoy
10-20-2013, 13:55
Анархи да се намираме на приказка бе. Това е форумния еквивалент на пенсионерите по пейките :)

Ахаха, True True.. ;)

Баща Ти
10-20-2013, 13:56
Анархи да се намираме на приказка бе. Това е форумния еквивалент на пенсионерите по пейките :)

Да де, то всичко, което не устройва днешната младеж е пенсионерско и консерватвно.

То и да не друсаш е консервативно. И хетеро любовта е консервативна. И да спортуваш е консервативно. И да учиш е консервативно.

То се вижда, че "вие сте коне с капаци" е извинението, заради което процъфтятват множество деградивни действия.

Fisherman
10-20-2013, 13:56
Да, липсата на секс директно води до увеличаване на умствените способности.

Никъде не съм казала, че живота е нищо повече освен двайсетминутен секс, нито пък че ще правим секс с когото и когато си поискаме. Моля те, не ми бутай изречения в клавиатурата. Единственото, което написах е, че щом ти се прави единствено секс - прави го. Но насърчих авторката да не позволи животът и да бъде диктуван от сексуалните и нужди.

За мен висша човешка форма е човек, който съумява да съчетае знания и желания.

просто сте обърнали секса в тоя форум,като нещо от огромно значение,а то не е,физиологична нужда като ходенето до тоалетна е.и един ден не тия,които знаят 90 пози,имали са 40 партньора и чума,ще водят човечеството а хора,които слагат на първо място мозъка си,не генеталиите

Баща Ти
10-20-2013, 13:58
просто сте обърнали секса в тоя форум,като нещо от огромно значение,а то не е,физиологична нужда като ходенето до тоалетна е.и един ден не тия,които знаят 90 пози,имали са 40 партньора и чума,ще водят човечеството а хора,които слагат на първо място мозъка си,не генеталиите

Отсега да знаеш, че няма да те разберат и ще кажат "консервативен девственик".

Fisherman
10-20-2013, 13:59
Нямам нищо против безпочвените опити за обиди.

RagioL
10-20-2013, 14:27
Как не ви мързи да спорите за такваЗ простотия, мацката очевдно няма и да го ползва за секс... :lol:
Нищо няма да има, туто финито.. -_-

Едни обичат да си изкарват личния живот на показ а други да се ровят в него, така че всички са доволни.

AnarchyBoy
10-20-2013, 14:28
Едни обичат да си изкарват личния живот на показ а други да се ровят в него, така че всички са доволни.

Не е като да не си прав.. :)

RagioL
10-20-2013, 14:32
Отсега да знаеш, че няма да те разберат и ще кажат "консервативен девственик".

И го наричат девствен най вече защото девствените по-трудно разбират благината наречена секс и са по-склонни да са консервативни.

Но пък колкото и качествено да чукаш над интервала от 20 минути все някога умираш.

Fisherman
10-20-2013, 14:41
И го наричат девствен най вече защото девствените по-трудно разбират благината наречена секс и са по-склонни да са консервативни.

Но пък колкото и качествено да чукаш над интервала от 20 минути все някога умираш.

По-добре не се опитвай да мислиш,нещо не ти се отдава.

RagioL
10-20-2013, 14:42
По-добре не се опитвай да мислиш,нещо не ти се отдава.

А на теб не се отдава да си нещо повече от папагал.

Fisherman
10-20-2013, 14:47
А на теб не се отдава да си нещо повече от папагал.

А на теб не се отдава да си нищо повече от торба с черва.

anonymous708973
10-20-2013, 14:58
просто сте обърнали секса в тоя форум,като нещо от огромно значение,а то не е,физиологична нужда като ходенето до тоалетна е.

ИМЕННО.
Баш моята теза, а именно: Физиологична нужда, райт? Айде сега надникни тук - http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://psy.kalinova.org/img/maslow_pyramid.png&imgrefurl=http://psy.kalinova.org/lesson.php?cat%3D1%26id%3D2&h=291&w=400&sz=20&tbnid=Exla8dFtbCf1oM:&tbnh=95&tbnw=131&zoom=1&usg=__hb2h86pXVgYqr3w5LF-uVPqNPm0=&docid=AB29IV6zQEKizM&sa=X&ei=Ne5jUsT3PKXj4wSWh4HgCA&ved=0CDoQ9QEwAw
Доста по-умен човек от мен и теб го е казал, а именно - ако физиологичните ти НУЖДИ (не желания) не са удовлетворени, по-висшите като самоактуализация, професионално развитие и т.н. просто не съществуват. Казано на прост език - ако babity вече е изчукала съседа си, вместо да мисли как да го оправи, ще е способна да се съсредоточи върху професионалното си израстване. THAT SIMPLE.

Така, това настрана.
Милиони глупости видях в темата (Например, че влизаш в подобни отношения с идеята, че можеш да нараниш някого. Хубу бе, гений, дори да е така, нали и другият човек (щот за секс трябват двама, нали) влиза със същата нагласа? В лошия случай сме двама егоисти, които взимат, само дето тая взаимност автоматично води до и до "даване". Тогава са двама (не)егоисти, които спят помежду си. ТЕБ какво те бърка?), а никой не се съсредоточи върху важното.

Иве, сигурно ти се вижда (както и на мен) безкрайно логично да правиш секс с човек, който вече познаваш, харесваш и с когото си пасваш отколкото тепърва да търсиш някой нов, с който могат да възникнат проблеми. НО: Това е бившият ти приятел, когото ТИ си оставила. Следователно, КАКВОТО И ДА КАЗВА, момчето е наранено и ще е безкрайно гадно и жестоко да му предложиш такова нещо. Дори и ти да се абстрахираш, той в ролята на оставения трудно ще успее. Просто е сол в раната. Не бъди жестока и си намери друг. Ще имаш главоболия сигурно докато се напаснеш с новия, но просто като знак на уважение към него и към връзката ви остави момчето да продължи живота си без теб.
Просто ми е много болно и изпитвам огромна нетърпимост към хора, които се подиграват с други хора. А това лично аз го тълкувам като подигравка. Никога не бих го направила, ако ще това да е единственият, който прави секс като бог. Просто... до известна степен можеш да си контролираш нагона и можеш да разсъждаваш, така че... недей, просто не. Не го предлагай, спри да се прибираш с него, дай му малко време, за да запазите нормални отношение, но дори и тогава просто... не.

RagioL
10-20-2013, 15:00
Не е като да не си прав.. :)

До вчера авторката беше лесбийка и нямаше връщане назад, а сега го раздава на приятелство с привилегии, с бившия.
Или е доста неориентираната или просто вдига пушилка.

t.A.T.u.
10-20-2013, 15:08
Добре, значи твърдиш, че си сигурна, че той има чувства към теб, а ти нямаш. Така ли да разбирам? Ако е така, няма смисъл да си играеш с него. Не казвам, че има нещо лошо в секса без обвързване, обаче го прави с човек, за когото също да не значи нищо, за да няма драми накрая. Щом си сигурна, че не искаш да имаш нищо повече с него, покажи му го и не си играй с човека. Всъщност защо, при положение, че нямаш чувства към това момче, искаш да имаш такива отношения САМО с него? Малко е двусмислено, това, което правиш.



От къде знаеш, че той е хлътнал, а не демонстрира определено поведение просто?

И това е така. Не можеш да си сигурна кой ще е изигран накрая. Вкарваш се в големи филми излишно. Просто прави, каквото ще правиш с някой, който също не иска нищо повече от теб.



Защото хората не са устроени само да се шибат.Не случайно имаме най-развития мозък,чрез който можем да изпитваме висши чувства,като любовта например и да я осъзнаваме.Иначе,каква е разликата с животните?

Този път ще се съглася с казаното. Не всичко е само секс, когато обичаш, всичко друго може да се обезсмисли.
Пак казвам - няма нищо лошо в такъв вид отношения, но не печелиш нищо по този начин. Помисли си, дали ще ти е добре на неговото място?

Lilanda
10-20-2013, 15:19
^Ндам.

Иве, нищо няма да постигнеш с тези си отношения с въпросния..Най-много да усложниш нещата. ;д

RagioL
10-20-2013, 15:21
А на теб не се отдава да си нищо повече от торба с черва.

Как е шизофренията Балки?

Fisherman
10-20-2013, 15:27
Как е шизофренията Балки?

не знам ти ми кажи,човек първо трябва да си направи лоботомия за да разбере простия ти хумор

RagioL
10-20-2013, 15:42
не знам ти ми кажи,човек първо трябва да си направи лоботомия за да разбере простия ти хумор

Тц,тц, лошо куче!

Fisherman
10-20-2013, 15:43
Дори няма да отговарям на личното ти съобщение ,прошляк жалък

RagioL
10-20-2013, 15:52
Дори няма да отговарям на личното ти съобщение ,прошляк жалък

Естествено че не е задължително да отговаряш на подигравки. :D

doesanyonecare
10-20-2013, 15:53
евтинийка :D

Fisherman
10-20-2013, 16:29
Естествено че не е задължително да отговаряш на подигравки. :D

каква подигравка е тва бе ,балък грозен,ти не можеш зъбите да си измиеш,седнал да се подиграва

Sh@d0w
10-20-2013, 16:41
фишъре тебе колко пъти трябва да те предупредя да спреш да злобееш из темите?

приеми го като последно предупреждение

същото се отнася и за останалите провокатори

Ivaaaaa
10-20-2013, 17:12
До вчера авторката беше лесбийка и нямаше връщане назад, а сега го раздава на приятелство с привилегии, с бившия.
Или е доста неориентираната или просто вдига пушилка.

ти нима не разбра, че Кофата е мястото ми за ебавка...



иначе ДД, Лиланда, Бабиту, Пантерке, Тату и другите, които се изказаха по културният начин, без да се изкарват 'моралисти': Благодаря!

AnarchyBoy
10-20-2013, 17:19
ти нима не разбра, че Кофата е мястото ми за ебавка...



иначе ДД, Лиланда, Бабиту, Пантерке, Тату и другите, които се изказаха по културният начин, без да се изкарват 'моралисти': Благодаря!


:D

rscossworth
10-20-2013, 17:23
Работата е там че и двамата искате едно и също нещо но по различни причини.

RagioL
10-20-2013, 18:05
ти нима не разбра, че Кофата е мястото ми за ебавка...



иначе ДД, Лиланда, Бабиту, Пантерке, Тату и другите, които се изказаха по културният начин, без да се изкарват 'моралисти': Благодаря!
Това е най-вероятно защото не пускам теми че съм обърнал резбата, за майтапа.

RagioL
10-20-2013, 18:16
А по темата прави каквото сметнеш за добре, бих те посъветвал само да не търсиш съвети от никой.

Violenza
10-20-2013, 18:23
иначе ДД, Лиланда, Бабиту, Пантерке, Тату и другите, които се изказаха по културният начин, без да се изкарват 'моралисти': Благодаря!
Не можело по културен начин да ти кажем, че не струваш? :cool: Да пробвам ли? Или културният начин е само този, който съвпада с мнението ти?

Ivaaaaa
10-20-2013, 18:25
благодарение на тези съвети разбрах, че това не е правилно
все пак благодаря на всички

Фишката постъпи много долно ...

моля темата да се заключи

Fisherman
10-20-2013, 18:26
аз съм си долен човек

Ivaaaaa
10-20-2013, 18:31
Не можело по културен начин да ти кажем, че не струваш? :cool: Да пробвам ли? Или културният начин е само този, който съвпада с мнението ти?

ти не си тази, която ще казва дали струвам
най-малкото не ме познаваш
ако обичаш насочи злобата и отрицателната си енергия някъде другаде

Sh@d0w
10-20-2013, 18:32
End of story.