PDA

View Full Version : Сякаш тя не оценява какво правя



maddoxe
10-19-2013, 22:45
здравейте, от 1-2 месеца ходя с приятелката си и в началото докато се зарибявахме тя се държеше добре но от известно време се държи много странно и тъпо. Постоянно е нервна или се изнервя от най-малкото ми изказване ( в зависимост какво е то де , в повечето случеи са някакви безобидни неща) престана да ми пише 1ва или го прави мн рядко, държи се грубо и заядливо, вече не ми казва милите неща които преди ми говореше и сякаш не оценява колко добре се държа с нея ( не го казвам защото се хваля , а защото всички ми казват че се държа даже прекалено добре с нея ) и мисля че точно заради това мое добро държание си навлякох такова отношение . Аз съм на 17 тя е на 16 .

Баща Ти
10-19-2013, 22:46
1. Ебе й се, а ти не се усещаш.
2. Скучен си й.
3. Цикъл.
4. Путка си, а тя не иска да е мъжа във връзката.

maddoxe
10-19-2013, 22:48
говорили сме с нея по тази тема тя още не се чувства готова за секс , не вярвам да съм и толкова скучен тя просто е с по затвоен характер а цикъла не трае толкова време :Д като цяло тя твърди че ме обича но рядко го показва наистина .

Баща Ти
10-19-2013, 22:49
Съжалявам, брато, други възможност няма.

maldini
10-19-2013, 22:52
в тоя форум всички ли са некви чехльовци бе..

maddoxe
10-19-2013, 23:06
добре приемам критиката . какво да правя за да не е такова положението както сега ?

nickeyy97
10-20-2013, 19:07
Не пиши във форуми за нея, кой знае дали и тя не чете същата тема :D

Violenza
10-20-2013, 19:11
добре приемам критиката . какво да правя за да не е такова положението както сега ?
Зарежи я и няма да е такова положението. Не си й интересен вече.

xoxi
10-20-2013, 19:13
Не си й интересен вече.

Tова.

И друг път не позволявай на момиче да ти се качва на главата. Харесваш я - окей, но не забравяй, че едно момиче във връзката е достатъчно.

baby_baby
10-20-2013, 20:48
Както казаха по-горе не си й интересен вече

ahahahaha
10-21-2013, 07:44
Зарежи я. Не си струва,нямаш ли достойнство?

viktoria.milanova
10-21-2013, 08:52
Омръзнал си и...

Cloud9
10-21-2013, 08:53
Имам приятелка,която перманентно е в това положение.Не е от възраст или цикъл.Просто си е мрънкало и стенкало по природа.Нейният с години вече я търпи така че ако стиснеш зъби може да се ожените даже,но това няма да е живот.Бягай от такива дето не знаят какво искат.

prince
10-21-2013, 11:38
Кажи и че като не оценява това, което правиш за нея, спокойно може да си хване някой, който да я прави на шматка и да и пере шамарите. ;) Пък, може да и е трудно да сподели чувствата си, защото е още малка и не знае как ? Или не обича да се обяснява много, много .. което не ми се вярва. Седнете поговорете за проблемите, и после като разбереш каква е причината бъди мъж на място и помисли добре как да постъпиш, да оправите нещата или да скъсаш с нея, но и в двата случея не мотай работата.

sunshine3214
10-21-2013, 20:07
Никога не се давай на някакво момиче, ще минеш през много (все пак си само на 17) Няма да ти е последната, така че не се занимавай с малки пикли, които дори не знаят какво искат и не оценяват какво правиш за тях. А и не ходите от много време, за да си прекалено привързан към нея, не знам какво го мислиш.

marilyn
10-21-2013, 20:54
1. Прави ѝ се секс.
2. Омръзнал си ѝ.
3. Видяла ти е правописа и се е отчаяла.

NissaN
10-24-2013, 12:15
Може да си има друг и така с лошото държание да цели да я разкараш.

tHe_COolEst_GIrl
10-25-2013, 14:22
Отегчило се е вече момичето...Има 2 варианта:
1.Прекалено много се виждате и си и омръзнал
2.Не пробвате нови неща и връзката ви е монотонна.
При 1-я случай мисля, че трябва да прекарвате време само за себе си. Ти с приятели на по бира или мач, а тя в мола с приятелки или женски събирания. Всеки прави това, което харесва, но без партньора си. Не казвам, че изобщо не трябва да се виждате, просто го правете по-рядко.
А при 2-я случай просто правите едно и също. Разнообразете малко ежедневието си по какъвто начин си прецените вие. Пробвайте ново място за излизане (не на обичното старо омръзнало местенце, а на някое ново), дори може и разходка в планината (ако си от София). Много, много начини има за нови забавления. Само вие можете да решите кой най-много ще ви допадне. ;) А ако и така не става, явно вече е време за теглене на чертата (ако не става и със сериозен разговор). Айде успех и дано съм била полезна :)

Sh@d0w
10-25-2013, 15:08
Затваря се по желание на автора