PDA

View Full Version : Помогнете ..



Desincet0
10-20-2013, 18:05
Ъм ... установих, че от прекалено честото използване на спирала ... миглите се чупят ! ;( И сега седи толкова грозно ... че се чудя как да ги пооправя, за да изглеждат поне малко по-добре ... Дясното око е най-зле ... ;д Просто голяма част от миглите са счупени, а точно по-средата са най-дълги. Лявото е по-добре ! Но моля ви помогнете как да оправя това и да предотвратя появяването му отново ? Мерси предварително :)

ameli
10-20-2013, 19:15
Не си ли чистиш спиралата преди да легнеш?

DragonLady
10-20-2013, 20:05
Не си ли чистиш спиралата преди да легнеш?

От нечистене на грима преди лягане ще да е. Имала съм няколко случки да си легна с грима, и на заранта съм намирала по 1-2 мигли на възглавницата.

Goddess
10-20-2013, 22:49
Рициново или бадемово масло и около седмица-две без спирала. И съответно, смени спиралата, може марката, четката и туша да не са читави. :)

C0oKieS
10-21-2013, 13:38
от бадемоводо масло косъмчетата се зъздравяват и вече не слагай спирала

sunshine :**
10-21-2013, 14:37
спри за известно време спиралата докато се оправиш и си мажи миглите с нещо - масло примерно , както споменаха , потърси в нета какво е подходящо за твоя случай. :)

Hayashi
10-21-2013, 15:14
Според мен няма да е точно от факта, че носиш спирала. От доста време слагам почти ежедневно и миглите са ми все същите. Може ми наистина не я доизчистваш. Подхранвай си миглите редовно с бадемово масло.