PDA

View Full Version : Обичам приятеля си,а искам в същото време и друг ...;; защооо .. ??? ;хх



blondinkata94
10-21-2013, 06:25
Обичам един, а искам друг...Не знам какво ми става?!...Обичам го наистина, той е голямата ми любов.Той е първият ми и сексуално..обичам го адски много и когато съм с него ми е хубаво и съм щастлива, не мога да го отрека. Като видя другия или пък се сетя за него, първата ми мисъл е, че го искам и не мога да си обясна защо така...Това е много странно и не знам какво да правя...

ahahahaha
10-21-2013, 07:40
Трябва да избереш. Внимавай само да не стане така : ''от два стола на земята''.

Violenza
10-21-2013, 07:48
Идеята за първата голяма любов е абсолютна глупост. Появи ли се нова тръпка работата е ясна. Пробвай с новото момче, за да не се питаш после "ами ако".

Sh@d0w
10-21-2013, 07:49
Във всички случаи ако решиш да правиш нещо с другия първо скъсайте с сегашния ти приятел.

А квото и да ти кажем тук живота си е твой сама си вземи решението.

maldini
10-21-2013, 08:35
Защото си блондинка.

Anonys
10-21-2013, 09:03
Ако не го виждаш "новия" и разбереш, че всъщност той може и да не ти дава щастието, което ти дава сегашния ти приятел, може би няма и да се сещаш за него, а ще цениш, какво имаш в момента, защото ако се спуснеш в дълбоки води, може и да останеш разочарована :)

prince
10-21-2013, 11:28
А може да се замислиш на това и да не се залъгваш "Може твоя приятел да ти е омръзнал ,да търсиш нещо ново и да не го обичаш толкова много и да си щастлива с него както на нас ни казваш." Ако наистина ги имаше тези чувства към твоя приятел,нямаше да допуснеш 2-ри в главата си. Ако беше едно сериозно и щастливо момиче, нямаше изобщо да заглеждаш други момчета, а да цениш и обичаш само твоя приятел.

baby_baby
10-22-2013, 11:50
Ако не го виждаш "новия" и разбереш, че всъщност той може и да не ти дава щастието, което ти дава сегашния ти приятел, може би няма и да се сещаш за него, а ще цениш, какво имаш в момента, защото ако се спуснеш в дълбоки води, може и да останеш разочарована :)

+++

fenkaaa
10-23-2013, 10:52
Според мен винаги след време е една връзка е възможно да се появи някое изкушение, но това не значи, че трябва да му се подаваш! Ако си щастлива и държиш на приятелят си,ако нямате проблеми помежду си, по-добре си стой на мястото, това увлечение рано или късно изчезва.

mishkataaa
10-27-2013, 15:13
Има една приказка.. Ако се чудиш кого да избереш между двама души, то по-добре избери втория , защото ако истински обичаше първия , нямаше изобщо да помислиш за друг :)

GOOOSHKATA
10-28-2013, 11:40
Според мен винаги след време е една връзка е възможно да се появи някое изкушение, но това не значи, че трябва да му се подаваш! Ако си щастлива и държиш на приятелят си,ако нямате проблеми помежду си, по-добре си стой на мястото, това увлечение рано или късно изчезва.
+1 ;)