PDA

View Full Version : Бихте ли тръгнали с по-ниско от вас момче/по-високо от вас момиче?



airpump
10-21-2013, 10:06
Момичета, бихте ли имали за гадже по-ниско от вас момче?
Момчета, бихте ли си хванали за приятелка по-висока от вас?

http://prikachi.com/images/687/6677687s.jpg

Sh@d0w
10-21-2013, 10:09
С по - високо от мен момиче (малко трудно ще се намери такава де) ще изглеждам някак странно, особено ако сложи токчета.

За по - ниски момичета няма проблем. Но в крайна сметка височината не е от първостепенно значение поне за мен, особено ако има други неща които ме привличат в нея.

shmatarok
10-21-2013, 11:11
Не, благодаря.

prince
10-21-2013, 11:11
По-висока, не. Точно както каза @Sh@dow ако сложи токчета, ще ми е дискомфортно.

По-ниска, естествено.

valdesbg
10-21-2013, 11:12
Да бе, ядове няма. Ще си нося и сгъваема табуретка ако се наложи. Само дето трудно да се намери 180+ девойка.

sneering
10-21-2013, 11:28
Важното е как си прекарвате заедно,дали е 150см или 2 метра,няма никакво значение..останалото са измислени стереотипи наложени от модерното общество,комплекси и спазването на някакви супер тъпи правила.
Бих тръгнал и със слон,стига да губя представа за времето с нея и да нямам търпение да си говорим и прочие ...

girlwithblueeyes
10-21-2013, 13:06
1.55 съм по ниско момче от мене няма
Харесвам много високите момчета над 185
Не мога да си представя че ще ходя с момче под тая височина:D

Naive
10-21-2013, 13:09
Не. Даже и с някого, колкото мен не бих. Обичам мъжът да е по-висок и едър от мен и да се чувствам малка и шлядка. :Д

anonymous708973
10-21-2013, 13:11
и да се чувствам малка и шлядка. :Д

Мхм. Ама предвид, че не съм миньонче, рядко ми се случва. :д

Излизала съм с момче на моята височина, даже май беше 2 см по-нисък... е беше ми омръзнало всеки път да си слагам най-ниските обувки, ама почти без подметка, за да нямаме разлика. Откровено - нъцки, нека е тесногръдо.

Violenza
10-21-2013, 19:14
По-нисък едва ли ще намеря, те мен и петокласниците отдавна са ме минали по височина. :cool: Малка разлика не стои чак грозно, но такава като на снимката е просто... Неестествена.

xoxi
10-21-2013, 20:38
Не бих, не защото височината е от кой знае какво значение, а просто защото ниските хора не ме привличат. Ама въобще!
Аз съм сравнително висока (180) и обожавам хора по-високи от мен. 185-190 за момче ми е ниско, какво остава пък да е под 180. Не, не, не. :D

an7raks
10-21-2013, 20:47
Нямам комплекс относно височината си /187/ и не ми пречи да е по-висока. Особено, ако е расла на крака... :)

marilyn
10-21-2013, 20:51
Опитвала съм се да си имам такива гаджета и все не се получаваше, не заради ръста, де. Не ме кефи мъжът да е по-нисък от мен, нито пък да е много по-висок от мен.

maldini
10-21-2013, 21:12
Аз съм 183 и никога не бих тръгнал с момиче над 175 .

Ivaaaaa
10-21-2013, 21:24
емм да, тесногръди сте
как може да отрежеш някого 'щото ти е под/над критериите за височина :О
или пък в другата тема 'щото е по-малък от теб с година :О

аз съм ниска (164см) и по-ниско момче едва ли да има :D

baby_baby
10-21-2013, 21:29
Не. Даже и с някого, колкото мен не бих. Обичам мъжът да е по-висок и едър от мен и да се чувствам малка и шлядка. :Д

++++

an7raks
10-21-2013, 21:41
емм да, тесногръди сте
как може да отрежеш някого 'щото ти е под/над критериите за височина :О
или пък в другата тема 'щото е по-малък от теб с година :О

аз съм ниска (164см) и по-ниско момче едва ли да има :D
емм да, лицемерни сте... Как може да отрежеш някого 'щото е дебел/кльощав?

Sh@d0w
10-21-2013, 21:42
емм да, лицемерни сте... Как може да отрежеш някого 'щото е дебел/кльощав?


Ти не би ли отрязал дебела? Ама дебела, разбирай два три пъти повече от тебе?

Всеки си има вкус, любовта не може да ти изкриви зрението.

an7raks
10-21-2013, 21:45
Ти не би ли отрязал дебела? Ама дебела, разбирай два три пъти повече от тебе?

Всеки си има вкус, любовта не може да ти изкриви зрението.
Бих, но не съм твърдял никъде, че някой е тесногръд, щото имал по-други критерии от моите.
Въпросът към зеленото беше риторичен.

Ivaaaaa
10-21-2013, 21:49
facepalm


нека е тесногръдо.


Пантерке не се заяждам
просто използвах твоята дума, за да назова всички останали

CoNviCt
10-21-2013, 22:15
Майк Тайсън и Наоми Кембъл.

Violenza
10-21-2013, 22:24
Тесногръдие е и да наричаш другите тесногръди. :cool:

Falstad
10-22-2013, 01:50
Нямам проблеми с момичетата...Най-ниската с която съм бил е 153 см а най-високата 194 см и все са били по-ниски от мен :D

HollyGolightly
10-22-2013, 03:28
Не, не бих. Като се има предвид, че съм не повече от 160, малко трудно ще намеря някой колкото мен или по-нисък.

PainMonopoly
10-22-2013, 11:07
Над 180 за момиче е мега много. Не че не се намират такива, тук дори сравнително често се случва. Но аз предпочитам да съм по-висок и да се чувствам като могъщ лорд протектор до нея. :Д

Niakoitam
10-22-2013, 11:36
1.55 съм по ниско момче от мене няма
Харесвам много високите момчета над 185
Не мога да си представя че ще ходя с момче под тая височина:D

Това ще да е велика сценка. Как видиш ли понеже си 1.55 обаче тия под минимум 1.85 ти били ниски та се надигаш на пръсти в по-добрият случай или те вдига той или използваш нещо на което да стъпнеше ако не носиш към 25 см ток (не знам дали изобщо такива има) за да го целунеш :D

Иначе не, височината не ме притеснява изобщо. Вярно че има някаква разлика между това едно момиче да ти се изгуби в ръцете и ти да се изгубиш в неговите, но това за мен са разни комплексарски истории и следене на някакво одъртяло обществено мнение и разбиране. Ако се чувствам екстра с даденият човек изобщо няма да вадя линийката от джоба си. :)

fUcKsMiLe
10-22-2013, 11:58
Да бе, ядове няма. Ще си нося и сгъваема табуретка ако се наложи. Само дето трудно да се намери 180+ девойка.

Веднага мога да ти донеса, ако има желание!
Имам едно такова женско в моя клас. 1,83 беше последно, сега не знам колко е.

Ами аз съм 1,72 и доста от момчетата, с които съм излизала в компания са били по-високи от мен.
По принцип предпочитам по-високи момчета. Нещо от сорта на 1,80 до 1,90.
Аз се водя висока и никога не ми е било комфортно момче да бъде по-ниско от мен.
Още не съм тръгнала да излизам с никое по-ниско момче, но мисълта ми е, че няма да ми е удобно на мен,
ще ми е някак тъпо примерно аз да се навеждам, за да го целуна. Самата картинка ми е странна.

girlwithblueeyes
10-22-2013, 12:02
Не казвам че са ниски тия под 185 ,а казвам ,че много рядко харесвам момче под тая височина . Просто си имам големи пристрастия към много високите момчета и това е . :D и токчета не нося . Харесва ми да се надигам на пръсти да за го целувам <3 :D

maldini
10-22-2013, 12:21
Епа кви са тея момчета дет ще тръгнат със запъртъци като теб бе

AnarchyBoy
10-22-2013, 12:27
Не казвам че са ниски тия под 185 ,а казвам ,че много рядко харесвам момче под тая височина . Просто си имам големи пристрастия към много високите момчета и това е . :D и токчета не нося . Харесва ми да се надигам на пръсти да за го целувам <3 :D

Тва е яко! :D

valdesbg
10-22-2013, 14:11
Веднага мога да ти донеса, ако има желание!
Имам едно такова женско в моя клас. 1,83 беше последно, сега не знам колко е.

Ако е легална и хубава - пращай я по ЕКОНТ към Стара Загора :)

Glamour92
10-22-2013, 14:13
По-нисък от метър и шейсе' и две?
Dafuq,no !

tori
10-22-2013, 14:21
Малко са момчетата, които са по-ниски от мен. Метър и шестдесет съм, едва ли има много момчета, по-ниски от мен. Инак ако се появи такъв индивид, с който нещата вървят гладко, харесвам го и ми е приятно да сме заедно, що не? Годините, сантиметрите, заплатата, това са само цифрички. Любовта не се разбира особено добре с математиката.

sneering
10-22-2013, 14:25
Любовта не се разбира особено добре с математиката.

йес!

Naive
10-22-2013, 16:10
емм да, тесногръди сте
как може да отрежеш някого 'щото ти е под/над критериите за височина :О
или пък в другата тема 'щото е по-малък от теб с година :О Еми как? Лесно. :Д
Височината е едно от нещата, които забелязвам в един мъж, съответно това е нещо, което ме привлича. Когато е нисък, колкото и прекрасен и невероятен да е, не вярвам да му обърна внимание. Критерии. Колко тесногръдо от моя страна, че ги имам. :Д

DanitouWee
10-22-2013, 16:36
Бях влюбенa в едно ниско момче. Шести клaс сме, и двaмaтa се хaресвaхме, не ни пречеше, просто товa, че е нисък въобще не ме притеснявa, момчетaтa стaвaт високи по-късно. Просто го обичaх толковa много, че товa беше немислимо дa ме откaже от него.

AnarchyBoy
10-22-2013, 16:42
Бях влюбенa в едно ниско момче. Шести клaс сме, и двaмaтa се хaресвaхме, не ни пречеше, просто товa, че е нисък въобще не ме притеснявa, момчетaтa стaвaт високи по-късно. Просто го обичaх толковa много, че товa беше немислимо дa ме откaже от него.

Дъа.. :)

XTREMEFREERIDE
10-22-2013, 17:10
Мхм. Ама предвид, че не съм миньонче, рядко ми се случва. :д

Излизала съм с момче на моята височина, даже май беше 2 см по-нисък... е беше ми омръзнало всеки път да си слагам най-ниските обувки, ама почти без подметка, за да нямаме разлика. Откровено - нъцки, нека е тесногръдо.

Same, same, same! И аз имах такъв период от живота ми. Е, спомням си, че нон-стоп ми е било некомфортно, дори не се изправях в раменете, когато той е близо до мен, че да не личат малкото сантиметри разлика. Пък и по-високите ме привличат повече, де да знам...Туй то.

Mary_Jane_69
10-22-2013, 17:41
по банално от за любовта граници няма, няма, но предпочитам 25 санта отгоре ми идват повече от идеално.

BlackEyedPeas
10-22-2013, 17:43
Не ми пречи, не съм тръгнала да тръгвам с модели, че да очаквам висок и хубав ;д

Illusion772
10-22-2013, 17:54
Не ми пречи, не съм тръгнала да тръгвам с модели, че да очаквам висок и хубав ;д

Сега ако кажеш че и ниски и дебели харесваш - направо ще ти повярвам
Вие сериозно ли ? Жените винаги са харесвали високи мъже - разбирам скромност , ама вие монахини се изкарахте.

anonymous708973
10-22-2013, 18:05
Годините, сантиметрите, заплатата, това са само цифрички.

В отговор на този кифленски статус желая да покажа тази картинка:
http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3903436/Yeah+and+jail+is+just+a+room/

В смисъл... постът ми е отправен не само към теб, ама вярвате ли си?
Годините нямали значение, височината нямала значение, заплатата нямала значение, етносът нямал значение, размерът нямал значение, дали имал плочки или шкембе нямало значение, дали е вегетарианец или не нямало значение... Сега, за марката на колата може и да се съглася, ама за останалото... хайде, моля ви се. Стига сте се правили на по светци от папата.

На интелигентния въпрос "що не", ще ти/ви отговоря със следното: Щото след 5 години ще ти е писнало да ходиш ПОСТОЯННО - в ежедневието, на бар, на сватба - с ниски обувки. Аналогично може да се отговори за всички останали неща, които изброих. На 17-18 години заплатата, например, може да не е проблем, ама хайде да не се заблуждаваме и да си обясняваме как няма да се ядосвате, като решите да обзавеждате жилище и 2 години не може да си купите всички мебели. На 17-18 години може и да не изглежда особен проблем да се загаджите с турчин... или айде да не е толкова фрапиращ примера, да речем испанец, ама след 10 години, АКО почнат разправии на тема възпитание на деца, роля на жената и т.н., друга песен ще запеете. С последното далеч не осъждам интернационални връзки, защото съм много за тях, а само казвам, че не е нормално на 17-18 години да не си даваш поне СМЕТКА колко наивно разсъждаваш.

Щото ако ви слуша човек... какви критерии ви остават, много ми е интересно. Че по това, което пишете... пардон, по начина, по който ВЯРВАТЕ, че се изкарвате широкоскроени, "над тия неща", може да тръгнете с първия що-годе мил селяндур, който сваля звезди от небето, нали, мил е, "разбирате се добре", следователно другите неща са просто цифри - тоест, няма значение, че бицепсът му е 25 см, а коремната обиколка - 90, че е на 35 години и взима 350 лв със зор.

Нали. Само цифрички.
Хората, които са "над тия неща" - да се чете наивни глупости - вярват и притежават високи критерии, защото смятат, че могат да бъдат съдени според същите - както в краткосрочен план, така и в дългосрочен.

valdesbg
10-22-2013, 18:09
Ъм все още не разбирам що ниския мъж е кофти избор? И кво пречи девойката да е по висока и/или на токчета? Кво против ниските мъже имате?

Ivaaaaa
10-22-2013, 18:11
Ъм все още не разбирам що ниския мъж е кофти избор? И кво пречи девойката да е по висока и/или на токчета? Кво против ниските мъже имате?

нищо против нямаме

an7raks
10-22-2013, 18:12
На интелигентния въпрос "що не", ще ти/ви отговоря със следното: Щото след 5 години ще ти е писнало да ходиш ПОСТОЯННО - в ежедневието, на бар, на сватба - с ниски обувки.
Е те с това не мога да се съглася! Защо да не можеш да си ходиш на високи обувки? Да не го комплексираш? Или щото някоя от злобните ти "приятелки" ще започне да генерира простотии по твой адрес колко си смотана, че си тръгнала с по-нисък?
Другото е що-годе така.

valdesbg
10-22-2013, 18:13
Е що се мусите на ниските тогаз? И що да не се качите на токове, ако момъка е по нисък? Изобщо ква е цялата тая чудесия със стереотипа - той тря да е по висок от девойката? Що? Кво ако момата стърчи 20 санта отгоре примерно?

Ivaaaaa
10-22-2013, 18:16
Е що се мусите на ниските тогаз? И що да не се качите на токове, ако момъка е по нисък? Изобщо ква е цялата тая чудесия със стереотипа - той тря да е по висок от девойката? Що? Кво ако момата стърчи 20 санта отгоре примерно?

'щото са си втълпили, че момчето непременно трябва да е по-висок иначе...омг
нЕма нещо по-глупаво от това да отрежеш някой само щото е по-малък с година, две или щото е по-нисък... -.-

BlackEyedPeas
10-22-2013, 18:24
Сега ако кажеш че и ниски и дебели харесваш - направо ще ти повярвам
Вие сериозно ли ? Жените винаги са харесвали високи мъже - разбирам скромност , ама вие монахини се изкарахте.

Къде пък съм казала, че и дебели харесвам? ;д просто ми е все тая дали е висок или нисък, за това казах модел, а не за външния вид ;д

CoNviCt
10-22-2013, 18:25
В отговор на този кифленски статус желая да покажа тази картинка:
http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3903436/Yeah+and+jail+is+just+a+room/

В смисъл... постът ми е отправен не само към теб, ама вярвате ли си?
Годините нямали значение, височината нямала значение, заплатата нямала значение, етносът нямал значение, размерът нямал значение, дали имал плочки или шкембе нямало значение, дали е вегетарианец или не нямало значение... Сега, за марката на колата може и да се съглася, ама за останалото... хайде, моля ви се. Стига сте се правили на по светци от папата.

На интелигентния въпрос "що не", ще ти/ви отговоря със следното: Щото след 5 години ще ти е писнало да ходиш ПОСТОЯННО - в ежедневието, на бар, на сватба - с ниски обувки. Аналогично може да се отговори за всички останали неща, които изброих. На 17-18 години заплатата, например, може да не е проблем, ама хайде да не се заблуждаваме и да си обясняваме как няма да се ядосвате, като решите да обзавеждате жилище и 2 години не може да си купите всички мебели. На 17-18 години може и да не изглежда особен проблем да се загаджите с турчин... или айде да не е толкова фрапиращ примера, да речем испанец, ама след 10 години, АКО почнат разправии на тема възпитание на деца, роля на жената и т.н., друга песен ще запеете. С последното далеч не осъждам интернационални връзки, защото съм много за тях, а само казвам, че не е нормално на 17-18 години да не си даваш поне СМЕТКА колко наивно разсъждаваш.

Щото ако ви слуша човек... какви критерии ви остават, много ми е интересно. Че по това, което пишете... пардон, по начина, по който ВЯРВАТЕ, че се изкарвате широкоскроени, "над тия неща", може да тръгнете с първия що-годе мил селяндур, който сваля звезди от небето, нали, мил е, "разбирате се добре", следователно другите неща са просто цифри - тоест, няма значение, че бицепсът му е 25 см, а коремната обиколка - 90, че е на 35 години и взима 350 лв със зор.

Нали. Само цифрички.
Хората, които са "над тия неща" - да се чете наивни глупости - вярват и притежават високи критерии, защото смятат, че могат да бъдат съдени според същите - както в краткосрочен план, така и в дългосрочен.

Ти си безчувствен материалист, прикриващ се под маската на препатил реалист. Ако харесваш един човек, какъвто е, нищо друго няма значение. Щом харесваш статистика - гледай си цифрите(бицепс, трицепс, корем, заплата и други). За наивност нямаш право да говориш.

anonymous708973
10-22-2013, 18:25
Е те с това не мога да се съглася! Защо да не можеш да си ходиш на високи обувки? Да не го комплексираш? Или щото някоя от злобните ти "приятелки" ще започне да генерира простотии по твой адрес колко си смотана, че си тръгнала с по-нисък?
Другото е що-годе така.

Защото АЗ няма да се чувствам добре. Защото обичам да съм мъничка (което е трудно, щото не съм 1.55), слабичка и - ако може - да ми се налага да съм на високи обувки или да се повдигам на пръсти, за да го целуна. Защото АЗ няма да се чувствам добре да се наведа, за да сложа глава на рамото му, докато танцуваме на бавна песен на сватба, на която съм с обичайния си 12-13-сантиметров ток.

Нищо против ниските момчета нямам, но не бих ходила с такъв.

CONVICT:
ХАХА, добре, нека нищо друго да няма значение :д Материалист съм била. Точно срещу това такъв пример мога да ти дам, че ще ти се завърти главата, но понеже не си направи труда да попиташ възпитано, няма да си направя труда да ти го дам.
Ще ти дам и нематериален пример... малко не видях как излязох материалистка, щото държа мъжът да е висок, ама нейсе, пак ще го дам. Имам доста високи изисквания към хранителните навици на мъжа срещу себе си. До такава степен, че категорично мога да заявя, че консерватизъм относно храна + кофти култура на масата + преценка от моя страна, че не може да бъде "превъзпитан" - категорично означава липса на дълготрайна връзка. Просто защото отказвам на тоя същия мъж да му готвя след 3-5-10 годинки.
За мен това влиза в купчинката с фактори, за да го харесам такъв, какъвто е.
Пък нека съм материална.

Просто се чувстваш засегнат, защото излиза, че го написах срещу мъжете. Само дето мога да напиша същото и в обратния смисъл.

На твоите години може и да не ти прави впечатление, че приятелката ти забравя да си изтрие грима преди лягане. Когато след 10-години обаче я видиш същата тая жена и установиш, че има три пъти повече бръчки и тъмни кръгове от нейните връстнички, ще се сетиш откъде изгрява слънцето. Може сега да не ти прави впечатление, че дава по 40 лв на месец за ноктопластика, щото нали... то е само цифра... при това цифра, която техните (а не ти) плащат, ама след време ще се усетиш. Може да не ти прави впечатление, че нагъва глупости по цял ден (щото въпреки това си тежи 45 кила), ама след 10 години като й се позабави метаболизмът и се налага "автобусът да си отвори аварийната врата", пак ми кажи, че гъзна обиколка от 120 си е само цифра.

Също така... тръгни с 30-годишна жена и обясни на родителите си как възрастта е само цифра ;)

an7raks
10-22-2013, 18:27
'щото са си втълпили, че момчето непременно трябва да е по-висок иначе...омг
нЕма нещо по-глупаво от това да отрежеш някой само щото е по-малък с година, две или щото е по-нисък... -.-

Ок, де, в други теми си споменавала, че никога не би излязла с момче, което не те привлича физически... Каква е разликата дали критерия ти е за височина, за тегло или за широчина на гърба?
И тук, ако ми отговориш с "facepalm" или "омг, нищо не разбираш", наистина няма смисъл...

~LadyCrawley~
10-22-2013, 18:27
Еее, то ако гледахме само най-красивите и високите...верно монахини щяхме да си останем. Супер повърхностно е да се мисли само за височината и външния вид като цяло. С линийка ли ще мерим, схеми ли ще чертаем?

fUcKsMiLe
10-22-2013, 18:28
Ъм все още не разбирам що ниския мъж е кофти избор? И кво пречи девойката да е по висока и/или на токчета? Кво против ниските мъже имате?

Просто на някои момичета им е дискомфортно да стоят покрай по-нисък от тях мъж.
Аз лично съм една от тях и не бих излизала сериозно с момче по-ниско от мен, колкото и да ми е приятно с него.

ПС. Онази мацка трябва да свали някое друго килограмче, иначе е вървежна. Хубава е, но характера и е лош. ^^ И е легална :3 Ако мога да я събера в кутия.. или ще я пращам на парчета. Доставката я плащаш ти ^^ :D

Ivaaaaa
10-22-2013, 18:30
Ок, де, в други теми си споменавала, че никога не би излязла с момче, което не те привлича физически... Каква е разликата дали критерия ти е за височина, за тегло или за широчина на гърба?
И тук, ако ми отговориш с "facepalm" или "омг, нищо не разбираш", наистина няма смисъл...

веднъж вече ти казах, че си


поредният, който слагам в списъка 'dont speak with him/her'

an7raks
10-22-2013, 18:31
Защото АЗ няма да се чувствам добре. Защото обичам да съм мъничка (което е трудно, щото не съм 1.55), слабичка и - ако може - да ми се налага да съм на високи обувки или да се повдигам на пръсти, за да го целуна. Защото АЗ няма да се чувствам добре да се наведа, за да сложа глава на рамото му, докато танцуваме на бавна песен на сватба, на която съм с обичайния си 12-13-сантиметров ток.


Ок, за това ти как възприемаш нещата, не мога да споря. В предния пост излезе, че всички трябвало да са като теб иначе са сбъркани...

Другото продължава да е глупост...

valdesbg
10-22-2013, 18:32
Да ви пикам на стереотипите тогаз :Р (къде на майтап, къде не толко :Р)

А инак - щом е хубава и легална - пращай я насам. Аз тип точлки не ги обичам, тъй че пухкавичка ако е - няма да я върна. Само и купи билет и я изпрати до гарата. Другото чака моята субективна оценка :) А после ест ще ти компенсирам разходите Р:

an7raks
10-22-2013, 18:32
веднъж вече ти казах, че си

Някой май не разбира от майтап... Много поздрави!

fUcKsMiLe
10-22-2013, 18:34
Да ви пикам на стереотипите тогаз :Р (къде на майтап, къде не толко :Р)

А инак - щом е хубава и легална - пращай я насам. Аз тип точлки не ги обичам, тъй че пухкавичка ако е - няма да я върна. Само и купи билет и я изпрати до гарата. Другото чака моята субективна оценка :) А после ест ще ти компенсирам разходите Р:

Веднага :D

heartsdesire
10-22-2013, 18:34
Аз както съм ниска, едва ли.

maldini
10-22-2013, 18:36
В отговор на този кифленски статус желая да покажа тази картинка:
http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3903436/Yeah+and+jail+is+just+a+room/

В смисъл... постът ми е отправен не само към теб, ама вярвате ли си?
Годините нямали значение, височината нямала значение, заплатата нямала значение, етносът нямал значение, размерът нямал значение, дали имал плочки или шкембе нямало значение, дали е вегетарианец или не нямало значение... Сега, за марката на колата може и да се съглася, ама за останалото... хайде, моля ви се. Стига сте се правили на по светци от папата.

На интелигентния въпрос "що не", ще ти/ви отговоря със следното: Щото след 5 години ще ти е писнало да ходиш ПОСТОЯННО - в ежедневието, на бар, на сватба - с ниски обувки. Аналогично може да се отговори за всички останали неща, които изброих. На 17-18 години заплатата, например, може да не е проблем, ама хайде да не се заблуждаваме и да си обясняваме как няма да се ядосвате, като решите да обзавеждате жилище и 2 години не може да си купите всички мебели. На 17-18 години може и да не изглежда особен проблем да се загаджите с турчин... или айде да не е толкова фрапиращ примера, да речем испанец, ама след 10 години, АКО почнат разправии на тема възпитание на деца, роля на жената и т.н., друга песен ще запеете. С последното далеч не осъждам интернационални връзки, защото съм много за тях, а само казвам, че не е нормално на 17-18 години да не си даваш поне СМЕТКА колко наивно разсъждаваш.

Щото ако ви слуша човек... какви критерии ви остават, много ми е интересно. Че по това, което пишете... пардон, по начина, по който ВЯРВАТЕ, че се изкарвате широкоскроени, "над тия неща", може да тръгнете с първия що-годе мил селяндур, който сваля звезди от небето, нали, мил е, "разбирате се добре", следователно другите неща са просто цифри - тоест, няма значение, че бицепсът му е 25 см, а коремната обиколка - 90, че е на 35 години и взима 350 лв със зор.

Нали. Само цифрички.
Хората, които са "над тия неща" - да се чете наивни глупости - вярват и притежават високи критерии, защото смятат, че могат да бъдат съдени според същите - както в краткосрочен план, така и в дългосрочен.

Напълно съгласен съм

Naive
10-22-2013, 18:36
нЕма нещо по-глупаво от това да отрежеш някой само щото е по-малък с година, две или щото е по-нисък... -.-Защо?
За годините бих могла да се съглася. Щом е успял да ме впечатли, все тая дали е колкото мен, с една година по-малък от мен или с 10 години по-голям от мен.
Ама защо да е тъпо да не харесаш някого, защото е нисък и не се чувстваш комфортно? Мен лично не ме кефят ниските мъже, не ме кефи да съм по-висока от някого, некомфортно ми е. Това, че не ми е комфортно, ми е достатъчно да отрежа някого.
Иначе нищо против ниските мъже нямам, но просто не ме привличат и не биха ме привлекли.

tori
10-22-2013, 18:40
В отговор на този кифленски статус желая да покажа тази картинка:
http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3903436/Yeah+and+jail+is+just+a+room/
Еми имам ниски критерии, съжалявам. За мен е важно как се чувствам с момчето, ти като искаш, си ходи с линийка, метър или квото искаш. Аз не съм такава. Все още вярвам в Дядо Коледа, в дракони, феи, джуджета и нимфи.

anonymous708973
10-22-2013, 18:44
Другото продължава да е глупост...

Добре, добре. Аргументацията ти е на ниво.

ще си говорим пак за "цифри", когато женичката ти, благодарение на диви студентски години, мяза на бабичка на 30 и харчи една камара пари, за да го прикрие. Щото са само цифри. Ама жените били материалистки и било много трудно да "поддържа такава" (тва, като го чуя, просто... фейсфист ми е малко), че що ви пука? Нали са само цифри.

Ива, въпросът му беше съвсем на място.

CoNviCt
10-22-2013, 18:49
Добре, добре. Аргументацията ти е на ниво.

ще си говорим пак за "цифри", когато женичката ти, благодарение на диви студентски години, мяза на бабичка на 30 и харчи една камара пари, за да го прикрие. Щото са само цифри. Ама жените били материалистки и било много трудно да "поддържа такава" (тва, като го чуя, просто... фейсфист ми е малко), че що ви пука? Нали са само цифри.

Ива, въпросът му беше съвсем на място.

Права си. Като ти увиснат циците и шкембака, направо си търси квартира. К`во мислиш? Че мъжът ти ще те трае, ако заприличаш на Искра Фидосова?

an7raks
10-22-2013, 18:53
Добре, добре. Аргументацията ти е на ниво.

ще си говорим пак за "цифри", когато женичката ти, благодарение на диви студентски години, мяза на бабичка на 30 и харчи една камара пари, за да го прикрие. Щото са само цифри. Ама жените били материалистки и било много трудно да "поддържа такава" (тва, като го чуя, просто... фейсфист ми е малко), че що ви пука? Нали са само цифри.

Ива, въпросът му беше съвсем на място.
Искаш да ми кажеш, че на всички ни родителите трябва да са разведени, щото не са същите като преди 20 години? Ако не любов, привързване го наречи, но то прави така, че да успяваш да пренебрегваш някои недостатъци у отсрещния.

Ivaaaaa
10-22-2013, 18:57
Ива, въпросът му беше съвсем на място.

може, просто общуването с него ме товари

та в отговор на въпроса конкретно за това дали бих излизала с по-ниско момче или г/д колкото мен ще кажа: разбира се че да
познавам такъв пич (оххх), който едва ли някоя би могла да му откаже среща, пък вие ми се правете на не знам си кви
няма да му показвам снимките, но повярвайте много е хубав
чарът и красотата на едно момче са определящи, а не височината му (да, до някъде допринася, но не напълно)
и пак казвам много е глупаво да отпишеш някой само щото е по-нисък
ами, ако този някой е 'човекът' с който ще си паснеш и който би могъл да бъде перфектният партньор?
нима би пропуснала шанса да срещнеш 'истинската любов' (щото съм се убедила, че съществува) само, щото е по нисък?

anonymous708973
10-22-2013, 19:12
Права си. Като ти увиснат циците и шкембака, направо си търси квартира. К`во мислиш? Че мъжът ти ще те трае, ако заприличаш на Искра Фидосова?

Точно това казвам - че не е длъжен :)

an7raks, има огромна разлика между "да не си същият" и да "мязаш на 50, когато си на 30". Но в тоя форум има тенденция срещу бялото да се спори с черно вместо със сиво.
Родителите ми също не са същите, разбира се, но са пример за хора - и като двойка, и поотделно, на които - представи си - не им се налага да си търпят кофтия външен вид, защото "това е само цифра". Майка ми си влиза в булчинската рокля, а абитуриентската ще й е голяма. Мислят я за сестра, казват, че си приличаме (а ние визуално нищо общо нямаме), носим един размер дрехи. Баща ми не е качил и 5 кила за 20 години. Е, да, посребрени са му слепоочията, но това е различно от това, което ти се опитваш да вмениш.
Тъй че... израснала в такова семейство, плюя на подобни аргументи.

Ива, и ти отиваш в крайности. Никой не е задал въпроса дали бихме отблъснали някого САМО ЗАЩОТО Е НИСЪК. Това, срещу което аз споря, е, че височината е фактор. Неслучайно казах, че съм ходила с по-ниско момче!

CoNviCt
10-22-2013, 19:15
Ако намериш мъж с подобен на твоя характер, ще те изгони като куче, когато гореспоменатите неща се случат.

anonymous708973
10-22-2013, 19:18
Те няма да се случат, защото АЗ няма да го позволя. Затова дадох пример с моето семейство.
За щастие, си имам мъж, който е достатъчно НЕнаивен, за да не твърди, че еди-кое-си е само цифра. Така че... не бой се.

Много сте смешни, бе. В едната тема възрастта е само цифра, в следващата еди-коя-си 19-годишна мухла ходи с 40-годишен заради пари и дори бледата възможност за любов се изключва. Много удобно. Само вазелинче ви трябва.

an7raks
10-22-2013, 19:45
Няма какво да говоря, отивам да убеждавам баба и дядо да се разведат.

Violenza
10-22-2013, 19:57
Те няма да се случат, защото АЗ няма да го позволя. Затова дадох пример с моето семейство.
За щастие, си имам мъж, който е достатъчно НЕнаивен, за да не твърди, че еди-кое-си е само цифра. Така че... не бой се.


Говориш за наивност, при положение, че твърдиш как нямало вариант на теб да се случи? :lol:

Тази вечер ме разсмиваш, ще ме извиняваш.

tireheb
10-22-2013, 20:22
не естествено, само манкенки до 1.75, 40 кила и 19 години

Niakoitam
10-23-2013, 10:21
PinkPan7her не си лошо момиче и имаш някои точни попадения като например разликата между 19 годишна и 40 годишен. Ето ти пример например Петко и Яна. Дълбоко ме съмнява,че в отношенията им не играят неговите пари за нея и младостта и за да се чувства още вървежен за него. Но пък сякаш ти е доста широко около вратлето.

А относно другите, за които ръстат имал съдбовно значение мога да ви кажа едно.Стига сте се правили на кой знае какво изсмуквайки си всичко от пръстите. Това е просто един стереотип, който ви е дошъл от мама и тати, на които им е дошъл от баба и дядо и т.н. И вие просто се страхувате да го промените в главите си и се самоубеждавате как видиш ли не ви било пукало от общественото мнение, а това си било лично ваша позиция. Защо ли пък едно време всеки се е натръсквал на дебели жени,защото били смятани за плодовити и ако е слаба значи не става за нищо. Защо ли пък в днешно време някои развиват анорексия за да са по-слабички и да се харесват? Защо ли в днешно време жените си слагат силикон за да бъдат харесвани като и едно време без силикона пак са си били харесвани?Защо на някои места населението се кефи на по тъмни, а на други на по-бели? И защо тук са на почит основно по-слабите жени, а само в съседна Сърбия се кефят на по якички,защото имало какво да се барне и отритват тези дето тук може да минат за най-големите красавици.Лично аз се сещам за ЕДНА слаба тяхна певица, докато тук някои сякаш страдат от анорексия? Отговрът е...просто глупави стереотипи дошли от някога си и някъде си влияещи на обществото мнение.А независимите иначе си вярват как това било така видиш ли,защото "мен така ме кефело и ми било по-готино".:)

Hayashi
10-23-2013, 10:49
При мен шансът да се случи това е само, ако реша, че ме привличат петокласници. Самата аз съм ниска, така че всички момчета, които познавам над 16 са доста над мен. Сегашния ми приятел е с точно 15 сантиметра над мен, въпреки че си минава за нисичък. Предишната му приятелка е била 1.85, което е с над 10 см отгоре. xD
Впрочем майката на приятеля ми е аз и още три пъти, наредени едно друго, а като млада е била голяма симпатяга. Баща му пък беше с няколко сантиметра по-нисък от нея, ама си я обичаше допоследно. Големи сладури бяха и то вече на възраст. Като ги видях на снимка като млади не можах да повярвам, че са били те. Така че и това не е критерий. Където си го има, си го има.

NissaN
10-23-2013, 11:55
Аз сам 1.76 и ще ми е неловко приятелката ми да е 1.80

anonymous708973
10-23-2013, 16:21
Говориш за наивност, при положение, че твърдиш как нямало вариант на теб да се случи? :lol:

Тази вечер ме разсмиваш, ще ме извиняваш.

Не се изразих добре.

Обаче се сетих нещо - an7raks, много удобно си промени тезата, което също е честа практика в тоя форум. Говорихме за височината като критерий при ИЗБИРАНЕ на партньор, не като (неизбежни) физически промени, които стават след като хората са заедно от 20-30-50 години. Защо смени темата? (Аз ти се вързах, разбира се, ама все пак...)

NomNomNom
10-23-2013, 16:33
1.56см съм.
Just this.

И бтв, спала съм с един младеж, точно колкото мен висок. Прекрасно същество беше/е.
Но, по-нисък от мен .. Свикнала съм всеки да е грамаден на фона на мен.

anonymous708973
10-23-2013, 16:34
Сериозна ли си? Не изглеждаш дребничка.

Niakoitam
10-23-2013, 16:53
1.56см съм.
Just this.

И бтв, спала съм с един младеж, точно колкото мен висок. Прекрасно същество беше/е.
Но, по-нисък от мен .. Свикнала съм всеки да е грамаден на фона на мен.

Хубавото е че и ти не каза като синеочка, че под 1.85 не ги признаваш. :D

Ivaaaaa
10-23-2013, 16:56
Ива, и ти отиваш в крайности. Никой не е задал въпроса дали бихме отблъснали някого САМО ЗАЩОТО Е НИСЪК. Това, срещу което аз споря, е, че височината е фактор. Неслучайно казах, че съм ходила с по-ниско момче!

аз отивам в крайности, щото и вие отивате
не казвам конкретно за теб

NomNomNom
10-23-2013, 17:04
Хубавото е че и ти не каза като синеочка, че под 1.85 не ги признаваш. :D

И 1.85, и 1.65 не ги връщам :D

Яко съм си изкарвала и с ниски, и с високи мъже :D

Niakoitam
10-23-2013, 17:09
А аз тамън бях започнал вече да се комплексирам от тая тема.:D

NomNomNom
10-23-2013, 17:13
А аз тамън бях започнал вече да се комплексирам от тая тема.:D
Абе, понякога си мисля, че хората от форума живеят в друг свят, където всички мъже имат лимозини, пари, големи пишки, високи яки тела, същевременно са надути гадняри и мачкат, а пък жените са яки слабички красиви прекрасници, които лъжат, че са спали с 1-2 , а всъщност са 10-20 , и същевременно всеки от форума е стресиран, защото не се идентифицира в нито една от графите и споделя притесненията си с другите.

Просто, тук е друг тип реалност. Всичко е черно и бяло, като в една тема, като го казах, са ме изкритикували, че в животът наистина всичко е черно бяло.

Да .. , субективно черно и бяло.

Miglena.M
10-23-2013, 17:28
Ами не бих била с по-ниско момче от мен,смешно е ,аз съм доста висока наистина доста и имам доста голям проблем с това,защото явно момчетата са до 1,70 повечето или са високи колкото мен,а аз обичам да нося токчета и ми е голям проблем това с мъжете.Как да съм с по-нисък от мен хаха това е невъзможно ,та на мен краката са ми 1метър ..

tireheb
10-23-2013, 17:43
та на мен краката са ми 1метър ..

и циците ти са като на памела андерсън, ама без силикон
и задника ти е идеален
и си доктор по ядрена физика
НАЛИ ?

Miglena.M
10-23-2013, 17:51
Не,всъщност за гърдите ми е комплекс ;] Имам ги в повече ,защото като бях на 15 всички имаха освен ,аз и бях в един манастир и се помолих и аз да имам цици :D Kолкото и глупаво да звучи ми се сбъдна :D Но сега бих искала да не се беше ,защото всъщност да имаш големи гърди не е никакъв + ;) Наистина доста пречат.Задника ми далеч не е от идеален :D :D А за височината съм доста висока ,защото съм волейболистка тренирах 5 години все пак 1,78 съм !

UniCoWN
10-23-2013, 18:06
Не бих била с по-нисък от мен, нито с една глава и повече по-висок. Лично мен не ме привлича тази разлика, дори някои да казват, че е готино мъжа да изглежда като мечка в сравнение с миньончето до него.
С приятеля ми имаме нормално малка разлика, по-висок е от мен с 6-7 см. Това ми харесва. Давам пример:
Изглежда ми неестествено и дори някак почти грозно, като видя двойка с големи различия във външността. Ясно ми е, че мъжете са си мъже, а жените - жени, но да видиш 1,90 м кльощав мъж с 1,60 трътлеста госпожичка - леко ме избива на смях.
Не искам да обиждам никого с това. Изказвам мнение, с което не ангажирам никого. Хората са свободни да се обичат все пак. Просто това, което описах, не е за мен.

an7raks
10-23-2013, 19:12
Обаче се сетих нещо - an7raks, много удобно си промени тезата, което също е честа практика в тоя форум. Говорихме за височината като критерий при ИЗБИРАНЕ на партньор, не като (неизбежни) физически промени, които стават след като хората са заедно от 20-30-50 години. Защо смени темата? (Аз ти се вързах, разбира се, ама все пак...)

Ти почна да обясняваш разни филми за след 20 години кво щяло да стане... Аз още си държа на мнението, че височината, размера, килограмите, красотата имат значение, но всяко от изброените може да се пренебрегне тотално, ако човекът ти допада като цяло.

anonymous708973
10-23-2013, 20:25
и циците ти са като на памела андерсън, ама без силикон
и задника ти е идеален
и си доктор по ядрена физика
НАЛИ ?

Ще ме извиняваш, ама и моят крак е кажи-речи един метър, а нямам 1.70.
Просто прекрасен ген относно съотношението между горна и долна част на тялото.

Hayashi
10-23-2013, 21:00
Не бих била с по-нисък от мен, нито с една глава и повече по-висок. Лично мен не ме привлича тази разлика, дори някои да казват, че е готино мъжа да изглежда като мечка в сравнение с миньончето до него.
С приятеля ми имаме нормално малка разлика, по-висок е от мен с 6-7 см. Това ми харесва. Давам пример:
Изглежда ми неестествено и дори някак почти грозно, като видя двойка с големи различия във външността. Ясно ми е, че мъжете са си мъже, а жените - жени, но да видиш 1,90 м кльощав мъж с 1,60 трътлеста госпожичка - леко ме избива на смях.
Не искам да обиждам никого с това. Изказвам мнение, с което не ангажирам никого. Хората са свободни да се обичат все пак. Просто това, което описах, не е за мен.

Дано мисленето ти не остане толкова повърхностно завинаги.

Niakoitam
10-24-2013, 09:19
Абе, понякога си мисля, че хората от форума живеят в друг свят, където всички мъже имат лимозини, пари, големи пишки, високи яки тела, същевременно са надути гадняри и мачкат, а пък жените са яки слабички красиви прекрасници, които лъжат, че са спали с 1-2 , а всъщност са 10-20 , и същевременно всеки от форума е стресиран, защото не се идентифицира в нито една от графите и споделя притесненията си с другите.

Просто, тук е друг тип реалност. Всичко е черно и бяло, като в една тема, като го казах, са ме изкритикували, че в животът наистина всичко е черно бяло.

Да .. , субективно черно и бяло.

Не е в живота всичко черно и бяло. В живота всичко е сиво. Само по филмите хората се делят на само добри и само лоши. Само перфектни и само уродливи. От там нататък всичко е различни нюанси на сивото-повече към черно или пък към бяло и зависи от възпитанието и възприята получени във времето му на развитие на даден човек. Какво той приема в даденият момент, какво е склонен да приеме или да не приеме и какво да не приеме категорично, а също и какво той може да от своя страна и ще изпълни ли критериите ако някога евентуално срещне мечтаният от него човек.

Пък и нали знаеш,че по форумите е пълно с мъже с големи пишки...над 20 санта минимум и с жени с огромни гърди и дълги крака. По характер почти всеки има себе си за най-перфектното същество на планетата. :)

Miglena.M нали знаеш. В леглото всички са равни. Пък в краен случай ще накараш и мъжа ди да ходи върху две трупчета. Какво толкова :D

anonymous708973
10-24-2013, 15:44
В леглото всички са равни.

Дааа бе да.
За останалото си прав.

Niakoitam
10-24-2013, 16:51
Дааа бе да.
За останалото си прав.

И защо пък да не? Когато легнете не си мерите на кой му стърчат повече краката нали? Или имаш нещо друго предвид? :)

horacio
10-24-2013, 18:17
ми, с моя приятел сме общо взето на еднаква височина и ни е екстра... в началото ми беше някво странно, изглеждаше ми по-дребен от мен и някакви такива ;д ама, свикнах, с него се чувствам добре, пък и има доста приемущества да си имаш гадже твоя ръст :D само, където ми липсва това, да се чувствам дребничка и мъничка :/ по-дребна съм от него, нооо можеше и още :D

а и наистина не бъдете.. тесногръди
в метрото бях видяла една двойка момче и момиче, което момче беше да речем 1 и 70, кльощаво, а момичето се понавеждаше да го целуне, беше дебела, 2 пъти по-широка от него, но бяха супер щастливи, усмихваха се, гледаха се влюбено и се наслаждаваха един на друг... и се съмнявам да са мечтали или дори да са помисляли, че ще бъдат с такъв човек и ще са щастливи, но уви

и аз винаги съм харесвала по-високи момчета, не съм си представяла да съм с по-нисък или колкото мен, но в момента се чувствам мноого добре с моето момче (има рима ;о)

Violenza
10-24-2013, 18:28
В леглото всички са равни.
Тц. Това важи само за тоалетната чиния. :cool:

klimatronik
10-24-2013, 18:32
Харесвам нисичките
Може да не ви е приятно, но когато свикнете и се привържете към някои човек, няма да ви прави впечатление.

klimatronik
10-24-2013, 18:37
ей туй женските, не моа да намеря перфектната. ставаам отчелник ;д

draid
10-24-2013, 18:42
Жена към 180 има опасност да стане по висока от мен ако сложи висок ток, а и не мисля че такава височина е добра за жена като цяло, има изключения, но повечето жени с такъв ръст са обикновено непропорционално оразмерени. Мисля че до 175 е супер височина за жена, над това рядко съм виждал красиво изглеждаща жена.

CoNviCt
10-24-2013, 18:56
Имаш някакъв комплекс, ако височината би те стряла.

Lilanda
10-24-2013, 19:00
Може да не ви е приятно, но когато свикнете и се привържете към някои човек, няма да ви прави впечатление.
Нда...

Една позната беше около 2 години с едно момче, което беше с около 15-20 сантиметра по-ниско от нея и пак бяха супер сладки заедно.

На мен малко неприятен ми се струва факта, че ще трябва да се наведа, за го целуна примерно...Тоест ще ми дава трудно сигурността, от която имам нужда, поради факта, че е по-дребничък. Демек няма да може да ме накара да го чувствам като такава опора каквато мойто човече примерно. /за протокола-той е с около 15 сантиметра по-висок от мен/

Едва ли някой си избира половинката по височината...Смисъл то не пита. Може да си тапишонче кинта и 50, да се влюбиш в по-нисък от теб и да си супер щастлива с него. /Този пример го дадох, защото видях, че някои моми са казали, че са ниски и едва ли биха намерили по-нисък от тях. 8-)/ Може и да си същото тапишонче, да се влюбиш във волейболист 2 метра и пак да си супер щастлива с него....

Относително е. ;д

draid
10-24-2013, 19:05
И брус лий е бил 1.70, дали приятелките му са се чувствали несигурни, защото е нисък за мъж и определено доста лек ? Може човек 1.70 - 70кг да е по-опасен от човек 2.00 - 140кг много сте ми забавни с тая сигурност която ви дава. Да не говорим, че рядко като цяло в повечето ситуации в които се изисква един човек може да даде необходимата сигурност дори на себе си.

klimatronik
10-24-2013, 19:12
И брус лий е бил 1.70, дали приятелките му са се чувствали несигурни, защото е нисък за мъж и определено доста лек ? Може човек 1.70 - 70кг да е по-опасен от човек 2.00 - 140кг много сте ми забавни с тая сигурност която ви дава. Да не говорим, че рядко като цяло в повечето ситуации в които се изисква един човек може да даде необходимата сигурност дори на себе си.
тва е просто женско чувство.

anonymous708973
10-25-2013, 12:15
И защо пък да не? Когато легнете не си мерите на кой му стърчат повече краката нали? Или имаш нещо друго предвид? :)

Прави?
Задна?
69?

Много неудобно се получава.

П.С. Интересно ми е защо момчета 1.80 се броят за високи? В смисъл... окей височина е, съвсем нормална, но не е кой знае какво.

draid
10-25-2013, 12:48
Защото това е нормалната височина за мъж. А дали 1.80 са високи може да се каже като се види средната височина на мъжете в БГ, ако тя е 170, то 180 са над средното.

AnarchyBoy
10-25-2013, 13:25
Днес па на пук на вас в метрото видях една компания от 2 двойки..
В едната мацката беше по-високата.
В другата момчето беше по-високо.
И 2те двойки бяха супер сладки и си се лигавеха нещо.. натискаха си се.. В единия вариант мацката беше на пръсти.. при другия момъка леко се повдигаше, не беше кой знае какво, ма бяха нек'ви яки пичуе.. :) И не е било кой знае колко странно...
Да ви имам стереотипите, моралните възгледи, комплексите и най-вече критериите... :?

girlwithblueeyes
10-25-2013, 15:12
Да ви имам пък на някой широскроеното мислене !

Ок може да са много сладки и незнам си какво но просто на мен ,не ми е красиво и естетично да видя по висока мацка 179, с някъв 170 метров . И може да си се обичат добре хубаво ,но на мен старомодната ,и пълната с критерии ,не ми харесва

180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3

AnarchyBoy
10-25-2013, 15:20
Да ви имам пък на някой широскроеното мислене !

Ок може да са много сладки и незнам си какво но просто на мен ,не ми е красиво и естетично да видя по висока мацка 179, с някъв 170 метров . И може да си се обичат добре хубаво ,но на мен старомодната ,и пълната с критерии ,не ми харесва

180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3

Е аз съм г/д около 190.. :oops: :D

Niakoitam
10-25-2013, 16:42
Тц. Това важи само за тоалетната чиния. :cool:

За тоалетната чиния не знам, но за тоалетната определено. Но както казах не само за там :D


Прави?
Задна?
69?

Много неудобно се получава.

П.С. Интересно ми е защо момчета 1.80 се броят за високи? В смисъл... окей височина е, съвсем нормална, но не е кой знае какво.

Искаш да ми кажеш,че няколко човека по 1.70, няколко по 1.80 и няколко по 1.90 например не се различават един от друг по нищо ли? А да изпускаш нещо по-важно? Например пропорциата и това,че при няколко човека от един ръст при единият може да има по-дълги крака, при другият по-дълго тяло, а при третият по-голяма глава или някаква друга смеска. Съответно въпрсният полов орган при тримата не е гарантирано,че ще е на една и съща височна от земята И какво правим? А за задна ти ако решиш да се качиш на някое еднометрово шкафче, а той е на Земята и 3 метров може и да не ти е достатъчно висок :D


Да ви имам пък на някой широскроеното мислене !

Ок може да са много сладки и незнам си какво но просто на мен ,не ми е красиво и естетично да видя по висока мацка 179, с някъв 170 метров . И може да си се обичат добре хубаво ,но на мен старомодната ,и пълната с критерии ,не ми харесва

180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3

Да ти имам пък аз на теб неширокоскроеното мислене. Джобно гадже 1.55 обаче пък нямало как да стане с по-малко от 1.85 да се била чувствала сигурна. Аз лично съм около 1.72 поне толкова бях,когато се мерих за последно не чак толкова скоро и ако някоя 1.55 ми обяви, че съм и нисък щото едикво си не знам дали ще успея да се въздържа да не и се изсмея грубичко в красивото личице. :)

DarkTemplar
10-25-2013, 16:58
Бих.

vampire*-*
10-25-2013, 17:09
Малко ми е странно да тръгна с по-ниско момче. Ще бъде странна гледка. Ще трябва да си носи столче,с което да може ме целуне :D (както и да е.. нека бъда по-сериозна) Понеже аз съм много висока, ако сме като великан и джудже в никакъв случай не бих имала връзка с него..

paradosou
10-25-2013, 17:14
1.64-5 съм, не си представям да попадна на по-ниско момче :D.
Преди излизах с доста нисък - 1.67; не ми правеше впечатление височината.

sneering
10-25-2013, 17:23
Намерете си момиче 170 см,с перфектни мерки и лицеви черти,холивудска усмивка и адските гърди,и горете в собствения си изкуствен перфектен свят,когато всичко онова което ви се иска да споделите с нея-отива на вятъра.

vampire*-*
10-25-2013, 17:28
Мисля,че sneering е прав,а аз трудно бих се навила да бъда с някой по-нисък от мен. Защото това означава никакви обувки на токчета, за да не щръкна съвсем над него. Иначе любовта е сляпа, ама то ръстът обикновено се забелязва веднага

draid
10-25-2013, 17:58
Да ви имам пък на някой широскроеното мислене !

Ок може да са много сладки и незнам си какво но просто на мен ,не ми е красиво и естетично да видя по висока мацка 179, с някъв 170 метров . И може да си се обичат добре хубаво ,но на мен старомодната ,и пълната с критерии ,не ми харесва

180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3

Аз лично ако видя 170 метров мъж ще изпадна в дълбок потрес :D :D :D

Sh@d0w
10-25-2013, 18:11
Аз лично ако видя 170 метров мъж ще изпадна в дълбок потрес :D :D :D

Нали малко по - нагоре възхваляваше брус лий?

draid
10-25-2013, 18:15
Нали малко по - нагоре възхваляваше брус лий?

Да ама той е 170 см, а не 170 метра. Чудото десетична запетая/точка е малко, но коварно нещо.

Sh@d0w
10-25-2013, 18:16
Ти да видиш четенето между редовете до кво води.

draid
10-25-2013, 18:22
Ти да видиш четенето между редовете до кво води.

Не ми трябва да чета между редовете, наложило ми се е да ми се набиват на очи числата ;)

AnarchyBoy
10-25-2013, 20:33
Не ми трябва да чета между редовете, наложило ми се е да ми се набиват на очи числата ;)

*Bro-Fist*

klimatronik
10-25-2013, 21:18
180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3

Добре, ти нали беше германка? Вие сте дългучи.
тея 1.90 повечето се блъскат в парапетите :D

an7raks
10-25-2013, 21:55
Я споделете на кориците на кои списания сте половината от темата!

SpiritInBlack
10-26-2013, 15:48
Тая тема е същата простотия като онази с възрастта. Колко от вас са хубавки и високи , че и претенции за ръста имат. Аз съм 183 см и съм бил с момичета, които са по-високи от мен като си сложат 20 сантовите платформи , не ми е пукало. Тва е като проблема за размера. Kaк никоя позната на живо не е изръсвала претенции ...

maldini
10-26-2013, 15:58
Да ви имам пък на някой широскроеното мислене !

Ок може да са много сладки и незнам си какво но просто на мен ,не ми е красиво и естетично да видя по висока мацка 179, с някъв 170 метров . И може да си се обичат добре хубаво ,но на мен старомодната ,и пълната с критерии ,не ми харесва

180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3

на мен знаеш ли кое ми е по-смешно?
някой 1.90 да тръгне с някое джудже 1.55 :D

хаха и ми е много смешно като си избирате гаджета над 1.90 ,за да сте СИГУРНИ с тях. :D само аз ли съм забелязвал,че тея прекалено високите в повечето случаи са супер кльощави и изглеждат някви супер неориентирани ? :d има изключения ест ама повечето са такива

maldini
10-26-2013, 16:01
Тая тема е същата простотия като онази с възрастта. Колко от вас са хубавки и високи , че и претенции за ръста имат. Аз съм 183 см и съм бил с момичета, които са по-високи от мен като си сложат 20 сантовите платформи , не ми е пукало. Тва е като проблема за размера. Kaк никоя позната на живо не е изръсвала претенции ...

брато и аз съм 183 ,но явно сме ниски за стандартите на форума:( няма да се чувстват достатъчно СИГУРНИ с нас :D

Sh@d0w
10-26-2013, 16:10
Какво общо има височината със сигурността? Нищо. А и сигурността има толкова много аспекти.

DarkTemplar
10-26-2013, 16:16
^По тази (тяхната) логика Питър Крауч трябва да е най-сексапилният мъж на света. :D

maldini
10-26-2013, 16:19
^По тази (тяхната) логика Питър Крауч трябва да е най-сексапилният мъж на света. :D

хахаха точно за него се сетих и аз . Любо Ганев също:D

saruhi
10-26-2013, 17:03
Имах 3 годишна връзка с момче,което беше високо колкото мен и за момент не съм чувствала,че не ме обича или нещо от сорта,но на моменти ти писва да си взимаш винаги най-ниските обувки всеки път,когато излизате.Откровено казано предпочитам високите,едри мъже,с които се чувствам малка ^-^ Така или иначе съм 177,така че се ориентирам към нещо високо :D Но срещнеш ли някой с общи интереси,прекарваш времето си удивително с него и т.н..не мисля,че височината е чак от такова значение...

NomNomNom
10-26-2013, 17:47
Имах 3 годишна връзка с момче,което беше високо колкото мен и за момент не съм чувствала,че не ме обича или нещо от сорта
Ахуахауахаухаухауахухауаа хауахуаахау вие сериозно ли.


Ок, има ниски мъже, които имат такова присъствие и власт, че коленете ще ви омекнат.
Става дума за мъже, 35+, не момченца. Хубави, да , 1.6х см, но безумно уверени и присъвтвието им просто се усеща.
Бтв, всъщност повечето ниски готини мъже, които се сещам, им е дадена власт по някакъв повод ( някакви меринджеи), и това определено им вдига доста самочувствието, и не говоря за някакви перковци, а просто за уверени мъже.
Което вече е секси. Колкото и да си висок, е секси да си уверен.

CoockieMonster
10-26-2013, 19:20
По нисък от мене- никога! Обожавам високи мъже... 175+

anonymous708973
10-27-2013, 10:48
Тая тема е същата простотия като онази с възрастта. Колко от вас са хубавки и високи , че и претенции за ръста имат. Аз съм 183 см и съм бил с момичета, които са по-високи от мен като си сложат 20 сантовите платформи , не ми е пукало. Тва е като проблема за размера. Kaк никоя позната на живо не е изръсвала претенции ...

Значи познатите ти са пикли с претенции, които нямат топките да си кажат мнението наживо.
1.68-9 съм, не съм джобно гадже, че всякакъв да ми върши работа. Токовете ми не са по-ниски от 12-13 сантиметра. Предпочитам да съм по-нисичката от двамата, благодаря.

Иначе сигурността няма много общо, щото познавам една камара дългучи по 2 метра, дето тежат по 70 кила с мокри гащи. За ква сигурност говорим в тоя случай?

NeverBack
10-27-2013, 10:54
Така айде и аз да се изкажа..Мъжко съм за мен не е чак толкова важен ръста...По важно е за мен не е ръста а килограмите, тялото ,походка,изражение,поглед, ум , и подход..Честно казано най - големите играчи са от ниските..Оня ден гледах в дискотеката забил 2 метров пич , а 170 сантовия ги сваля наред..Не мисля ,че някоя мадама от форума ще върне Вин Дизел например ,който е колкото мен точно 180 .Или пък Лазар Ангелов дето е 178 , някоя ще го върне ли? :D..И нещо друго високите мъже по 2 метра никога няма да направят тяло изглеждащо по добре от 1.70 сантовия затова културистите ги избират ниски..Има разлика 100 кила мускули на два метра и сто кила на 170 :D Друг мит е ,че 2 метровия е по силен от 170 сантовия а това не е така..Например някъв волейболист наш и Майк Тайсън дето е 178 ем помислете кой ще победи.. :D Така че ниските мъже изобщо да не си създават комплекс за негодни , некачествени или нещо от сорта... А за момичетата е добре да е около 170 поне за мен ..

shmatarok
10-27-2013, 11:47
NeverBack, цялото ти мнение се върти около напомпани батки кажи-речи. Е, аз бих го върнала Лазар Ангелов, но не заради височината му в случая, а щото не ме кефи външния му вид. :Д

Иначе е тъпо как повечето скочихте, като се появиха момичета и казаха, че не харесват ниски момчета. Всеки си има право на мнение, критерии и вкус. Както някои предпочитат по-слаби, а други по-закръглени, примерно, така и има момичета, които си падат по високи момчета и такива, които харесват повече сходни по височина с тях самите. Аз лично съм имала две връзки с момчета, които са били колкото мен, ако не и по ниски и нямаше такава мъка. На моменти даже съм се изгърбвала несъзнателно, за да не изглеждам по-висока и съм носела единствено обувки, кажи-речи без подметка, само и само да не стърча прекалено много. Не за друго, ами защото самата аз не мога да се чувствам добре, знаейки че рамото на някого се пада 5-6-10 санта по-ниско от моето, примерно.
Това беше преди години, сега вече просто ниски момчета не ме привличат и не съм заглеждала такива особено.
Тъй че напълно подкрепям мнението на Пантерата в случая(, особено след като явно сме и на една височина :D)

Niakoitam
10-27-2013, 14:28
Попаднах на тази снимка:

http://div.bg/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/%D0%A3%D0%B6%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_l.g_c.98422_i.33527 0_sogi.1084984.html#title

Та се зачудих. Абе това да не са случайно синеочка и гаджето и :D

Иначе като чета последните коментари...абе и на вас жените не ви е лесно понякога. И ако сте малко по-високи от даденото момче това края на света ли е? Но още по интересен ми е един друг въпрос. Тези дето роптаят,че ставали по-високи от някой поринцип по-висок от тях като обуят обувки с N см ток. Задължително ли е да ходите по улиците на 30см ток (такъв май няма затова и го написах) имайки чувството,че ходите на кокили и едвам запазвайки равновесие (свидетел съм как една девойка дето беше обула едни огромни платформи се спъваше на всяка крачка и трябваше да я държим сякаш е пияна) и прави ли ви това повече жени от други дето предпочитат все пак поне отчасти да усещат земята под краката си? :)

Sh@d0w
10-27-2013, 14:40
Това с токчетата като оставим на страна че е секси, има и други предимства ако излизаш на среща с момче.

Niakoitam
10-27-2013, 14:46
Абе то един мъж ако само токчетата гледа не виждам никакъв смисъл дадената жена изобщо да се занимава с него :)

Sh@d0w
10-27-2013, 14:55
Нямах това в предвид.

Жената може да предизвика чувство на закрила у мъжа/момчето, не знам как точно да го опиша. Примерно "ох не мога да мина през тези плочки, че ми помогнеш ли?".

Сещаш се.

Niakoitam
10-27-2013, 15:32
Може.Но дали това е целта,защото все пак много жени в днешно време държат да се чувстват като много силни.

След споменатото от теб си спомних една случка. Един приятел и едно от бившите му вече гаджета бяха претърпяли катастрофа.Беше карала тя и в мъглата на магистралата се бяха ударили в гумата на един аварирал насред пътя ТИР. И понеже тя е била на шофьорското място е получила повече поражения.Най-голямото нещо като изключим припадъка и на двамата при него беше бъбречна криза,но при нея имаше счупени ребра позасегнали и дроба и полежа известно време в болница. Та вече беше минало време и аз брат ми,неговата девойка приятеля и въпросното момиче уж да се видим замалко,но а насам, а натам един куп време обикаляхме из студа.После си взеха там стаи в едно хотелче. И както се забавляваше и легна по едно време неможеше да стане,защото ребрата и дроба и я стегнаха.Ама се мъчи, ама пъшка, ама охка и пуска някоя ругатня. Този нашият приятел се опитва постоянно да я вдигне, а тя при всяко приближаване му подвиква едвали не:'Махни се бе! Махни се бе! Искам си сама!" Та в тоя ред на мисли едвали всички жени дето носят токчета ги носят просто,защото някак искат да предизвикат чувство на закрила на мъжа.

Това си е просто един вид мода.Другите го правят значи изглеждат по-секси от тези без токчета и затова и аз трябва да го правя. Утре ако някои реши да направи нов продукт мъжки токчета/платформи както има и мъжки прашки и направи правилните PR и реклама убеждавайки поне 50%+1 от хората поне на развитите страни как с този атрибут мъжете ще са по-секси, ще свалят повече жени, ще изглеждат по-мъжествени и т.н и т.н. особено ако са по-ниски и ето ти на...мъже с мъжки подобен атрибут, който ще си се приема като съвсем нормално,че даже и много секси. И когато един мъж моята височина обуе един такъв атрибут около 30 см и става 2метра баскеболист. Защото все пак да не забравяме,че токчетата не са част от истинският ръст на дадена жена.Те са просто атрибут, който и създава един лъжлив размер, а такъв атрибут повече от 2-3 см за мъжете не съществува :)

102
10-27-2013, 16:16
Niakoitam, сигурно историята ти е много увлекателна, но за жалост не издържах да я прочета цялата. Дерзай, не си много прост, ама си леко тъп. И да не се объркаш, тва е евтина провокация, внимавай да не се хванеш. По темата: Бих тръгнал с всякакъв мутант, ако ма кефи като човек. Всъщност прекалено ниските момичета не ги възприемам много много като сексуални обекти, ама тва си е от мен.. няква болест. А за токчетата.. твърдо За. Сякаш не сте правили секс на задна с много по-ниско момиче от вас, ве.... ебаси. И оная със 160 властните мъже.... ОхЙОойЙО ОхХОАхохоа.. Фродо може само да ми носи квото си поръчам, не и да ми се прави на властен.

girlwithblueeyes
10-27-2013, 16:23
Някойтам първата снимка е сладка :D по някакъв странен начин

Освен това не замесвай приятелят ми той се занимава с волейбол такаче височината му си е в реда на нещата .

Доста от хората в този спорт са високи както и във баскетбола при тях височината е само в плюс
Освен това мусколите и т.н си зависят от спорта и т.н
Нормално е ММА бойците да се по масивни от футболистите да речем . Ако човек спортува какво значение има дали е 190 или 177 .
Другото което е никъде не съм казвала че високият мъж ми носи сигурост :O казах просто че на мен лично ми доподат високите мъже . Никъде не споменавала ,че ниските мъже не стават . Просто около има високи мъже и по улицата и т.н ако щеш . В темата iтваше въпрос за личи предпочитания е мойта са към по високите мъже за друг са средно високите . А за трети ниските .
Себастиан Фетел е 175 но не бих го върнала освен това за Ф1 е хубаво да си по нисък поради ред причини . Но темата не беше затова а за личните предпочитания .

umri
10-29-2013, 13:40
Нямах това в предвид.

Жената може да предизвика чувство на закрила у мъжа/момчето, не знам как точно да го опиша. Примерно "ох не мога да мина през тези плочки, че ми помогнеш ли?".

Сещаш се.

Тва е най-евтиният номер, който винаги работи.

draid
10-29-2013, 14:33
Значи познатите ти са пикли с претенции, които нямат топките да си кажат мнението наживо.
1.68-9 съм, не съм джобно гадже, че всякакъв да ми върши работа. Токовете ми не са по-ниски от 12-13 сантиметра. Предпочитам да съм по-нисичката от двамата, благодаря.

Иначе сигурността няма много общо, щото познавам една камара дългучи по 2 метра, дето тежат по 70 кила с мокри гащи. За ква сигурност говорим в тоя случай?

Килограмите никога не са били критерии за сила. Както и размера на даден мускул не е правопропорционален на неговата сила.

Falstad
10-29-2013, 15:20
Килограмите никога не са били критерии за сила. Както и размера на даден мускул не е правопропорционален на неговата сила.

Не мога да се съглася напълно с това,че килограмите не са критерий за сила
Смея да твърдя,че аз 199 см на 112 кг съм по-силен от брат ми който е 204 см на 81 кг

Niakoitam
10-29-2013, 15:33
Та в тоя ред на мисли по-едрите може и да всяват малко повече респект, но пък:

Станка Златева разхвърля 136 килограмов мъж, като торба с картофи!

http://www.unikalno.net/09/stanka-zlateva-razhva-rlya-136-kilogramov-ma-zh-kato-torba-s-kartofi/

:)

anonymous708973
10-29-2013, 16:32
Килограмите никога не са били критерии за сила. Както и размера на даден мускул не е правопропорционален на неговата сила.

Айде сега.
Ще видиш един двуметров дългуч, дето дънките му висят, щот няма на кво да се закрепят и който вятърът ще го духне и ще ми говориш за сила?

Шадоу, на прав път си, ама умните девойки не го правим толкоз очевидно :D

NomNomNom
10-29-2013, 17:43
Айде сега.

Шадоу, на прав път си, ама умните девойки не го правим толкоз очевидно :D

Аз ще съм от простите ( или пияните ) , предпоследния тип така право вкъщи го заведох. :D

CoNviCt
10-29-2013, 18:16
Не мога да се съглася напълно с това,че килограмите не са критерий за сила
Смея да твърдя,че аз 199 см на 112 кг съм по-силен от брат ми който е 204 см на 81 кг

Корав ген имате.

DarkTemplar
10-29-2013, 18:26
Аз ще съм от простите ( или пияните ) , предпоследния тип така право вкъщи го заведох. :D
Показа ли му питонЯ? 8-)

maldini
10-29-2013, 18:44
Не мога да се съглася напълно с това,че килограмите не са критерий за сила
Смея да твърдя,че аз 199 см на 112 кг съм по-силен от брат ми който е 204 см на 81 кг
Баааси майката

NomNomNom
10-29-2013, 19:15
Показа ли му питонЯ? 8-)

Ахаха, той се опита да покаже, ама .. по някое време съм заспала, и чак сутринта го видях :D:D

DarkTemplar
10-29-2013, 19:51
Ахаха, той се опита да покаже, ама .. по някое време съм заспала, и чак сутринта го видях :D:D
Звучи ми като "много шум за нищо". :D

Баща Ти
10-29-2013, 19:52
Не бих :/

NomNomNom
10-29-2013, 20:12
Звучи ми като "много шум за нищо". :D
Човеееек, "нищото" му влиза в челната тройка :D
Ама темата още е за височина, очаквам всеки момент да се намесят и други размери.

an7raks
10-29-2013, 20:39
...Значи познатите ти са пикли с претенции, които нямат топките ...

В противен случай, би било доста притеснително...

CoNviCt
10-29-2013, 20:42
Човеееек, "нищото" му влиза в челната тройка :D
Ама темата още е за височина, очаквам всеки момент да се намесят и други размери.

Ти в едната тема си жена,а в другата си мъж?

NomNomNom
10-29-2013, 20:45
Ти в едната тема си жена,а в другата си мъж?

Не, аз съм гей.

DarkTemplar
10-29-2013, 21:12
Човеееек, "нищото" му влиза в челната тройка :D
Твоята или неговата? :D

NomNomNom
10-29-2013, 21:37
Твоята или неговата? :D
Хахаха, моята, ако си спомням добре, даже на почетното второ място ще го поставя.
:D

DarkTemplar
10-30-2013, 00:45
Ти да видиш.. Явно пича се е представил подобаващо. :D

draid
10-30-2013, 20:23
Айде сега.
Ще видиш един двуметров дългуч, дето дънките му висят, щот няма на кво да се закрепят и който вятърът ще го духне и ще ми говориш за сила?

Шадоу, на прав път си, ама умните девойки не го правим толкоз очевидно :D

Както казах мускулната сила няма голяма близост с големината на даден мускул. Не случайно има упражнения за сила и са маса. Като цяло мускулите имат доста голям резерв, силата идва от броя влакна, а също и от скоростта на съкращаване. Това, че някой е 190 и е 80кг не значи, че той физически е по-слаб от някой който е 190 и е 120кг, просто зависи за каква маса се говори. Може да има по тежки кости, може да е по пълен, така че това не е основен фактор за сила. Вземи за пример културистите.

-naTii
11-01-2013, 08:09
то, ако си хвана по нисък ще е трагично .. аз съм най-ниското момиче в класа ;д и не съм виждала някой мой набор по-нисък от мене.. така че такъв вариант при мен няма ;дд но ако е някъв жирав, докато аз съм толкова ниска като застанем един до друг ще изглежда смешно ;дд

psychopath
11-01-2013, 23:09
Имал съм гаджета високи, колкото мен. Честно казано не ми пука за ръст, но не е оферта момичето да е по-високо, нелепо е просто.

psychopath
11-01-2013, 23:38
Да ви имам пък на някой широскроеното мислене !

Ок може да са много сладки и незнам си какво но просто на мен ,не ми е красиво и естетично да видя по висока мацка 179, с някъв 170 метров . И може да си се обичат добре хубаво ,но на мен старомодната ,и пълната с критерии ,не ми харесва

180 за мъж наистина е малко виж 190 и над това си е друго <3
Не се обяснявай, леприкон такъв! :D

heartshapedbox
11-02-2013, 08:19
то, ако си хвана по нисък ще е трагично .. аз съм най-ниското момиче в класа ;д и не съм виждала някой мой набор по-нисък от мене.. така че такъв вариант при мен няма ;дд но ако е някъв жирав, докато аз съм толкова ниска като застанем един до друг ще изглежда смешно ;дд

И аз съм мъничка и не се опасявам много. Макар че ще е много смешно, ако и той е нисък, ще сме като двойка хобити :Д

tanya_vd97
11-02-2013, 15:34
Аз съм висока 184 см и никога не бих се хванала с някой по-нисък. Изглежда ми ужасно. Лошото е, че няма особено голям избор от високи момчета :D

-naTii
11-05-2013, 16:42
И аз съм мъничка и не се опасявам много. Макар че ще е много смешно, ако и той е нисък, ще сме като двойка хобити :Д

:D

prince
11-05-2013, 17:41
И аз съм мъничка и не се опасявам много. Макар че ще е много смешно, ако и той е нисък, ще сме като двойка хобити :Д

Джобно гадже. (sun)

Bukuuu
11-06-2013, 10:11
До сега не съм обръщала особено голямо внимание на това колко е висок човека до мен. Но пък при моите скромни 1.63 не ми се е случвало да излизам с някой по-нисък.

strawberry88
11-06-2013, 21:34
Не. Даже и с някого, колкото мен не бих. Обичам мъжът да е по-висок и едър от мен и да се чувствам малка и шлядка. :Д

Мхм :3

mkgf3
03-28-2014, 16:31
И на мен не ми харесва :( , но за любовта няма граници и бих тръгнала с по-нисък стига да си допадаме наистина много !!
Поставете се само на тяхно място - да си нисък мъж (170,160см или по-малко) или висока жена (175,180 или повече) , нямаш голям избор .

102
03-28-2014, 18:33
кат бях малък имах едно гадже дето беше по-едро от мен във всяко едно отношение
помня че я карах да ме носи
сега като се замисля сигурно не и е било приятно
хмм
беше и все още е голям пич
ама ся съм по-едър от нея ;д

G3GaSa
03-28-2014, 18:36
Не, в никакъв случай 8-) ! ако е по-висока.

miglenamarkova
03-30-2014, 21:33
Височината, широчината и тн. Тва са козметични дефекти. Според мен е важен характерът много повече от вида

Eagle 123
03-31-2014, 00:45
Ей чакам момичето, по - високо от 1.85 тогава, хич няма да откажа.. Само че сега съм зает, нека да е за по-натам, резервация си направих току-що :D

女性の目
09-09-2015, 07:16
Аз съм момче и не бих казал че харесвам много ниски момичета. Кой е казал , че момчетата харесват само ниски момичета и момичета високи момчета... ?