PDA

View Full Version : Обиждат ли ви ???



StoichoRusinov
10-21-2013, 15:53
Аз си живея добре, никой не ми се подиграва или присмива, нищо, че нося очила с големи черни рамки имам пъпки и само шестици. Е веднъж два пъти са ме наричали зубар, ама това е по-скоро похвала от колкото обида, но има хора на които им викат много по-сериозни обиди от зубар. Ето ви един пример:
Вчера докато си ходих по двора видях как две момчета наричат едно друго-гей, педерас и т.н и т.н. На мен много ме дразнят хора които употребяват думи, дето не им знаят значението. Няма да обяснявам какво е педерас, но мога само да кажа, че не може да наричаш, момче на единадесет година така. То е жива душа, също диша и се обижда и не може да ти отвърне, в къщи като се прибереш викай на майка си и татко си каквото искаш. Но ние живеем в общество в което всички сме равни и нямаме право да съдим другите, те са си такива, такива са си, с обиди и подигравки няма да ги променим.

Познавате ли такива хора и подкрепяте ли казаното от мен? Това е моя въпрос.

StoichoRusinov
10-21-2013, 15:55
Е може би Бойко Борисов е """"""""Нещо повече""""""""", на ойде да не задълбаваме.

TheMan9191
10-21-2013, 16:05
T'ва трол ли трябва да е или?

А и при момчетата си е нормално да се псуват.

mancho
10-21-2013, 16:10
пич колкото и неприятно да ти е това е животът по силните тъпчат по слабите така е било така и ще бъде

an7raks
10-21-2013, 21:06
Опитвали са се и като видяха, че резултатът не е красив, спряха. Сега от време - на време си правят майтап с мен, ама в такива граници, че и аз се смея с тях.
Иначе, това да си викаме един на друг "Ей, педал, ела тука, бе!" или "Аве, ей, олигофрен..." не го броя за обида, когато е от по-близък познат.

Fisherman
10-21-2013, 21:49
Опитвали са се и като видяха, че резултатът не е красив, спряха. Сега от време - на време си правят майтап с мен, ама в такива граници, че и аз се смея с тях.
Иначе, това да си викаме един на друг "Ей, педал, ела тука, бе!" или "Аве, ей, олигофрен..." не го броя за обида, когато е от по-близък познат.

но се обиждаш,когато човек,който не те познава, никога няма да се срещнете и има 0 значение за живота ти,ти се отваря в интернет

bogitooo12
10-22-2013, 10:21
абсолютно съм съгласна с теб :) и мене много ме обиждат важното е да не ти пука, знам колко боли трябва да имаш опора и всичко ще е 6 :)

an7raks
10-22-2013, 17:49
но се обиждаш,когато човек,който не те познава, никога няма да се срещнете и има 0 значение за живота ти,ти се отваря в интернет

Едно е да се обиждаш, друго е да се дразниш. Че и рядко някой успява да ме подразни истински в нета... Това, че слагам на някой в нета, не означава, че влагам някакви истински емоции.

heartsdesire
10-22-2013, 18:15
Ако си приятел на всички, не си приятел на никого.
Да ме обиждат хората като искат. :D Това дали ще ми повлияе е друг въпрос.

tori
10-23-2013, 11:47
Обиждали са ме, да. Всеки е бил обиждан и мразен. Не е като да е нещо кой знае кво, стискаш зъби и преглъщаш.

Ani4ka Sladkata-159000159
10-25-2013, 13:57
Ако си приятел на всички, не си приятел на никого.
Да ме обиждат хората като искат. :D Това дали ще ми повлияе е друг въпрос.

Напълно я подкрепям !

NissaN
10-28-2013, 11:24
Ей трол.

~The Smile~
11-01-2013, 18:59
Обиждали са ме, но не съм го вземала на сериозно. Онзи ден имахме физическо и бяхме във физкултурния салон. Както винаги играхме волейбол - спортът, в който изобщо не ме бива... Понеже не ударих правилно, едно момче от класа ми ми се присмя.. Не ми беше много приятно, но се престорих, че не съм го чула. Вътрешно се чувствах като пълна загубенячка, макар това да е нещо дребно..

anonymous895156
11-01-2013, 19:01
ми не
просто съм с твърде напомпано самочувствие (с покритие, скъпа), за да се засягам от регресивно еволюиращи деца

Fisherman
11-01-2013, 21:18
Едно е да се обиждаш, друго е да се дразниш. Че и рядко някой успява да ме подразни истински в нета... Това, че слагам на някой в нета, не означава, че влагам някакви истински емоции.

аз вярвам че слагаш,защото мозъка ти е доста ограничен