PDA

View Full Version : Как да се здобриме ???



pery95
10-21-2013, 16:50
Приятелката ми се сърди от 1 седмица защото не и бях казал нещо незначително (ама буквално като да ти падне косъм от главата) когато и пиша или не ми отговаря или въобще ме игнорира не иска да се виждаме и дотук така така първите 2 дена , но после просто прескочи границата и прекали и колкото и железни нерви да има човек нямаше как да го преглътне и така скарахме се още и сега въобще не комуникира с мен . Сега си нямам на представа как да и се извиня попринцип не сме се карали или ако се караме се здобряваме веднага но вече опитвам няколко дена и нищо не се получава и мисля че става все по зле и по зле. На някого ако му се е случвало или има идея да сподели . Мерси предварително :)

Lilanda
10-21-2013, 16:57
Правописът ти ли беше причината?

Не, хора, сериозно...Толкова ли не можете да направите минимални опити да пишете правилно?

ПТ: Поеми вината..Кажи, че си разбрал, че причината да ти се сърди е сериозна и ѝ се извини, че си позволил да се скарате за това...На живо!

AnarchyBoy
10-21-2013, 16:59
Правописът ти ли беше причината?

Не, хора, сериозно...Толкова ли не можете да направите минимални опити да пишете правилно?

ПТ: Поеми вината..Кажи, че си разбрал, че причината да ти се сърди е сериозна и ѝ се извини, че си позволил да се скарате за това...На живо!

Не не :lol: :D "Правописът ти ли беше причината?" ... :D

valdesbg
10-21-2013, 16:59
Пробвайте с букварче.

Sh@d0w
10-21-2013, 17:00
Пише се със "с' не със "з".

Не тичай след нея. Пубертетски истории нацупила се и сега трябва да и се извиняваш. Като ще се цупи я остави да се цупи ще и мине и сама ще те потърси.

BlackEyedPeas
10-21-2013, 17:15
Е уж ти лази по нервите пък се чудиш как да й се извиниш? Не беше ли тя виновна?

~LadyCrawley~
10-21-2013, 17:21
Виновна ще е ми, тя сигурно и толкова не може да напише!! :lol:

Violenza
10-21-2013, 19:16
Бе, да не би тя да те е зарязала, а ти още да не си разбрал? :D

HollyGolightly
10-21-2013, 20:06
И на мен някой да ми пише "хайде да се Здобрим" и аз бих го игнорирала.
Най-добре кажи за какво точно ти се сърди, понеже в твоята глава може да е нещо глупаво, а всъшност да не е

baby_baby
10-21-2013, 21:35
Бе, да не би тя да те е зарязала, а ти още да не си разбрал? :D

:lol:

NissaN
10-23-2013, 12:31
ПИШЕ СЕ СДОБРИМЕ НЕ ЗДОБРИМЕ

tHe_COolEst_GIrl
10-25-2013, 14:32
Охх, хормонките са я запрали здраво... Просто и кажи "Хей, (името й), извинявай, не исках да се засегнеш..." или нещо подобно. Опитай се да го кажеш на шега. :)