PDA

View Full Version : Помощ!!! :(



Karmencita
10-21-2013, 17:40
Здравейте!
Предварително се извинявам,ако темата не е подходяща за този раздел. :)
Значи аз и моите приятелки искаме да направим парти изненада за една приятелка за рождения й ден.Идеята ни е да говорим с техните и да им кажем да не й разрешат.После да я изведем от тях,а ние през това време да оправим всичко у тях.След това една от нас ще се маскира като мъж и ще и открадне телефона и портмонето и ще тръгне да бяга към тях.Този 'мъж' ще влезе у тях преди рожденичката.И после баааааааам. :D Изненада и така .. Ще съм много благодарна,ако ми дадете идеи!Наистина е скъпа приятелка и искаме рождения и ден да се запомни!
Има и друг вариант.Възможно е родителите и наистина да не разрешат да празнува рождения си ден.Тогава нямаме никаква представа какво да правим.Моля споделяйте идеите си! Ние сме на 14 години.Така че да не е много грандиозно,но да е запомнящо се!!Благодаря ви предварително! :)

bogitooo12
10-22-2013, 11:52
еми според мен повече може да се стресне, измислете нешо по приятно за нея

sunshine :**
10-22-2013, 16:10
на тази възраст мисля, че няма да разрешат родителите на въпросното момиче, но все пак опитайте :) и това с мъжа не е никак добра идея - ще я стреснете много, не това е начина да я довлечете у тях ,измислете друго. :D