PDA

View Full Version : В какво според вас се изразява перфектният човек?



StoichoRusinov
10-22-2013, 13:23
Темата е-според вас в какво се изразява перфекционима. Какво трябва да има един човек, за да бъде перфектен според вас. В училище за да има приятели и т.н.

Зъбчето
10-22-2013, 13:50
За да си перфектен, трябва да ти идва от вътре. Състояние на духа, умствена нагласа, възпитание. Някой хора са родени с това, други го постигат с много труд.

Ако искаш да си перфектен - учи здраво и бъди пълен отличник, тренирай здраво и бъди най-добрия в това което тренираш. Иска се амбиция и пълна отдаденост.

Ако искаш да блестиш покрай съучениците си, чети много книги. Трупай знания, показвай се като най-умния, но не чрез дебилни шеги, а покажи знания.

Успех в перфекционизма.

П.П.
И винаги трябва да си чист, добре подстриган и облечен. :)

StoichoRusinov
10-22-2013, 15:47
Не аз не искам да бъда перфектен, аз съм това което съм си. Промяната е нещо което идва от вътре.;-)

sunshine :**
10-22-2013, 15:54
има хора с много приятели , не защото са перфектни в нещо , а защото така е е случило - всичко зависи от характера на човек и поведението му с останалите :) е разбира се може и да си мислят всички, че си перфектен, защото примерно си famous, но не значи, че е така.Накратко няма перфектни хора ...мисля, че под перфектен се има в предвид някой , който е умен, красив, има хора до себе си , които го обичат и т.н. , но не това е критерий , винаги ще се намери някой кусур ....

bogitooo12
10-23-2013, 09:22
Да има добра душа, да помага, да е мил, да е добродушен, да е джентълмен(ако е момче) ..и т.н.

Ospi
10-23-2013, 17:06
Скучен. Перфектното е скучно.

Joushya
10-24-2013, 20:16
Няма перфектен човек. Ако някой беше перфектен, щеше да бъде самият Господ. Затова сме направени хора, всеки различен, всеки индивидуален. Няма равен и няма равностойноство на този свят. Откажете се с тези глупости за перфекционизма ....

Ivaaaaa
10-24-2013, 20:24
мразя клишетата, но перфектни хора няма

NissaN
10-28-2013, 11:33
Перфектният човек трябва да може да изпие 12 тона алкохол и да не го хване за това няма перфектни хора.

doridori
10-29-2013, 12:54
ПЕРФЕКТНИ ХОРА НЯМА!