PDA

View Full Version : Чувствам се кофти



tori
10-22-2013, 14:36
Забравих рожденият ден на едната от трите си приятелки. *рев* Не се сърди, но определено и стана кофти. Обещах да се реванширам със момичешки следобед и корейски сериали в събота. Каза "Ще си помисля." Многомногомного тъпо ми стана, бива ли да съм толко глупава?! Пък тя не заслужава да забравя, познаваме се от хлапета. Не заслужава това.

Може да ме нахраните заради постъпката ми.

Sh@d0w
10-22-2013, 14:49
така е като няма фб профил

http://ih2.redbubble.net/image.9206999.6049/sticker,375x360.png

OoVasKoO
10-22-2013, 14:59
:(

tori
10-22-2013, 15:37
Еми...

nqmaznacheniee
10-22-2013, 16:44
така е като няма фб профил

:lol: :lol:

~LadyCrawley~
10-22-2013, 17:09
Пък тя не заслужава да забравя, познаваме се от хлапета. Не заслужава това.

Тъй като те гледам, да е минала година, две оттогава..

Mary_Jane_69
10-22-2013, 17:21
корейски сериали


http://www.myfacewhen.net/uploads/5387-disgusting.pnghttp://www.myfacewhen.net/uploads/5387-disgusting.pnghttp://www.myfacewhen.net/uploads/5387-disgusting.png

tori
10-22-2013, 17:24
Тъй като те гледам, да е минала година, две оттогава..
Не, 13 години стаж имаме.

~LadyCrawley~
10-22-2013, 17:40
Не, 13 години стаж имаме.

И за 13 години приятелство, забравяш рождения й ден, ще й се реваншираш с корейски сериали и !?позволяваш?! да те храним за това...УоУ!

Supermassive____
10-22-2013, 18:01
http://prikachi.com/images/184/6682184Y.png

an7raks
10-22-2013, 18:04
Забравих рожденият ден на едната от трите си приятелки. *рев* Не се сърди, но определено и стана кофти. Обещах да се реванширам със момичешки следобед и корейски сериали в събота. Каза "Ще си помисля." Многомногомного тъпо ми стана, бива ли да съм толко глупава?! Пък тя не заслужава да забравя, познаваме се от хлапета. Не заслужава това.

Може да ме нахраните заради постъпката ми.
Имай малко достойнство - направи си харакири!

tori
10-22-2013, 18:29
И за 13 години приятелство, забравяш рождения й ден, ще й се реваншираш с корейски сериали и !?позволяваш?! да те храним за това...УоУ!
Реванша е любимото и занимание. Не казвайте НИЩО за корейските сериали и своеобразното отплащане. Това, че ви позволявам да ме насолите, беше понеже дори и да ви помоля да не го правите, резултата би бил все същия. За 13 години приятелство забравям, да. Не казвам, че не съм боклук, а напротив даже.


Имай малко достойнство - направи си харакири!
И това го имах като идея, но не мисля, че ще я направи по-щастлива.

an7raks
10-22-2013, 18:35
И това го имах като идея, но не мисля, че ще я направи по-щастлива.

Няма да я направи по-щастлива, но ще ти облекчи страданието.

~LadyCrawley~
10-22-2013, 18:37
Ееее, сложи тогава ограничения за кое можем да говорим и за кое не...Като се чувстваш толкова гадно, вземи говори с момичето, вместо да правиш глупави теми. В черния списък на Дядо Коледа си вече!!!

an7raks
10-22-2013, 18:39
В черния списък на Дядо Коледа си вече!!!
Недей я депресира още повече, де!

Mary_Jane_69
10-22-2013, 18:49
Не казвайте НИЩО за корейските сериали и своеобразното отплащане. Това, че ви позволявам да ме насолите, беше понеже дори и да ви помоля да не го правите, резултата би бил все същия.

лол за важна ли се имаш
#yolo

tori
10-22-2013, 18:53
Ееее, сложи тогава ограничения за кое можем да говорим и за кое не...Като се чувстваш толкова гадно, вземи говори с момичето, вместо да правиш глупави теми. В черния списък на Дядо Коледа си вече!!!
Тебе пък точно никой не те е карал да четеш, още по-малко да отговаряш. Периодично си правя теми тук, никого не съм била по главата да се намесва в тях. В кофата си, тука сме само боклуци. Може да омиришем и теб.
Не забранявам на никого да говори каквото и да е, устата и пръстите са си ваши. Само че не осъждайте нещото, което обичаме да правим като се съберем трите с приятелките. Сигурно и ти имаш някаква традиция, която аз не харесвам. Говорихме с момичето, спокойно. Ще има реванш, ще правим квото ни харесва и така нататък. Можеш да си легнеш спокойна.


Недей я депресира още повече, де!
Чакай, че почна да ме боли.

tori
10-22-2013, 18:54
лол за важна ли се имаш
#yolo
Мне, не се.

~LadyCrawley~
10-22-2013, 18:57
Тебе пък точно никой не те е карал да четеш, още по-малко да отговаряш. Периодично си правя теми тук, никого не съм била по главата да се намесва в тях. В кофата си, тука сме само боклуци. Може да омиришем и теб.

Ееее, ти ако се имаш за боклук, не вярвам всички останали да са такива. Пиша си където искам, сама си си виновна с правенето на теми, които биха обидили интелектуално и някой по-малък /a.k.a. с по-малък стаж?!/

Ivaaaaa
10-22-2013, 19:01
Ееее, ти ако се имаш за боклук, не вярвам всички останали да са такива. Пиша си където искам, сама си си виновна с правенето на теми, които биха обидили интелектуално и някой по-малък /a.k.a. с по-малък стаж?!/

момичееееееее, в Кофата се намираш

tori
10-22-2013, 19:07
Ееее, ти ако се имаш за боклук, не вярвам всички останали да са такива. Пиша си където искам, сама си си виновна с правенето на теми, които биха обидили интелектуално и някой по-малък /a.k.a. с по-малък стаж?!/
Кого да обиждам интелектуално, че нещо не загрях? Ти точно с мойте теми в Кофата какъв проблем имаш? Аре като не ти харесва нещо, се къширай. Изказването, че всички сме боклуци нали не го взе за истина? Щото ако е така... далеч си. Тука сме затворено общество, едва ли не си знаем кирливите ризи. Те не биха се обидили от това.