PDA

View Full Version : Приемам мнения и съвети .. :)



hipnosis
10-22-2013, 17:25
Здравейте! :) извинявам се предварително, че правя поредната тъпа и скучна тема, но мисля, че се нуждая от съвет.
Ситуацията е следната: в ново училище съм, нови съученици, приятели ... още от първия ден си харесах едно момче, което не спирах да гледам в продължение на 1 седмица. Това момче в случая няма голяма връзка, но неговият прител явно забеля, че бях хлътнала, и не знам защо, един ден ми писа. От тогава до сега - около 1 месец, постоянно се дразним, закачаме, говорим, следим си погледите, пишем си *винаги пише първи*, гушкаме се за чао, смеем се ... Всички ни мислят за влюбени и само чакат да се докоснем и почват веднага да ни обясняват колко много си отиваме заедно и колко сме сладки *като имам предвид всизки, значи всички* .. Доста голямо впечатление ми направи, че наскоро ми каза, че ме обича. Трудно ми е да го разбера дали чувставата му са приятелски или бият надругаде и следователно от тук идват и терзанията. Също ме обърква това, че когато сме сами с него (на живо или когато си пишем) е страшно мил с мен, говори/ пише ми мили неща, който ме карат да полудявам и да хлътвам. Но когато има хора около нас, сякаш става по-груб и все повече ме дразни, предполагам, за да се направи на интересен пред приятелите му, не знам. Има обаче и лек друг проблем - едно друго момиче от класа ми си пада леко курвичка - бута се на всички, включително и на "моето" момче. Нищо, че гаджето й е до нея, вместо да се прегърне с него, тя прегръща "моя". Откачам пред мисълта, че евентуално той пише същите неща, които пише и на мен, и на тази.
Не знам как да продължа да играя и за това търся съвет от вас. Също и мнения :)
Благодаря много и за пореден път, съжелявам за 1234578765432 подред тема за това: "той харесва ли ме?", "как да се харесам на момче?" и подобни.
П.П. на 14 съм, 8ми клас

Sh@d0w
10-22-2013, 17:32
В тая възраст момчетата яко ги тресат хормоните.

Много трезво си виждаш нещата. Естествено че се прави на интересен пред приятелите си, не само заради тях обаче, но и заради теб. Опитва се да го играе готин. Дали си пише с други момичета - да сигурно си пише нормално е. Вече какво си пише не знам, но сто про има заигравки.

Това че ти е казал че те обича - думи. На 14 надали знае още смисъла им, но ги казва просто така защото не знае как точно да си опише иначе така новите за него чувства към момиче.

Дали те харесва - да сигурно е така, щом общува с теб. Не си създавай някакви планове и не го премисляй сериозно. На тая възраст сериозни връзки няма. Бъдете си щастливи, забавлявайте се, лафчето да тече пък нататък каквото стане стане. Я те издразни малко повече и скъсате, я те зареже за някоя друга която му хване погледа.

Просто си преценяваш за теб какво е добре и ако ти е добре за момента продължи така. В момента в който усетиш че вашата "връзка" ти носи много негативни емоции и нерви - прекратяваш я няма да ти е последната.

И те така.

DisappointedDreamer
10-22-2013, 17:38
Забавлявай се.

hipnosis
10-24-2013, 15:07
Благодаря, ще видя какво ще правя :)

NissaN
10-25-2013, 09:39
Питай го дали в действителност те харесва или просто си прави кефа с тебе и ти дава излишни надежди.Може да е просто ебач а не мърляч щом обръща внимание и на другата.