PDA

View Full Version : Предложение за интернет доставчици в Варна



OregorN
10-22-2013, 19:19
Здравейте хора! Установих се като студент в Технически Университет Варна, нашите купиха апартамент точно до университета, в квартал Левски.
Въпроса е там, че Аз и брат ми сме зависими от интернет.Само като кажа че съм уеб-дизайнер и уеб-разработчик, той е Dj и някакси първото нещо, което ни трябва е именно интернет, за да можем да прогресираме по някакъв начин :D
След дълго чудене и звънене на хора от града си казах: "мдаа, в teenproblem ще ме ориентират най-добре."
Идеята е там, че тук почти всички сме младоци и си седим на компютрите доста често и малко или много, всеки може да изрази мнение за интернет доставчика си.
Само да кажа, че с брат ми опитахме с bulsatcom! Първо подписахме договор с тях, всичко беше наред. Но когато дойде деня за "свързването" ни казаха, че нямали права да дупчат в блокове нови постройки. Попринцип Интернет доставчиците имат като наложен закон от държавата да нямат изкарани кабели навън по стълбове, постове и т.н.. всичко трябвало да става "под земята" (което е по-добре, просто защото интернета е по-сигурен)
Много се отклоних, ама разговорлив съм, какво да правиш :/

Търсим някаква цена до 20 лева, разбира се и скороста да е прилична (oт порядъка на 30/40 Mbps).

baby_baby
10-22-2013, 21:37
виж хубаво в gooooooogle

OregorN
10-23-2013, 09:01
Трябват ми мненията,разочарованията и впечатленията на клиентите.В Гугъл не ги пише.

Supermassive____
10-23-2013, 17:14
Трябват ми мненията,разочарованията и впечатленията на клиентите.В Гугъл не ги пише.

Е как да не ги пише, всичко си пише, ти явно не си търсил. http://internet.inbulgaria.info/index.php?action=displaycat&catid=668

OregorN
10-23-2013, 21:06
Как да съдя колко е добър интернет доставчика с коментари от 2011 и 12?