PDA

View Full Version : Fat burner



Anonys
10-22-2013, 19:56
Добър ден. Препоръчайте ми нещо. Момчето е на 15, 180високо, 100кг. Трябва да свали, започна да ходи на фитнес. Прави в края на всяка тренировка 20мин. кардио. Надъхан е. Освен fat burner-а може ли да взима и аминокиселини или витамин Б?

LeagueofShadows
10-28-2013, 12:00
фетбарнар на 15 годишна възраст не е добра идея , на тия суплементи пише да не се използват преди 18

но все пак ако реши взимал съм синтракс файар оригинал не виждам кой знае какъв положителен ефект но поне няма отрицателни , организма ми го понася добре , пиех 2 преди и 2 след тренировка

Anonys
10-29-2013, 11:45
А л карнитин?

D*Rose
10-29-2013, 14:59
квото и да си избере - или бърнър, или карнитин - амино не му трябва, по-добре да си спести парите за още 1 цикъл с бърнър примерно

smurfarbg
11-01-2013, 03:20
Да вземе фат бърнъра на Universal Animal 42 packs пият се 21 дена и има резултат от личен опит. Ако има възможност да го съчетае с Л-карантина на Usa Biotech. Ся приемам тоя Л-карантин и АX Stimulant и резултат има. И какво, че пише, че не трябва да се приема за лица под 18? И на алкохола и на цигарите пише да не се употребяват от лица под 18 години ама .. :D
Ако е много надъхан и иска да засили процеса да прави повече кардио до отказване .. No Pain No Gain ;)

LeagueofShadows
11-01-2013, 04:31
да и когато поемаш алкохол и пафкаш марихуана под 18 като ти е недоразвит организма и ще станеш умственоизостанал и недъгав :smt023 производителите на добавки спестяват доста на потребителя , защото представаш ли си да кажат всичките им вреди , никой няма да си купува нищо и ще фалират :smt023 или поне само единици ще купуват , примерно ся нали знаем за вредите от стероиди , ти помпаш ли :?:

както е 100 кила и не тренира кардиото добре ще му износи ставите :smt023 прекрасна идея от специалист

Illusion772
11-01-2013, 08:59
Лично за мен е по-добре да си взима чист л-карнитине , а не фат бърнер в които активната съставка пак е л-карнитине , но в по-малко количества ,за сметка на някакви билки и какво ли не още. Плюс това ако се спреш на карнитине , вземи го течен.