PDA

View Full Version : Странно ми е..



Miglena.M
10-22-2013, 20:25
Здравейте,имам проблем ,не знам как се случи ,но май ми липсва едно момче и не знам какво да направя и ми е странно,че е така.Познаваме се от около 15 години,съседи сме ,израснали сме заедно ,познаваме семействата си и т.н.Когато станахме на по 15-16 си бяхме първите ,не сме имали връзка кой знае колко дълга,просто правехме секс,което може би е било тъпо,но така се получи.Аз имах приятелки,той приятелки,но все се търсехме,карахме се ,спяхме заедно,забавлявахме се прекрасно заедно,но все нещо ставаше и се отдръпвахме един от друг.В момента той е в Германия с приятелката си ,там работят и 2та ,от около година е с това момиче,от 3 месеца някъде е в Германия.Няколко месеца преди,да си бъде с това момиче,отново бяхме заедно,уж този път по сериозно беше повече от страхотно,този път бяхме заедно,постоянно се чувахме,прекарвахме времето си заедно,ходехме на почивки ,само и само да сме заедно ,но отново се скарахме ,защото той е много ревнив ,а аз не съм и много мразя да ми държат сметка и се разделихме ,след 2 месеца той си хвана приятелка както и аз и абсолютно нищо не ми пукаше ,не беше важен за мен.Сега когато бяха баловете,имаме общ познат който е най-малкия от компанията ни абитуриент и нямаше как щяхме да се засечем там.Той ми се обади няколко дни по -рано и ми каза,че не иска да има напрежение и караници,че иска всичко да си е нормално ,беше последния човек,който очаквах да ми се обади,но ми стана приятно.Видяхме се на въпросния бал,отначало не си говорехме ,но след 2то уиски бяхме пак аз и той ,говорехме си ,смеехме се ,на мен ми се наложи да ходя до вкъщи,че си бях забравила документите ,той дойде с мен и говорехме през целия път ,каза ми ,че ще е супер ако след дискотека остана в тях,че му липсва да си прекарва времето с мен,не знам защо но усетих страшна болка в гърдите си и усетих,че го искам.Исках да е само мой ,но той си има сериозна връзка и се поставих на мястото на момичето и му отказах,а го исках толкова много.. Казах му,че си имам приятел (излъгах) и че не съм такава да изневерявам ,той се нацупи ,но нищо повече,не отидохме на дискотека,но цяла нощ си говорихме и ми беше много приятно.След 2 седмици той замина за Германия,беше ми все тая ,но последните седмици,не спирам да мисля за него,липсва ми ,минавам всеки ден покрай тях.. липсва ми това да лежа с него и да се чувствам толкова сигурна и спокойна.Мога да му споделя абсолютно всичко и да знам,че ще ме изслуша ,че ще ме разбере,той е страшно възпитан и мил ,много хубаво момче е и знам,че аз съм виновна,че той искаше сериозна връзка с мен,а аз го отблъснах, но не знам защо не спирам да мисля за него ,постоянно е това ,най-вече вечер липсва ми да го усещам .. :( Не знам какво да направя..

Sh@d0w
10-22-2013, 20:27
Давай бе. Момчето му се прави с чуждо помогни му. После само да не се разочароваш като не те търси вече толкова или те отбягва. Освен ако се постараеш повече в леглото може да те потърси пак.

DisappointedDreamer
10-22-2013, 20:28
Ще ти мине.

Да си се осъзнала по-рано. Сега единственото, което можеш да направиш е да се върнеш към първоначалното ти отношение - нека не ти пука.

leadyflame
10-22-2013, 20:31
Значи какво ако бяхте заедно с пича, той нямавше да замине за Германия и вие щяхте да заживеете щастливо?

DisappointedDreamer
10-22-2013, 20:32
Значи какво ако бяхте заедно с пича, той нямавше да замине за Германия и вие щяхте да заживеете щастливо?

щастливо вовеки веков
.

Miglena.M
10-22-2013, 20:49
Естествено,че нямаше да замине. :) Той замина заради нея,но тя е толкова смешна и проста.Първо е 5 години по-голяма от него,колко ограничена и смотана трябва да си ,че да си хванеш 21 годишно момче.. никакво образование,от някакво село е от Монтана или не знам къде,няма никакъв стил на обличане,не може 2 думи да си кажеш с нея,супер ограничената и необразована ,не знам наистина какво намира в нея.. яд ме е защото той е супер свестен и заслужава повече..

leadyflame
10-22-2013, 20:56
Е не съди момичето какво е, колкото и кусура да изкажеш за нея, ти ще си стоиш с мислите и желанията, щото от рано трябва да се изесняваш със себе си когато, явно от тебе е зависело ще го бъде или не.

NeutralMilkHotel
10-22-2013, 21:18
Естествено,че нямаше да замине. :) Той замина заради нея,но тя е толкова смешна и проста.Първо е 5 години по-голяма от него,колко ограничена и смотана трябва да си ,че да си хванеш 21 годишно момче.. никакво образование,от някакво село е от Монтана или не знам къде,няма никакъв стил на обличане,не може 2 думи да си кажеш с нея,супер ограничената и необразована ,не знам наистина какво намира в нея.. яд ме е защото той е супер свестен и заслужава повече..

И ти един вид смяташ, че ще го спасиш от лошата вещица заробила го в този ужасен ад, а именно Германия?

Виж сега, не ви знам, но това, че си била комшийка с някого и сте правили хубав секс не значи, че ще си вдигне ръцете от плановете си за бъдещето. "Естествено, че ако бях спала с Хитлер нямаше да нападне Полша. Щяхме да си седим гушнати пред камината."

С какво ти е показал, че иска нещо сериозно с теб? Като те е поканил на дискотека? Като е искал да изневери на сериозната си приятелка с която след броени месеци е щял да замине? Или с това, че при положение, че ти си "по-по-най", а тя е "селската мърла" пак е предпочел да е с нея?

Ако е искал, дори малко, да е с теб е щял да е около/с теб, а не на другият край на света с друга жена.
Както и ако ти искаше да си с него щеше да действаш по въпроса, не да пишеш за него.


Хем сърби, хем боли, защото си инвестирала време и емоции в него, и пак никога не сте имали истинска връзка.

И впрочем защо за толкова години нито сте били заедно, нито си се сетила за това колко го искаш? Първото говори за някакъв проблем, второто доказва, че искаме това, което не можем да имаме. Когато си имала възможност сте виждали ясно защо не сте във връзка, но сега, когато е невъзможно ти е интересно да си с него, защото можеш да се возиш на емоционалната въртележка.

Залагам си ръката, че ако намериш нов обект в/у, когото да изразходваш енергията си, за онзи ще ти остане само приятен спомен. Малко провокация и си първа писта в съвсем друга посока...

Anonys
10-22-2013, 21:26
Естествено,че нямаше да замине. :) Той замина заради нея,но тя е толкова смешна и проста.Първо е 5 години по-голяма от него,колко ограничена и смотана трябва да си ,че да си хванеш 21 годишно момче.. никакво образование,от някакво село е от Монтана или не знам къде,няма никакъв стил на обличане,не може 2 думи да си кажеш с нея,супер ограничената и необразована ,не знам наистина какво намира в нея.. яд ме е защото той е супер свестен и заслужава повече..

Явно тя е по-сериозна от теб :) Харесва ли ти истината?
Да си мислила. И на него му липсваш. Но щом са заедно в друга държава - това ги сплотява и остават само двамата на тази земя. Има вариант да си дойде, да преосмислиш, дали можеш да си сериозното момиче, което той иска и да поискаш шанс. Вече всичко от него зависи и това, дали ще бъдеш отблъсната. Бъди подготвена, ако ще постъпваш така. Защото не е твой и можеш да бъдеш наранена. :)

Miglena.M
10-22-2013, 22:06
Значи,той бъдещето си го има и то определено не е в Германия. :) Това,че той замина заради нея,защото и аз не знам защо ,мисли си че я обича явно..Показвал ми го е и ми го е казвал милион пъти,че иска да имаме връзка,но аз просто все отказвах,защото ми беше достатъчно странно,че го познавам от 15 години,че съм израснала с него,че е приятел на брат ми,че сестра му е моя приятелка,че родителите ни са приятели,не си се представях да бъдем официално и пред всички заедно.. Сещах се ,че го исках ,но просто не знам ..

Anonys
10-23-2013, 06:40
Щом е "просто не знам" спри да гледаш в миналото и продължавай напред..

Miglena.M
10-23-2013, 14:53
Ами старая се ,смисъл аз съм си продължила имах дузина празни връзки,винаги ми липсва нещо и аз не знам какво е,всичките ми приятелки имат сериозни връзки ,вече по няколко години,вече живеят заедно,някой имат деца,други мислят за бъдещето си ,а аз съм единствената без някакви сериозни отношения с мъжете.Снощи вечерта,се бях събрала с приятелки и просто те постоянно ми говорят ,че съм сгрешила като съм го отблъснала,че той е прекрасен и идеален ,и че винаги е бил влюбен в мен.Аз го отблъснах не съм дори убедена,че имам чувства към него,просто не искам вече да бъда несериозната.. :(

Anonys
10-23-2013, 21:54
Както казах, ако ще започваш нещо, бори се, не го оставяй недовършено или със съмнения. Ако искаш да си с него му покажи, че онова несериозно момиче, което не знае какво иска вече не съществува. И то трябва да му го кажеш, но ако наистина си сигурна в това, а не защото си послушала мнението на непознат съфорумник. Изясни се, дай си седмица, за да видиш как ще се чувстваш. Ако е постоянно в главата ти - направи нещо.