PDA

View Full Version : КОсата и тренировките.



CoockieMonster
10-23-2013, 10:45
Към момичетата който тренират е темата, но и другито може да сложат своето мнение. Та,
Как си държите косата по време на тренировка? МОята я изправам и вафли, но ми се начупва след като я вържа, а от както си пренирам забелязам че ми се омазнява по бързо и ми се налага да се къпа през ден?! Тренировките са ми късно вечер и не мога да си мия косата след тях и ми се е налагало да ида с току що изкъпана коса ...... ужас?!

strawberry88
10-23-2013, 11:14
А защо не си миеш косата на сутринта? И защо по дяволите си изправяш косата и си правиш вафли за тренировка??? :Д Аз просто я правя на кок или опашка.

CoockieMonster
10-23-2013, 11:23
Първа смяна съм и няма кога сутрин. А за вафлите, ако не ги направа преди тренировка няма кога, и на мене не ми се иска нали.. обаче
Без вафли косата ми е слегнала, въпреки че е много гъста..

mimsssssss
10-23-2013, 14:49
Винаги си връзвам косата по време на тренировка и след тренировка се къпя и мия и косата. Не си представям след тва потене и да си държа главата неизмита. Най-много някакви гъбички да се развият от тая пот, при положение че тренирам минимум 3 пъти седмично.

KrasimiraAndonova
10-23-2013, 15:25
Връзвам си косата и след тренировка я мия на всяка цена .
И моите тренировки са късно , но просто няма как да я оставя след като съм се изпотила .

LipSy
10-23-2013, 16:26
Когато тренирам косата ми обикновено е вързана или на опашка или на кок. Все пак е тренировка и не намирам никакъв смисъл да си правя косата с преси, маши и т.н. След тренировка е нормално да се измие. Ако нямаш тази възможност просто се опитай да ходиш да тренираш в по-ранен час.

FuckingFreak
10-24-2013, 08:10
Да бе, ако си мия косата всеки ден, щеше да заприлича на още по-голямо нищо. Да я мия 4 пъти на седмица е абсурд. Някои хора са с мазни коси, но на тези, на които не им се омазнява, а им е супер суха, като мен, това не е добър вариант. А така и не разбрах защо не се миеш вечер? Има създадени сешоари по принцип за тази работа...

ameli
10-24-2013, 17:19
Мий я само с вода? Или сух шампоан?

baby_baby
10-25-2013, 12:07
Като тренирам ми е вързана на опашка и след това задължително я мия

anonymous708973
10-25-2013, 12:17
Да бе, ако си мия косата всеки ден, щеше да заприлича на още по-голямо нищо. Да я мия 4 пъти на седмица е абсурд. Някои хора са с мазни коси, но на тези, на които не им се омазнява, а им е супер суха, като мен, това не е добър вариант. А така и не разбрах защо не се миеш вечер? Има създадени сешоари по принцип за тази работа...

А като си се изпотила, какво я правиш?

Вариант е да я измиеш само ниско долу отзад с много мъничко шампоан, защото там се изпотява най-много.

DeviL_AsS
10-27-2013, 15:27
Купи си сух шампоан-има 3-4 марки на пазара и като започне да ти се омазнява косата пръскай с този сух шампоан,идеята му е да обере мазнотията и ти спестява 1 ден къпане.

mimsssssss
10-27-2013, 15:29
Ма тя косата и' не е мазна, а потна. За какво и е тоз сух шампоан? Да и обере солта и водата ли?

DeviL_AsS
10-27-2013, 15:51
На мен косата ми като е потна се и омазнява доста-в потта няма само сол и вода.А и момичето каза,че е започнала да и се омазнява доста косата.

Hayashi
10-27-2013, 16:08
Ако не ти е мръсна косата, а е само изпотена може да се миеш само с вода и да слагаш балсам.

mancho
10-27-2013, 16:16
едно мъжко мнение аз като любител спортист се запознах със доста момичета спортистки и съм забелязал че една много голяма част от тях са късо подстригани но предполагам че това не е решение за вас :)