PDA

View Full Version : Какво да правя.. Писна ми вече !



impossible love
10-23-2013, 13:01
Такам, значи аз съм момиче на 14 години. Имам си приятел от моя клас, но и двамата си падаме много срамежливи. Първия ден откакто ходихме не можахме да се погледнем, казвахме си по 1,2 изречения и толкова. Бяха ни накарали да се прегърнем, но нещата не се получаваха. Тогава нещо го изнервиха и той не издържа и ме прегърна за има няма 1,2 секунди. След това се минаха 2 седмици от случилото се ,а ние нищо не правихме по въпроса. Напоследък една от най-добрите ми приятелки започна да се закача с него и той и отвръщаше. Не знам дали той го прави нарочно за да изревнувам, но на мен не ми е приятно. Така че, ако имате съвети ми помогнете.. :) Съжалявам ако има правописни грешки .. Лек ден =3

Sh@d0w
10-23-2013, 13:09
Като за начало се дръж с него както се държиш с приятелите си - нормално. За да си гадже с някой на първо време трябва да сте приятели. Като не може да си обелите една дума какво очакваш да седи изолиран и да те чака да ти мине срамежливостта ти ли. Не че той е по - напред де.

Изключваш всякви мисли че ти е гадже, за целувки и гушки и почвате да си общувате нормално. Пък после нещата като потръгнат ще видиш че не е толкова трудно и няма нищо срамно че да се срамуваш.

NissaN
10-24-2013, 11:49
Вие сте много странни да сте гаджета и да ви е срам от това.Може да се забива с другото момиче защото не си пада по срамежливи.