PDA

View Full Version : Да го направя ли?



Mishi*
10-24-2013, 15:39
Здравейте,имам проблем и се чудя какво да направя.Бях на рожден ден в Пловдив ,на един мой близък от университета останах в тях и на рождения ден се запознах с негов приятел,който беше супер сладкия и цяла вечер с него си говорихме, смяхме се ,пихме и всички си тръгнаха ,но остана той ,рожденика и приятелката му ,и вече беше към 8 сутринта и на мен ми се доспа и попитах Милко (рожденика) къде ще спя и той каза в неговата стая,а той и приятелката му в спалнята на техните и аз викам окей нали,взех си нещата ,отидох оправям леглото и идва Ивелин и вика може ли да легна при теб,а доколкото разбрах той живее в другия блок и му казах,ти няма ли да си ходиш и той а не ще остана.И аз се съгласих то леглото огромно ,оправих леглото и започнах да се събличам и той супер възпитан обърна се на другата страна ,докато се събличах и после легнахме нали.Обаче бяхме взимали амфети и нали знаете ,че супер много се потиш от тях смисъл топло ти е и той ме гушнал и вече аз не издържам супер топлото ми беше отвих се ,но пак и там нали свалих си блузата ,останах само по бельо и той се съблече ,и аз вече не издържах той супер секси тялото имаше ,постоянно ме гушкаше ,но аз просто не съм такава ,не го познавам как да правя секс с него,но наистина много ми се искаше,дори само при мисълта как лежеше до мен той и откачам.. ,но в крайна сметка му казах ,че няма нищо да стане и той просто ме гушна и заспахме.Сега все ми пише ,да идва към София ,да сме се видели а у ,аз не мога да имам така връзка от разстояние ,защото е твърде трудно,но супер много искам да спя с това момче и се чудя дали да му кажа да дойде и да ми мине мерака .. :(

AnarchyBoy
10-24-2013, 15:41
ИзчукаЙти са няа лошо.. после да пишеш, поне заслужавала ли си е цялата драма.. :D

anonymous708973
10-24-2013, 15:49
[QUOTE=Mishi*;10896882но супер много искам да спя с това момче и се чудя дали да му кажа да дойде и да ми мине мерака .. :([/QUOTE]

Че ти ако си мислиш, че иска да идва към София, за да ти падне на колене и да иска да е с теб, много се лъжеш.
Амфети взимала, събличала се пред някъв рандъм пич. Бравос.

TheBeliever
10-24-2013, 15:53
Че ти ако си мислиш, че иска да идва към София, за да ти падне на колене и да иска да е с теб, много се лъжеш.
Амфети взимала, събличала се пред някъв рандъм пич. Бравос.
Ама иначе не е такова момиче. :cool:


Викай го, чукай го и толкоз. Не разбирам защо търсиш одобрение от група непознати.

Mishi*
10-24-2013, 15:54
Ами всъщност не ми се вярва да бие 150 км само за секса и постоянно да ме търси просто заради единия секс.Той е супер красиво и секси момче и може според мен винаги да прави секс,но той иска мен и ми го показва.Ама аз не мога да имам връзка от разстояние просто е губене на време,но искам да спя с него .. Значи ,това за амфетите не мисля,че е кой знае колко проблем 3-4 пъти в годината да вземеш няколко линии не те прави лош човек или т.н ,а за събличането нямаше просто къде : )

TheBeliever
10-24-2013, 15:56
Защо ни се оправдаваш?

anonymous708973
10-24-2013, 15:58
но той иска мен и ми го показва.

Защото си новата цел и си интересна. Навил си го е на пръста.
Свестните момчета нямат сериозни намерения към пикли, които взимат "линии" (от тебе чувам, че амфетите се взимат на линии) и се събличат за добро утро.

Викай го, оправяйте се и готово.

Mishi*
10-24-2013, 16:01
Не съм пикла,всъщност съм дори по -голяма от него,той също взима ! Просто бяхме на парти ,нормално е да има разни опиати дедазнам случва се ,ами как да си легна извинявай с роклята с която съм била на дискотека и която съм носила цяла нощ ли ?

Ами оправдавам се защото не знам спрях да бъда това момиче,което просто прави секс ,защото иска и се забавлява,уж станах по сериозна уж пораснах,но той ме провокира..

TheBeliever
10-24-2013, 16:05
Порастването не става когато на теб ти се иска. Не звучиш и не се държиш като пораснала и сериозна.

Smith_6
10-24-2013, 16:18
аз не мога да имам така връзка от разстояние ,защото е твърде трудно
чукане за една нощ не е връзка а просто.....чукане за една нощ

Mishi*
10-24-2013, 16:34
Да,но се промених доста и наистина станах по сериозна в отношения на връзките си.Да,предполагам че на всеки се случва,да има и кофти моменти,но аз драстично ги намалих до минимум.Въпроса е ,че не знам какво искам,освен че изпитвам силно физическо увлечение към него,но се старая да се променя и ако спя с него просто защото го искам ,ще наруша новите си принципи.

Smith_6 той иска връзка .

TheBeliever
10-24-2013, 16:40
Ти си мислиш, че той иска връзка.

Отново - защо се обясняваш пред група непознати?

Разбери какво искаш, действай и понеси последствията от действията си. Като "пораснал" човек.

Mishi*
10-24-2013, 17:07
Да ,може и така да е ,не знам объркано ми е искам да бъда по сериозна просто, обяснявам се пред група непознати ,защото с кого да говоря за това със себе си ли ,тук има ралзични хора,които имат явно повече съвест от мен..

Fisherman
10-24-2013, 17:12
съвестта е за загубеняци

RagioL
10-24-2013, 17:39
Дано да нямам дъщери някой ден че наистина ще си купя автомат.

Carpe Diem
10-24-2013, 17:41
Не, просто тук има много хейтъри. Разбирам те напълно, младо момиче, харесваш го, искаш го. Защо не? Стига да знаеш че друго няма да се получи, даваи и се забавлявай :) Веднъж си млада все пак!

nevermind...
10-24-2013, 18:09
Наистина ли си на 22? О.о

Mishi*
10-24-2013, 18:49
91 набор съм ;)

Ivaaaaa
10-24-2013, 20:44
(от тебе чувам, че амфетите се взимат на линии)

ми може


п.т. знаеш ли изобщо кво искаш?
офф
щях да те наредя, 'ма се отказвам

изчукай го и готоо

leadyflame
10-24-2013, 20:52
Целта му е същата като твоята, така че проблеми няма.

Violenza
10-24-2013, 21:04
Целта му е същата като твоята, така че проблеми няма.
Именно.

Никоя не е такова момиче, само около 90%. :lol:

Cloud9
10-25-2013, 05:30
Не съм пикла,всъщност съм дори по -голяма от него,той също взима ! Просто бяхме на парти ,нормално е да има разни опиати дедазнам случва се

Само аз ли смятам че не е нормално да има опиати на парти или където и да е? Иначе момчетата ни знаят слабите места на нас,момичетата,и ги използват срещу нас.Правят се на влюбени ,за да ни вкарат в леглото.А ние сме достатъчно тъпи да повярваме.Ако толкова настояваш че момчето иска връзка от теб защо не му кажеш да дойде,но не парвете секс и му кажи че искаш да изчакаш за да е специално.Да видим дали няма да е дим да ме няма

NissaN
10-25-2013, 09:29
Ми наебете няма лошо

NissaN
10-25-2013, 09:30
Ми наебете се няма лошо

Sh@d0w
10-25-2013, 09:34
Именно.

Никоя не е такова момиче, само около 90%. :lol:

Е ти пък намали с 10% от женска солидарност 8-)

anonymous708973
10-25-2013, 12:12
Не съм пикла,всъщност съм дори по -голяма от него,той също взима ! Просто бяхме на парти ,нормално е да има разни опиати дедазнам случва се ,ами как да си легна извинявай с роклята с която съм била на дискотека и която съм носила цяла нощ ли ?

Ами оправдавам се защото не знам спрях да бъда това момиче,което просто прави секс ,защото иска и се забавлява,уж станах по сериозна уж пораснах,но той ме провокира..

По темата за "нормалното" няма да коментирам.
Обаче да. Или ще спиш с роклята, с която си била на бар, или поне ще го помолиш да излезе от стаята, за да се съблечеш. Кого заблуждаваш, че момче, което е видяло колко лесно си сваляш дрехите, иска връзка от теб?

Mishi*
10-25-2013, 12:22
Мале имаш право .. смятай въобще не се бях замисляла над това ,та аз го познавах от няколко часа,съблякох се пред него ,въпреки че се обърна ,но все пак.. позволих му да легне до мен ,да ме докосва,да ме целува .. въй ужас .. ;[