PDA

View Full Version : Удължения за коса- въпрос



Sladurchoo
10-24-2013, 18:57
Съществуват ли удължения и за опашка, и за пусната коса (нещо като 2 в 1) и къде мога да си намеря ? Много ще съм благодарна, ако някой, който използва ме ориентира ...

Ivaaaaa
10-24-2013, 19:38
не си слагай
адски грозно и неестествено е

NeutralMilkHotel
10-24-2013, 19:57
не си слагай
адски грозно и неестествено е

Глупости...
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/content/03/ekst.jpg
Какво му е грозното на това, примерно?

А по темата...По принцип, ако имаш по-дълга коса може да си вържеш опашка и със стандартни екстеншъни...Най-вече, ако са на парчета.

Иначе най-добре си вземи и една опашка, не са чак толкова скъпи и си ги сменяй според настроението.

seek&destroy
10-24-2013, 20:13
^ Сигурно вярваш и на рекламите за шамплоани за коса, дето се измиваш веднъж и уау.
Ебати наивния народ.

YSMF
10-24-2013, 20:31
Много зависи от екстеншъна. Три познати и трите носят: първата е руса, но изобщо не си е уцелила цвета на русото и стои меко казано комично, втората го е уцелила, но не полага грижи за екстеншъните, а и самите те са доста евтини. Третата е "друга ракия" - инвестирала е, не си е взела някакви пластмасови. Грижи се за тях и ги слага правилно. Така, че да не слагаме всички под общ знаменател.

NeutralMilkHotel
10-24-2013, 21:45
^ Сигурно вярваш и на рекламите за шамплоани за коса, дето се измиваш веднъж и уау.
Ебати наивния народ.

Вярвам на себе си. Избрах си хубави екстеншъни, подбрах си нюанса според тях, грижа се и за тях, и за прическата си. Съжалявам, че на теб не ти се получава, но мен ме спират непознати на улицата да ми кажат колко ми е готина косата - бахти наивния народ, а? :)

anonymous708973
10-25-2013, 12:22
^ Сигурно вярваш и на рекламите за шамплоани за коса, дето се измиваш веднъж и уау.
Ебати наивния народ.

Стоят идеално, ако не си саката.
Ако си, твой проблем.

baby_baby
10-25-2013, 12:36
Ами аз имам екстеншъни и с тях можеш да си направиш опашка правила съм си и много ми харесва как стой

LipSy
10-25-2013, 13:01
Има екстеншъни, които седят наистина есествено и не си личи, че не е самата ти коса. Все пак за таки цел трябва да попаднеш на абсолютно същия нуанс като твоята коса и да ги сложиш правилно. Като цяло съм виждала добри резултати. Ако искаш пробвай.