PDA

View Full Version : Искам да се излея



bobkoobg
10-24-2013, 19:07
Здравейте приятни хорица,

Рядко пиша, предимно от различни профили, но просто искам да разкажа моята история с две думи, пък ако имате да ми кажете нещо мотивиращо, или обратното, ще го приема с удоволствие.

Далеч съм, извън България. Целият ми живот е вече зад гърба ми, а не искам да го оставя. Имам приятели, колко прекрасни спомени сме имали. Имам приятелка, която тъй нагло и гадно загърбих. Имам разни стари загърбени от много време любови, които все още ме търсят, дали по приятелски дали по друг начин, не мога да преценя. Не го казвам за да се хваля, просто има неща, които ме връщат назад и ме карат да се замислям.

Вечер, когато си разглеждам фейсбука често се спирам на една страничка "Dear Hearthbreaker", предимно момичета явно я посещават, но вътре има толкова мили неща, които ме карат да се замислям и да си мечтая за миналото... Няма да се върна, имам цели, не ги постигна и тогава ще се реализирам в родината ми, но... сърцето ми е пълно с някакви емоции, a няма на кой да ги дам, или поне да разкажа.

мекушаво момче... или просто имам нужда от едно момиче - да ме разбира? .. не само заради физическото, но включая и него де.. няма как да си кривя душата!

мерси ако сте прочели тези няколко реда, ако имате нещо да кажете.. ще се радвам :)

leadyflame
10-24-2013, 21:14
Приятните моменти от миналото винаги ще са в ума ти, гледай обаче да действаш и набавяш други хубави, които да избутат старитите, носещи меланхолия.

NomNomNom
10-24-2013, 22:42
гей

pandabear
10-25-2013, 07:40
к'ва е причината да 'загърбиш нагло и гадно' приятелката ти?

Sh@d0w
10-25-2013, 07:43
някак нещата за които говорш и след това начина по който се описваш не се връзват

baby_baby
10-25-2013, 13:11
Приятните моменти от миналото винаги ще са в ума ти, гледай обаче да действаш и набавяш други хубави, които да избутат старитите, носещи меланхолия.

+++

Lucho
10-25-2013, 20:29
гей

Повече от това и аз не мога да добавя. Ще се изливал...

bobkoobg
10-28-2013, 20:56
Nomnomnom & Lucho - Истински форумни герои! Все пак благодаря за вниманието.

Shadow, знам че не се връзват, просто исках да напиша всичко, което ми е на главата, стана ми по-добре като го направих и мнението на leadyflame е най-точното, което прочетох до този момент, благодаря за което. Приятна вечер и мерси за отделеното време.

NomNomNom
10-28-2013, 21:16
Nomnomnom & Lucho - Истински форумни герои! Все пак благодаря за вниманието.

Shadow, знам че не се връзват, просто исках да напиша всичко, което ми е на главата, стана ми по-добре като го направих и мнението на leadyflame е най-точното, което прочетох до този момент, благодаря за което. Приятна вечер и мерси за отделеното време.
мегагей