PDA

View Full Version : влубих се в какичка



Torettozzz
10-24-2013, 21:11
Имам следния проблем с една приятелка тя е на 24 г. А, аз съм на 21г. ...разликата не ни е много голяма,но тя е на мнение,че съм малък за нея, а и освен симпатии някакви чувства друго не ми е демонстрирала,като флиртове,закачки ....само ме бъзика,шеговито.Попринцип тя е обвързана.Съгласих се да не я закачам,и поставих някакви граници.Но тая година започнахме да работим заедно в едно помещение необезпокоявани,до късни вечери,помагайки й,и лека полека се влюбих в нея.все още не съм го споделил с никого,чудя се?
Тя също ми помага да свалям,момичета .....,но смятам,че е грешка,да получавам помощ от нея,притеснява ме,че сигурно ме намира за леко смотън?
А,и напоследък се появи едно момче около нас,симпатяга на 19-20г....като мнение тя изяви,че за нея той е все още малко келешче,но е готино тарикатче,това го беше казала в общ разговор с доста ентусиазъм....за мене такива неща не е говорила,или поне не съм чувал,казвала ми е,че съм свестен...тя доста,често напоследък започна да ме оставя насаме да работя и ходи при въпросното момче.за да си поприказва с него,аз на моменти доста й мълча и предполагаам е това проблема.попринцип дочух,че хлапето също я харесва и днес специално я търси в нашето помещение,тя го заведе в друга стая за да му обяснява и показва едни неща.аз не отидох да проверя какво правят.задържаха се 10-15мин. Насаме вътре.само чух,момичето да се смее и това беше.мисля,че малко,я ревнувам.
Според вас има ли смисъл,да говоря нещо с нея или просто се филмирам?

leadyflame
10-24-2013, 21:18
От кое да се филмираш, че има нещо общо с дргия младеж или може да стане вашта работа? Файда никаква, тя си ти го е казала.

Torettozzz
10-24-2013, 21:53
Първото?
Мисля,че го харесва повече от мен,като визия и характер?

Ivaaaaa
10-25-2013, 07:47
ти определено не си на 21

NissaN
10-25-2013, 09:18
Първоначално прочетох заглавието Влюбен съм в Кличко но после разбрах,че пише какичка ВЛАДИМИР КЛИЧКО НАЙ-ВЕЛИКИЯ БОКСЬОР СЛЕД КУБРАТ ПУЛЕВ

Lilanda
10-25-2013, 09:46
Чакай сега..Какъв е тоя любовен четириъгълник...:D Защо го мислиш въобще тоя твоя колега като мацката е обвързана?

Иначе относно теб..Тя си ти го е казала, няма какво да го мъдриш повече...