PDA

View Full Version : Моята история, отчаяна за съвет.



wokeupstillking
10-24-2013, 22:21
Здравейте,на скоро с приятелката ми приключихме 9 месечната ни връзка.Карахме се доста и тя реши,че трябва да се разделим защото всичко което правеше е да ме наранява и ми сподели,че вече няма същите чувства и това което има към мен не е достатъчно за тази връзка. Приех го. Тежко,но го приех. Това се случи преди около 3-4 дни и от тогава ми е адски тежко, не спирам да мисля за това, не искам, но просто се случва ежедневието ми беше свързано с нея имаме толкова много мигове и спомени и те са навсякъде и се натъжавам постоянно. В едно училище сме и вчера трябваше да отсъствам първите 4 часа и тя не знаеше и ми беше писала смс "Къде си? Защо не си на училище?" Аз и отговорих,че съм отсъствал и че съм бил в Пирогов (което наистина е така) и тя веднага ми звънна и ме попита какво се случва дали съм добре и т.н,но аз я обясних,че не съм се доизказал и,че съм бил на свиждане. Тя се успокой и ми каза,че има нужда и много иска да ме види. Е отидох на училище видяхме се дойде при мен гушна ме целуна ме по бузата поговорихме си малко и някак тя се натъжи и ми каза,че трябва да влиза в час. След часовете се разбрахме да си ходим заедно,но тя си тръгна защото не бях там на време за което ми звънна по-късно и ми се извини. След това цяла вечер си писахме общи неща, какво ли не и се почнаха пак "целувките" "сърчицата" и т.н знаете как са нещата :) Преди да си легне тя ми звънна уш да ми каже лека нощ и т.н,но се случи така,че си говорихме около 30 минути и започна да ми говори неща от сорта на "липсваш ми" "иска ми се да си тук" и т.н което ме зарадва до някъде защото си мислех,че нещата се оправят легнах си с усмивка, станах с усмивка нямаше го тва напрежение в гърдите и корема ми, отидох на училище тя отново дойде при мен гушна ме и т.н говорихме си ходихме да ядем заедно и на мен ми стана гадно казах и че искам да поговорим за нас и т.н и от там се почна някакъв скандал,че няма за какво да говорим,че няма смисъл,че не можем да сме заедно,че няма чувства към мен и просто е свикнала прекалено много с мен и ми наговори доста неща които не мислеше.След това дойде при мен извини ми се и ми каза,че ще ме излсуша и т.н и аз и казах,че не мога така,че не мога да съм и приятел,че имам чувства и това ме наранява и тя си легна в мен и ме слушаше и накрая ми каза просто съжалявам и си тръгна. Е това общуване продължи и в момента си пишем и някак си не знам .. супер объркан съм и не знам какво да правя и как да се отнасям с нея и с държанието и. Ще се радвам,ако някой въобще прочете това което написах и ми даде някакъв съвет,благодаря предварително. П.С На 15 съм,тя също.

NomNomNom
10-24-2013, 22:43
Има краш по друг според мен.

wokeupstillking
10-24-2013, 22:50
Не мисля. Почти съм убеден,че няма,но окей да приемем,че е така. Какво да правя ?

ndesign
10-24-2013, 23:02
Човек има само една идеална връзка в живота си, въпроса е как да я познае навреме. А всичко останало, макар и хубаво в началото, ще му донесе страдание... но когато си на 15 и се вкараш в такива филми, нещата са непредвидими... Аз като бях на 15, единствената ми връзка беше с Nintendo-то...

Cloud9
10-25-2013, 05:14
http://9gag.com/gag/aZP71O6

Ей това е истината за такива момиченца.Иска й се да й ходиш по задника,да знае че има кой да я харесва и да се лигави от време на време,но стане ли нещо сериозно-дим да я няма

wokeupstillking
10-25-2013, 07:44
Добре. Как да постъпя аз ? Да спра да общувам с нея ?

Anonys
10-25-2013, 08:34
Не, не мисля че има crush.. Просто й се иска нещо различно. А и е на 15. Секс правили ли сте? И мислили ли сте си за някакви подбуди на тая тръпка, а не да правите обичайното постоянно? Правил ли си ѝ изненади? Стой седмица далеч от нея. Кажи й, че докато не седне сама с мислите си и не се изясни, да не говори с теб. Но да ти каже решението си. Защото те наранява по този начин. И е нормално в някои моменти, когато е с приятелки ти да не ѝ липсваш. Но не е нормално да е толкова несериозна и заради това, че е била в добро настроение теб да те прави на 2 стотинки. Или е с теб или е без теб. Няма средно положение. И ѝ кажи, че ако ще е с теб, нека няма такива номера днес ми липсваш, утре не. По-добре да не ти го показва това, че не ѝ липсваш. Трябва ви време. Но не много. И то разделени. Една седмица. Или две. Да види, че ти си важна част от живота ѝ.

wokeupstillking
10-25-2013, 08:47
Има нещо такова,да.Напоследък някак се правим едно и също и някак си тръпката се губи.Изненади и правя,да всеки месец на датата която тръгнахме и правя някаква изненада,но го има тоя момент на омръзване,не знам. Твърди,че ме обича,цени и т.н, но няма чувства, което някак ме съмнява.Не мисля,че ако нямаше щеше да се държи така от както не сме заедно се е случвало да ме целуне 2-3 пъти и просто начина по който се държи някак не може да ми докаже,че няма чувства въпреки,че ми го казва. Преди нея имах връзка 10 месеца и знам какво значи наистина да няма чувства и от двете страни.Може би липсва тръпка,да нормално след толкова време трудно се запазва,как да я пробудя тая тръпка ? Да правим секс. Казвала ми е,че и в момента е на мнението,че съм перфектния за нея,но знае,че ако се съберем пак ще се появят тези караници и т.н и не спира да се обвинява,как е сбъркана,как и тя не знае защо се получава така и че е объркана.Казва,че и е гадно сама и без мен и че и липсвам,но не иска дълга връзка.Дъх .. момичета what can I say.И тя явно не знае какво иска. Може би това е правилното решение за известно време някак си да се отдръпнем един от друг и това и се опитвам да направя,не ходя при нея, не и говоря, не ходя при нея,но тя някак си гледа да го поддържа тоя контакт. И както в единия момент е супер сладка и невинна и ми създава някакви надежди в следващия момент е някак студена, не знам. Явно така ги учат в ада.

NissaN
10-25-2013, 08:52
В момента изживявам подобно нещо разделихме се миналата седмица (Тя ме заряза) и от сряда ми пише по скайпа праща ми СМС-си вчера искаше да се видим но аз отказах че имах работа днес сутринта ми прати СМС в който пишеше,че и липсвам.Жените не знаят какво искат аз няма да си я хвана отново толкова бързо ще се права на недостъпен и че не ми пука за нея за известно време па каквато стане.Може и ти така да направиш.

Anonys
10-25-2013, 09:02
Да, но не трябва на прекалено недостъпен и че не ти пука. Правете се, че сте наранени и затова не искате да се виждате, защото ви нараняват.

NissaN
10-25-2013, 09:05
И така става.