PDA

View Full Version : Към момиченцата ?



Georgi.M
10-25-2013, 11:53
Имам въпрос към дамите ,какво за вас означава емоционално неспособен и недорасъл ,за мъжа до вас.По точно какъв трябва да е и къде да греши,че да го наречете по този начин ?

Sh@d0w
10-25-2013, 12:14
Ще извиняваш че предреждам големия наплив от момичета искащи да пишат в темата ти и ще предположа че се опитва да го играе "студено", "непукистко" и "безотговорно".

Ако добавиш в това и "лигаво" ще го вместиш и в описанието на недорасъл.

Just my toughts...

Misheto_iw
10-25-2013, 12:22
Емоционално неспособен - не разбира от намеци, безразличен, с една дума-тъп..
Недорасъл - лигаво дете, което се интересува само от своите собствени интереси, не разсъждава зряло :)

Georgi.M
10-25-2013, 12:28
Чак тъп , просто жените сте с такива логики ,че буквално съсипвате мъжката психика и после защо не сме разбрали !

Не виждам нищо лошо в това да се полигавиш малко,да се смеете на някакви детски работи.Отделно всеки има нужда от някакво време за себе си,не може да се сърдиш за това,че в единствения ми ден в който не съм на работа искам няколко часа да си стоя сам ,да играя на xbox-a с приятели ,да гледам някой мач и да разпусна малко.Това не ме прави "емоционално неспособен" или "недорасъл" ,защото просто искам да правя неща за себе си !

anonymous708973
10-25-2013, 12:35
Гузен негонен бяга малко е твоето.


Имам въпрос към дамите ,какво за вас означава емоционално неспособен и недорасъл ,за мъжа до вас.По точно какъв трябва да е и къде да греши,че да го наречете по този начин ?

Според мен са две различни неща, но имат връзка.
Емоционално неспособен е липса на емоционална интелигентност. Тоест, не знае как да реагира нормално в дадена ситуация. Най-фрапиращият пример е да се смееш на погребение, например. Но също така означава, че не може да разчете чужди емоции и да ги разтълкува.

Недорасъл е в най-честия случай пикльо, дето се има за голям мъж, а е безотговорен, губи си времето, няма приоритети. Може да цъка компютърни игри по цял ден, може и да люрка по цял ден, все тая. Човек, който позволява животът му да тече между пръстите.
Доста често такива индивиди избухват с уникални определения за истинската жена и обясняват важно как светът е пълен с курви без да се замислят, че истинската жена няма да им обърне внимание, щото ... просто не си заслужават.
Често са и мамини синчета - били са центърът на вселената на майка си, затова си вярват, че трябва да изпълняват същата роля и във вселената на приятелката си. Гледани до последно, напълно безпомощни, често вярват, че домакинските задължения са "женска работа".

Georgi.M
10-25-2013, 12:42
Ами не просто ми се случва вече няколко момичета с които съм имал някакви отношения ,да ми казват,че съм емоционално неспособен за връзка и че съм недорасъл!
Този пример който даде за това да се смееш на погребение,не съм съгласен определено,аз например винаги когато разбера ,че някой е починал се усмихвам ,нямам представа защо,когато ме е страх от нещо ,например имам страшна фобия от високо и от гризачи и отново започвам да се смея.Така,че това не ме прави емоционално неспособен да реагирам.

А за това недорасъл,точно това е проблема ,че аз не съм такъв ,аз съм страшно отговорен,рядко имам свободно време ,имам много големи приоритети в живота,имам много големи цели и доста се старая да ги осъществя ,уча 2 магистратури,работя по над 40 часа в седмицата и т.н. И когато имам някакво време свободно ,искам да изляза с приятели,разбирам че момичетата имат нужда от внимание,но аз всяка вечер се прибирам при нея,не ходя някъде другаде,правя всичко възможно тя да е добре и да се чувства щастлива,но пак са недоволни и накрая аз излизам емоционално несигурен и т.н.

Lilanda
10-25-2013, 12:43
Пантерке, би ли обяснила израза "истинската жена"?

Някак си ми е странно да го използвате този израз /за "истинския мъж" също се отнася/. Нима една к*рва е неистинска/нереална/несъществуваща?

За останалото съм абсолютно съгласна.

anonymous708973
10-25-2013, 12:55
Пантерке, би ли обяснила израза "истинската жена"?

Точно това е - всеки си влага нещо различно, обаче въпросните момченца си въобразяват, че заслужават такава и не виждат, че просто няма какво да предложат в замяна.
Истинска в смисъл на "струваща си", не на "налична, съществуваща, реална в пространството".

Авторе, чест ти прави, че се съмняваш в себе си. Само умните хора го умеят това.
Щом толкова различни момичета са го казали, вероятно имат нещо предвид, защо не си попитал?

Georgi.M
10-25-2013, 13:01
Ами съмнявам се в себе си ,защото явно наистина има нещо в което греша или поне за тях е така.Не съм хлапе и искам наистина нещата да вървят в правилна и нормална посока с жената с която ще бъда.Ами питал съм,но аз като цяло не излизам с както ти каза "струващи си" момичета ,а по скоро "налични,реални в пространството" и може и това да е проблема,че избирам момичета които явно не са за мен.Но аз обожавам жените и както всеки мъж съм ценител на женската красота,но явно вече момичетата които знаят ,че са доста привлекателни не се стараят да покажат нещо друго или не знам,наистина не знам,какво се случва.Просто аз съм виновния ,че не искам след 12 часова смяна да отида в чалготеката с приятелите й ,искам да легна да гледам някой филм ,да играя някоя игра ,, и тя ме изкарва неспособен за емоционална връзка ,защото не искам да излизам с нея и най-кофтито е ,че аз избягвам да казвам "обичам те" и "влюбен съм в теб" ,за мен е по важно да ги покажа тези неща, не да ги кажа.

lovefaithx
10-26-2013, 12:02
Ще извиняваш че предреждам големия наплив от момичета искащи да пишат в темата ти и ще предположа че се опитва да го играе "студено", "непукистко" и "безотговорно".

Ако добавиш в това и "лигаво" ще го вместиш и в описанието на недорасъл.

Just my toughts...

+1

DarkTemplar
10-26-2013, 12:16
Търси си по-зрели и отдадени на човека до себе си момичета/жени. От това, което си написал, съдя, че попадаш на разни девойки, на които им се живее бурен младежки живот, пълен със забавления и разнообразие, искат винаги да са център на вниманието и т.н. С тях ви се разминават приоритетите и всекидневната заетост и е нормално да не можете да изградите хармонична връзка. На теб ти трябва някоя по-спокойна и уравновесена мацка, по-семеен тип, така да се каже. С дивите купонджийки, движещи се в шумни компании и "живеещи на макс", няма как да ти се получат нещата, не и при ежедневието, което имаш в момента. Просто имате прекалено различни приоритети и ритъм на живот. ;)

P.S. Свиквай с упреците тип "виновен си", жените го повтарят цял живот и все другите са им криви.

xXxPETYAxXx
10-26-2013, 12:28
Ами не просто ми се случва вече няколко момичета с които съм имал някакви отношения ,да ми казват,че съм емоционално неспособен за връзка и че съм недорасъл! ...
А за това недорасъл,точно това е проблема ,че аз не съм такъв ,аз съм страшно отговорен,рядко имам свободно време ,имам много големи приоритети в живота,имам много големи цели и доста се старая да ги осъществя ,уча 2 магистратури,работя по над 40 часа в седмицата и т.н. И когато имам някакво време свободно ,искам да изляза с приятели,разбирам че момичетата имат нужда от внимание,но аз всяка вечер се прибирам при нея,не ходя някъде другаде,правя всичко възможно тя да е добре и да се чувства щастлива,но пак са недоволни и накрая аз излизам емоционално несигурен и т.н.
Отговорът е пред теб. Ето за това момичетата те смятат за неспособен на емоционална връзка и емоционално недорасъл. Това, че всяка вечер се прибираш при нея, не значи, че ѝ обръщаш достатъчно внимание. Колкото и да не искаш да си го признаеш понякога постъпваш доста егоистично. Зает си - гониш си целите в живота - това е прекрасно за теб в бъдеще, но за момента те е превърнало в "робот". На момичетата до теб им липсват емоционалните моменти, нещо спонтанно. Почти съм сигурна, че планираш всеки ден от живота си и не правиш спонтанни неща. А те носят най-много емоции. Обвързаността ти с постигането на целите ти е взела мястото на емоционалната връзка с жената до теб. Да имаш "връзка" и да имаш "емоционална връзка" не е едно и също. Така, както си го написал - че се прибираш всяка вечер при нея - добре, но това не е достатъчно.

Hayashi
10-26-2013, 12:53
Най-вече безотговорен и разчитащ все някой друг да му свърши работата, обикновено мама и тати.

Грешката ти май е в това, че излизаш с всяка дето е съгласна. Вземи да подбираш малко повече и ще видиш, че ще се наредят нещата. А щом са ти мрънкали, че не щеш да ходиш по чалготеки и да бръскаш диви кючеци много бързо ми стана ясно с какви точно си излизал.

vagarious
10-26-2013, 15:06
Означава, да не знае как да постъпи, как да изрази чувствата си в личните ми моменти(например рожденият ми ден), също и на годишнина .. да не знае как да покаже радостта си, когато ме вижда за първи път след няколко дни/седмици/месеци. Да не поставя връзката си на преден план, пред останалите неща, които го заобикалят с изключение на имено тези моменти, в който човек иска да си остане сам. Като цяло- с нищо да не показва, че аз означавам нещо за него, че съм му важна, че съм му скъпа и т.н Егоист.Да не вижда какво получава, а да не говорим да осъзнава изобщо какво дава. Сигурно има много неща, които бих добавила и да, сигурно много от вас ще ме разберат на криво, но все тая.Това е моето виждане и смятам, че всичко това е важно, за да се почувства момичето специално.Има хора и хора, за някой си заслужава, за някой по-малко, за някой пък изобщо .. въпрос на виждане, усещане.

Georgi.M
10-26-2013, 16:10
Отговорът е пред теб. Ето за това момичетата те смятат за неспособен на емоционална връзка и емоционално недорасъл. Това, че всяка вечер се прибираш при нея, не значи, че ѝ обръщаш достатъчно внимание. Колкото и да не искаш да си го признаеш понякога постъпваш доста егоистично. Зает си - гониш си целите в живота - това е прекрасно за теб в бъдеще, но за момента те е превърнало в "робот". На момичетата до теб им липсват емоционалните моменти, нещо спонтанно. Почти съм сигурна, че планираш всеки ден от живота си и не правиш спонтанни неща. А те носят най-много емоции. Обвързаността ти с постигането на целите ти е взела мястото на емоционалната връзка с жената до теб. Да имаш "връзка" и да имаш "емоционална връзка" не е едно и също. Така, както си го написал - че се прибираш всяка вечер при нея - добре, но това не е достатъчно.

Да,може би не е много готино на 22 да уча постоянно и да работя ,ама такъв е живота искам да постигна нещо без помощта на родителите си и се старая сам да го правя и това ми изисква супер много усилия.Кога да отида на лекции,кога да отида на работа,кога да отида на фитнес,кога да съм прекрасното и добро гадже ? Как да се получат нещата ,не могат ли жените да го разберат това,аз от 15 годишен вися по заведения еми не ме кефи вече ,не ме кефи да хвърлям салфетка и да пия по цяла нощ в дискотеките.Ама те не го разбират дай на това парти да отидем ,дай на Yalta да отидем,дай насам ,дай натам ,та аз нямам време да се изкъпя е мамка му.Ами как да правя спонтанни неща ,като цялото ми време е заето ,ето днес е събота а аз съм бил цял ден на лекции ,утре съм по същия начин след това съм на работа и после пак идва понеделник.И пак отначало кога да се случват нещата ,защо момичетата не го разбират това,аз не съм лош ,не съм груб,просто нямам достатъчно време.Еми да явно не е достатъчно щом се изнесе : )

xXxPETYAxXx
10-26-2013, 16:22
Нямах предвид ходенето по дискотеки и клубове - него не го смятам за нещо, което подпомага емоционално връзката. А по-скоро да намираше време веднъж в седмицата да обядвате заедно примерно, а не просто да се прибираш изморен и да си лягаш. Или, когато си бил зает с лекции, работа, каквото и да е да пишеш поне по някой мил смс.
Но и с другите съм съгласна, че явно ти трябва друг тип момиче, което се е "наживяло" и не му е приоритет да обикаля клубовете. Някоя по-улегнала мацка. :)

Georgi.M
10-26-2013, 16:30
А за това съм абсолютно съгласен и винаги го правя,винаги й пиша и се обаждам,пътя от лекции до вкъщи винаги й взимам нещо,цвете или нещо сладко ,защото както всички момичета и тя обожава сладко ,шоколади,торти и т.н.Не съм някакъв незаинтересован винаги съм бил разбрах и отворен.Но те не искат да говорим ,тъпото е че в началото на някоя от връзките ми момчетата са страхотни,забавни,умни ,говорим си ,разбираме се ,в момента в който минат 2-3 месеца,просто почват да се дразнят за тези неща и ми писва.С това момиче бяхме няколко месеца заедно,предложих й да дойде да живее при мен,дойде и ето 1 месец има няма и ме остави и се изнесе,защото съм емоционално негоден за връзка. Еми къде да я намеря тази жена,аз съм на 22 .. 30 годишна ли да си хвана ? ;x

Sh@d0w
10-26-2013, 16:31
Това че през седмицата си зает, не знам защо си го изтъкваш като оправдание. И надали точно заради това те е нарекла емоционално неспособен.

Има толкова много начини да накараш едно момиче да се почувства желана и обичана, ако ще да се виждате два пъти в седмицата. Но на теб явно ти е по лесно да се оправдаваш със заетостта си, вместо да потърсиш грешката в себе си.

Georgi.M
10-26-2013, 16:46
Ами то наистина си е доста голям проблем това ,че цялото ми време е заето,кога да й обърна внимание ,като ставам към 8 сутринта,тя спи или е на лекции и се прибирам след 12 вечерта,всеки ден понякога ми е и още по натоварено,случва ми се да нямам много често и един почивен ден,правя всичко възможно да я карам да се чувства добре,работя много далеч от студентски град,но на обед паля колата и отивам за да обядвам с нея и да я видя за 30 минути и тя ми се сърди,за това че съм закъснял примерно или че съм дошъл за толкова малко ,ами как да стане аз от единия край на София да отида до другия за 1 час обедна почивка,, не се оправдавам ,но това е най-главният фактор според мен за проблемите.Друго не знам кое е наистина нямам представа къде може например да съм сгрешил .

Sh@d0w
10-26-2013, 16:48
Имате уикендите. За два дена можеш да компенсираш цяла седмица отсъствие.

Georgi.M
10-26-2013, 16:51
Нямам уикендите.Събота и неделя съм на лекции и работя 1ва смяна. :) Уча 2 магистратури и се опитвам да развивам собствен бизнес и работя отделно на друго място. Нямам време ,както казах дори да се изкъпя ,намирам време 3 пъти в седмицата за по 1час да ходя на фитнес и това ми е различното.

Sh@d0w
10-26-2013, 16:56
Ми като според теб толкова нямаш време, за какво ти е връзка на този етап. Нито ще е връзка като връзка, нито не знам каква ти е ползата от нея като и двамата ще сте изнервени.

Учи си, постигай си там целите и като усетиш че имаш свободно време тогава си хвани момиче. Нормално е да ти е казала тия неща, щото връзката се гради от двама човека които отделят малко от времето си поне един за друг.

Такива фиктивни неща като айде да сме във връзка ама ще те виждам като мога може да станат само ако си Хю Хефнър.

klimatronik
10-26-2013, 17:03
Ми като според теб толкова нямаш време, за какво ти е връзка на този етап. Нищо е е връзка като връзка, нито не знам каква ти е ползата от нея като и двамата ще сте изнервени.

Учи си, постигай си там целите и като усетиш че имаш свободно време тогава си хвани момиче. Нормално е да ти е казала тия неща, щото връзката се гради от двама човека които отделят малко от времето си поне един за друг.

Такива фиктивни неща като айде да сме във връзка ама ще те виждам като мога може да станат само ако си Хю Хефнър.

така като продължава и в бъдеще няма да има свободно време

xXxPETYAxXx
10-26-2013, 17:05
Времето за фитнеса можеше да е за нея. Дори и за секс, ако иначе си бил много уморен.
А според мен емоционална връзка се постига чрез споделяне, помагане, подкрепа, изслушване и т.н. Ако не изслушваш едно момиче, шановете за такава връзка пропадат. Не знам до колко си я изслушвал, просто така и не бях казала за мен какво е и как ги разбирам аз нещата.

Georgi.M
10-26-2013, 17:58
Значи все пак съм мъж и съм млад,естествено че имам време за секс ,но искам повече ,искам да съм отговорен и сериозен,започнах в социален план да се развивам и да прогресирам ,искам да се променя и в личен искам връзка,искам да има на някой да разкажа какво ми се е случило през деня.А и държа да изглеждам добре и редовно ходя на фитнес.
За споделянето ,подкрепата ,изслушването и т.н ,винаги съм бил до нея,не говорим за обичане ,не стигнахме до този етап от връзката си ,но съм много разбран и отзивчив ,винаги когато е имала проблем и нужда и по-точно когато съм знаел съм бил до нея.Но жените сте си гадни искате постоянно внимание,когато виждах ,че има проблем аз я питам какво има и тя ми вика "Нищо,нищо ти си знаеш" и просто ме побъркваше и аз защото страшно лесно се изнервям ,имам проблеми с емоциите си и съм доста реактивен ,записах се и на семинар за личностно развитие ,защото искам да стана проактивен искам да съм по сдържан и разбран,полагам доста усилия,но забелязвам масово,че момичетата с които излизам са коренно различни от мен.А жените с които се разбирам ги приемам за приятелки,явно красивите момичета са такива ,а тези които не ме привличат сексуално ,не са за мен .. :D

vagarious
10-26-2013, 18:04
Абе .. не мислиш ли, че прекалено много бързаш да узрееш като човек??Да, евала, че се развиваш в тази насока, онази насока .. че знаеш какво искаш и го гониш, но нали знаеш, че едно се оправя, друго се разваля.Има време за всичко в живота.Сега социалният ти план е ок, вървиш напред, но за това пък личният ти живот куца.Дай го по-спокойно и когато нещата ти се наредят в едната посока, когато си стъпиш на краката и вниманието ти не е в най-различни посоки, ще дойде и другото.Може би сега е времето ти да се развиваш навсякъде, но не и в интимен план.Помисли. ;)

Georgi.M
10-26-2013, 18:29
Ами до преди 2 години не знаех какво искам да правя ,просто всичко ми беше забавление , в един момент просто реших,че искам да постигна нещо,че не искам да завися от семейството си,защото до преди това винаги излизаше така,че всичко което правя е защото семейството ми е зад мен и просто реших да се откъсна от тях.Но пък и личният ми живот винаги е куцал,винаги правех грешни избори и все още ги правя,опитвам се да се развивам както казах имам много голям проблем със сдържането на емоциите,просто съм много импулсивен ,лесно се паля.Не съм ревнив ,защото знам,че мога да накарам дадена жена да се чувства повече от прекрасно когато е с мен,но имам проблем с това да я задържа,защото или съм твърде зает или просто нещо ми липсва.Не ми се е случвало жена да ме кара да се чувствам напълно удовлетворен (не говоря в сексуален аспект) ,не знам каква жена ми трябва. :D

vagarious
10-26-2013, 18:32
единственото, което виждам в последните ти коментари е следното:
" бла, бла бла .. зает съм ... бла бла бла" ... :/

Georgi.M
10-26-2013, 18:39
Лол нещо такова се получава да .. fuck i suck .. :D Ами май се престаравам.

Violenza
10-26-2013, 19:06
То и ти не знаеш какво искаш. Като прочетох първия пост мислех, че става въпрос за 16-17 годишни, ти с тоя магистър направо ме шашна.
Подреди си приоритетите и тогава прави опити да съчетаваш нещата.

Georgi.M
10-26-2013, 19:41
Всъщност съм по-малък за магистър ,но се напънах и прескочих малко ,но да доста съм объркан. Не знам отидохме в друга посока ,все едно ми правят някакъв вид психоанализа ,но наистина искам да разбера къде греша.

klimatronik
10-26-2013, 19:48
Всъщност съм по-малък за магистър ,но се напънах и прескочих малко ,но да доста съм объркан. Не знам отидохме в друга посока ,все едно ми правят някакъв вид психоанализа ,но наистина искам да разбера къде греша.

ти си в депресия и се държиш като мамино... казаха ти, отпусни се малко или просто не си търси връзка, то не може всичко

Georgi.M
10-26-2013, 19:51
:) Окей

anonymous708973
10-27-2013, 10:41
Времето за фитнеса можеше да е за нея.

Разбира се. Времето за акане също.
Защо да не пропусне единственото време от седмицата, в което да си раздвижи схванатото от работа тяло, разбира се.
Някои сте се взели много насериозно.

Климатроник, точно ти да обясняваш кой се държал като мамино синче... На автора само вода можеш да му носиш.

Авторе, съгласна съм с Виоленца. Подреди си приоритетите. По моето скромно мнение в момента ти е времето за развитие. Избрал си да го направиш ударно и нямаш времето да поддържаш връзка. В това няма нищо лошо. Грешката не е в теб. Просто момичетата имаме нужда от внимание, което ти в момента не можеш да отделиш. Няма лошо. Просто се развивай, защото сега ти е времето! А когато понамалиш темпото и вече си открил своята пътека, съм сигурна, че ще има не едно момиче, което да иска да бъде с амбициран, сериозен и отговорен мъж. През това време съм сигурна, че ще ти липсват моментите от една връзка, но... по неглиже го давай. В момента ми се вижда, че можеш да вместиш във времето си само връзка тип "прекарваме си приятно и не говорим за бъдещето", никой не е казал, че трябва да избираш между крайностите - сериозна връзка или няква просто там, която ти задоволява физическите нужди. Просто бъди ясен отначало, че нямаш времето, което тя може би иска. Ама не прави глупостта да слушаш някви разглезени девойки, които си мислят, че са центърът на вселената.

klimatronik
10-27-2013, 11:05
^ Ти от кога познаваш автора и мен ,че толкова убедително пишеш? Със сигурност не си център на разбирателството.
Аз коментирам това, което съм прочел. Не си правя изкуствени изводи за човека от среща само от един форум. Съветвам те и ти да не се вкарваш толкова на вътре.
А всички коментари на автора, които са свързани, почти и само, с изтъкване на заетостта му, с ученето, магистратурите, сериозността и порчие си направих свои леки изводи, но не и заключения за личността. Лично на мен не ми върви да си представям сериозен човек, който да пише така из форум, освен,ако не е леко в депресия, както казах, а от там всичко го разбирам като вид прикрито оплакване от живота в момента. Както и да е, не съм сигурен, но ти пантерке, доста се вживяваш , вземи изпии едно кафенце.

xXxPETYAxXx
10-27-2013, 13:10
Разбира се. Времето за акане също.
Защо да не пропусне единственото време от седмицата, в което да си раздвижи схванатото от работа тяло, разбира се.
Някои сте се взели много насериозно.

Схванатото си от работа тяло може да го раздвижва и с момичето си наоколо. Това имах предвид. Примерно да бяха ходили заедно на фитнес, защо не?! Определено не са били от двойките, които искат почивка един от друг, защото по цял ден са заедно и си писват.

Georgi.M
10-27-2013, 14:57
Всъщност съм писал тук доста пъти ,за различни неща още от 16 годишен имах и друга регистрация бил съм активен преди и са ми се получавали работите смисъл някакви нормални напътствия и изводи съм получавал,нещо като вид коачинг ,така да го кажа ,защото донякъде е точно това или поне аз го приемам по този начин.Говориш с някой за проблемите си и той с някакви прости въпроси и някакъв вид разговор ти сам си правиш някакъв извод от нещата,не говоря за съвети ,защото съвети може всеки да ти даде,но всеки е индивидуален и доста конфузно става със съветите.Затова пиша тук.

Това,че уча толкова неща и работя и си правя собствен бизнес не ме прави ,много знаещ и сериозен.Аз го правя защото съм несериозен и незнаещ и искам да се развия,доста ми е трудно и доста неща не схващам и съм се провалял.Опитвам се да се уча от грешките си както в социален така и в личен план.В момента може да се каже ,че в социален план се справям с проблемите в личен никога не ме е бивало.Затова реших да пиша тук,да проведа някаква дискусия с хора,които не ме познават които не са субективни и да стигна до някакъв извод ,а може би решение на проблема. :)

xXxPETYAxXx
10-27-2013, 15:29
Варианти за решение на "проблема"(според мен):
1) не започваш сериозна връзка
2) започваш сериозна връзка, със сериозно момиче, което също има много неща на главата си, а не купища свободно време за пилеене

Georgi.M
10-27-2013, 15:54
Хм,доста интересно ,ще го имам предвид. :) Трябва да си променя обкръжението ,за да намеря сериозно момиче.

anonymous708973
10-28-2013, 13:11
2) започваш сериозна връзка, със сериозно момиче, което също има много неща на главата си, а не купища свободно време за пилеене

Абе, аз претендирам да съм сериозно момиче, което в момента има една камара неща за вършене и пак ще кажа, че ако е сериозна връзка, си искам вниманието. Понеже лично аз поради заетостта си такава не мога да си позволя, връзка тип "прекарваме си готино и това е достатъчно" ми е напълно достатъчна.

xXxPETYAxXx
10-28-2013, 13:41
Не знам, но един приятел скоро си хвана приятелка, която работи на 2 места, занимава се отделно с различни проекти, студентка е(редовна). Може да нямат много време да прекарват заедно, но когато намерят са си много сериозна двойка, абе като семейство. Готино ми става като ги гледам. Така че, не мисля, че е невъзможно да водиш сериозна връзка, ако си зает, стига да намериш някой, който го осъзнава и не ти мрънка или прави фасони.

sneering
10-28-2013, 13:58
Момче решило да пита момичетата,за някакви елементарни етикети,които най-вероятно са му лепнали дни по-рано.
И темата се развива 2 страници в раздел Любов.
втф..

Georgi.M
10-28-2013, 14:36
Абе, аз претендирам да съм сериозно момиче, което в момента има една камара неща за вършене и пак ще кажа, че ако е сериозна връзка, си искам вниманието. Понеже лично аз поради заетостта си такава не мога да си позволя, връзка тип "прекарваме си готино и това е достатъчно" ми е напълно достатъчна.

Хаха ами аз не знам да има момиче дето й стига само " прекарваме си готино и това е достатъчно" до един момент е така,аз съм повече от съгласен за такива отношения,защото се стресирам като ми кажат ,че трябва да съм моногамен и "сериозно обвързан" някакво ми идва too much .. Ама никога не е просто "прекарваме си яко" винаги искат жените повече ,влюбват се и започват да ревнуват,започват да искат цялото ми внимание и .. всичко се прецаква.

anonymous708973
10-29-2013, 11:38
Ба, ако е наистина заета, хич няма да мисли как да ревнува и не знам си кво, стига да не й го набиваш в очите.
Разпускаш, забавляваш се и не говориш за бъдещето.

Обаче ... ако по принцип се стресираш, като ти кажат нещо за моногамия, нормално момичетата да ти казват, че не си емоционално дорасъл за връзка. Досега бях на твоя страна, обаче с това изказване доста променяш ситуацията.

Georgi.M
10-29-2013, 11:50
Еми стресирам се от такива изказвания ,аз не съм малоумен мога да разгранича нещата ,ама като почнат да ми обясняват,едва ли не "Не можеш да излизаш с някакви момиченца,да им се обаждаш ,да им пишеш ,ти си с мен и си мой" и това ме побърква и ме притеснява и стресира,все едно съм нечия собственост,не мога така да ми казват "Ти си мой и си обвързан с мен" и с тея глупости по тоя фейсбук дето искат само да се обвързват всички да видели ,направо ме убиват.Чувствам го така,все едно имам крила и си летя такъв и изведнъж бум и ми ги връзват. :D Страшна аналогия ..

umri
10-29-2013, 13:02
Еми стресирам се от такива изказвания ,аз не съм малоумен мога да разгранича нещата ,ама като почнат да ми обясняват,едва ли не "Не можеш да излизаш с някакви момиченца,да им се обаждаш ,да им пишеш ,ти си с мен и си мой" и това ме побърква и ме притеснява и стресира,все едно съм нечия собственост,не мога така да ми казват "Ти си мой и си обвързан с мен" и с тея глупости по тоя фейсбук дето искат само да се обвързват всички да видели ,направо ме убиват.Чувствам го така,все едно имам крила и си летя такъв и изведнъж бум и ми ги връзват. :D Страшна аналогия ..

Като ти каже "ти си мой и си обвързан с мен" или производно на това внимавай, докато практически не започне да го прилага. Внимавай да не влезеш в такива лапи, защото има някои доста нахални и авторитарни мацки и докато се усетиш ще е започнала да се опитва да ти контролира живота. Млад си за съвместно съжителство. Разучавай и подбирай, и не ги приютявай толкова бързо. Трябва да си готов за това да бъде очаквана от теб моногамност, след като си й предложил да живее у вас. Оставяй нещата да вървят по-бавно и преценявай коя става и коя не става.

Georgi.M
10-29-2013, 13:16
Еми аз внимавам то точно заради това ме наричат по този начин.Ами живеех с едно момиче 7 месеца преди и точно това правеше опитваше се да контролира живота,действията ми та и мислите ми.Млад съм да за да живея с момиче донякъде ама така се получи с последното момиче ,тя е студентка живее в някакво тъпо общежитие и те там нали имат някакви чеквания с карти и не може да се влиза и еди какво си и ми беше тъпо да знам,че живее с 4 момичета и затова й казах да се пренесе в къщи ,ама аз не съм тръгнал да изневерявам и т.н ,просто не обичам да ми казват какво да правя и какво да не правя.Еми и това май ще е вариант,аз все бързам както казах по нагоре супер емоционален съм и супер много се закачам за някое момиче и бързо и после осъзнавам колко е "проста" .

Cyberangel
10-29-2013, 13:42
Пичага не ги слушаи тия прости-п**ки които си мислят, че са от голямото доброутро. Тази която ти го е казала е ня'кво загоряло момиченце което се мисли за преждевременно пораснало понеже иска да я клати някъф стабилен батко който е минал през твоя път. Живей си живота бъди лаконичен към нея обличай се добре, говори и сериозно и не се лигави пред нея щото няма да те разбере поне не и на тази нейна възраст

DarkTemplar
10-29-2013, 15:53
Ама никога не е просто "прекарваме си яко" винаги искат жените повече ,влюбват се и започват да ревнуват,започват да искат цялото ми внимание и .. всичко се прецаква.
Абсолютно. И понеже го чувстват така, го намират за нещо нормално и естествено и го изискват от половинката си. Нещата в една връзка (особено по-сериозна) до голяма степен се определят от жената.

Georgi.M
10-29-2013, 16:17
Определено сега драмата е защо не съм се опитал да я върна.Честно казано наистина е по-добре просто да спра да се занимавам.Жените не знаят какво искат,а очакват да го получат от нас.Оставя те защото си емоционално негоден,ти се съгласяваш и се отказваш от тази връзка,ама е трябвало да не се отказвам и да съм я търсел и да съм й доказал,че не съм такъв.. Няма смисъл да се разправям само се натоварвам и ядосвам.

anonymous708973
10-29-2013, 16:21
Нещата в една връзка (особено по-сериозна) до голяма степен се определят от жената.

АЛЕЛУЯ! Вземете да свикнете с тая мисъл, най-накрая някой да го каже!

Не бира, ми направо уиски, като се видим следващия път! Няма да забравя!

П.С.
Авторе, виж си личните.

Sh@d0w
10-29-2013, 16:28
АЛЕЛУЯ! Вземете да свикнете с тая мисъл, най-накрая някой да го каже!

Не бира, ми направо уиски, като се видим следващия път! Няма да забравя!

Това единия да води връзката вече дали мъжа или жената (зависи от характера), въобще не помага за хармонията в нея.

Идеалния вариант е когато двамата се допълват.

Just sayin'.

DisappointedDreamer
10-29-2013, 16:31
Това единия да води връзката вече дали мъжа или жената (зависи от характера), въобще не помага за хармонията в нея.

Идеалния вариант е когато двамата се допълват.

Just sayin'.

На теория, да. На практика, в едно 90% от случаите, изобщо не се получава така.

mancho
10-29-2013, 16:34
бззззззззз boring

anonymous708973
10-29-2013, 16:34
Това единия да води връзката вече дали мъжа или жената (зависи от характера), въобще не помага за хармонията в нея.

И това да се напише със златни букви, моля.

Илия не говореше за водене, а за определяне. Несъзнателно става така наистина, но няма нищо общо с командорене, власт и не знам си какво, просто това е част от ролята на жената.
Иначе и аз съм за равноправие, ама де ти тоя късмет.

Както каза Дриймърката, винаги отива в едната посока.

Georgi.M
10-29-2013, 16:40
Аз не познавам хора които имат връзка и се допълват заедно.Винаги единия е доминиращия .. и наистина е жената. :\

klimatronik
10-29-2013, 16:42
Аз не познавам хора които имат връзка и се допълват заедно.Винаги единия е доминиращия .. и наистина е жената. :\
Мноого си модерен бре :ДДД

Auriss
10-29-2013, 16:42
Шизофреник или трол ?

Georgi.M
10-29-2013, 16:56
Мноого си модерен бре :ДДД

Не го разбрах това :D

Всъщност Auriss шизофреник съм май ,на една лекции преподавателя по личностно развитие ме анализира и ми каза,че с моето държание и мнение към света и хората ,ако отида на психолог или там какво беше ще ме изкарат пълен шизофреник. :D

DarkTemplar
10-29-2013, 17:19
Определено сега драмата е защо не съм се опитал да я върна.Честно казано наистина е по-добре просто да спра да се занимавам.Жените не знаят какво искат,а очакват да го получат от нас.Оставя те защото си емоционално негоден,ти се съгласяваш и се отказваш от тази връзка,ама е трябвало да не се отказвам и да съм я търсел и да съм й доказал,че не съм такъв.. Няма смисъл да се разправям само се натоварвам и ядосвам.
Що не й теглиш една майна?


Не бира, ми направо уиски, като се видим следващия път! Няма да забравя!
Ще видим колко ти е добра паметта.

klimatronik
10-29-2013, 17:45
Не го разбрах това :D

Всъщност Auriss шизофреник съм май ,на една лекции преподавателя по личностно развитие ме анализира и ми каза,че с моето държание и мнение към света и хората ,ако отида на психолог или там какво беше ще ме изкарат пълен шизофреник. :D

Остави за шизофренията, всички сме такива тук. Имах в предвид, че не винаги доминираща е била жената. Тази тенденция се наблюдава повече в новите връзки, в най ново време. Друго,което грешиш е,че слагаш всички жени в една графа. Всички правили по един и същ начин, така излиза според няколко от твоите коментари. Да, ти може да си попадал на подобни индивиди, но това не определя всички. Дали вината е, че си намираш все негодни, или е в нещо друго от връзката - тя е твоя. Такам, може да има всякакви курви, злобни създания и прочие , но ние си ги избираме. Дали ще успеем да си променим нагласата , поведението и всичко останало, след добития опит- зависи от нас. Наша е цялостната нагласа. Има свестни момичета, с които явно не ни се получава, защото грешим в нещо. Това е.

Georgi.M
10-29-2013, 18:07
DarkTemplar аз днес след поредния скандал й казах,че ще я чакам пред Народния театър до нас,ако дойде значи ще ме приеме такъв какъвто съм и ще си дадем шанс.Ако ли не просто да ме не търси вече.Е тя не дойде чаках 1 час тя не се появи така,че предполагам,че това беше всичко между нас и преди малко получавам снимка във Viber как целува друг. :D
Така,че klimatronik прав си ние си ги избираме такива,аз явно имам някакъв много сериозен емоционален проблем ,но за избора си на жени,докато я чаках мислех над това и осъзнах,че всяка една с която съм бил е имала много сериозни драми или със семейството си или с алкохол или с наркотици или с това да иска всички да я харесват и да им позволява да я имат.Все съм бил с момичета с проблеми все едно се опитвам да ги поправя ,остава само да разбера причината за това. :D

DarkTemplar
10-29-2013, 18:11
Ами стига си се ровил в кофите за душевни отпадъци, ами вземи си намери някоя зряла, уравновесена и читава мацка. ;]

klimatronik
10-29-2013, 18:16
DarkTemplar аз днес след поредния скандал й казах,че ще я чакам пред Народния театър до нас,ако дойде значи ще ме приеме такъв какъвто съм и ще си дадем шанс.Ако ли не просто да ме не търси вече.Е тя не дойде чаках 1 час тя не се появи така,че предполагам,че това беше всичко между нас и преди малко получавам снимка във Viber как целува друг. :D
Така,че klimatronik прав си ние си ги избираме такива,аз явно имам някакъв много сериозен емоционален проблем ,но за избора си на жени,докато я чаках мислех над това и осъзнах,че всяка една с която съм бил е имала много сериозни драми или със семейството си или с алкохол или с наркотици или с това да иска всички да я харесват и да им позволява да я имат.Все съм бил с момичета с проблеми все едно се опитвам да ги поправя ,остава само да разбера причината за това. :D

Според мен нямаш никакъв сериозен емоционален проблем, ами това са нормални неща, все пак си студент. Аз също съм от скоро и виждам каква е обстановката. Че голяма част от колежките са така, както ги описваш. Проблема е общ и продължава да се развива все повече в последните години с унищожаването на ,,държавата'' ни, ако имаме все още основи за надежда, дай дано се запазят.

Georgi.M
10-29-2013, 18:18
Ама това е проблема брат ,те тези дето са уравновесени и читави или не са достатъчно привлекателни по моя вкус или за тях аз съм твърде повърхностен или са заети ! :D :D хаха ама ще ходя на лов по читави момичета ,не знам къде да ги търся обаче.

Е аз от 16 годишен излизам с такива момичета,а за колежките всъщност всичките ми са много свестни само,че всичките са по-големи от мен и всичките са обвързани.Но иначе е пълно с такива момичета,просто е някакъв ужас по дискотеките като отида е все едно съм в публичен дом,а в университета като ходя тези които са 1ви курс като ги гледам,все едно на модно ревю отиват,а не на лекции.Ужас е добре,че имам още 2 години магистратура и се махам от тука,че просто е много зле страната ни и всичко.

DarkTemplar
10-29-2013, 18:22
Ама това е проблема брат ,те тези дето са уравновесени и читави или не са достатъчно привлекателни по моя вкус или за тях аз съм твърде повърхностен или са заети ! :D :D хаха ама ще ходя на лов по читави момичета ,не знам къде да ги търся обаче
Май най-лесно се намират покрай общи приятели и познати. Или пък в работата/университета. Чалготеките ги отпиши, там обикновено се намира нещо за "чук и чао".

Georgi.M
10-29-2013, 18:57
Шегувах се ,момичета колкото искаш и всякакви. Това по чалготеките също не е критерии ,че хората които ходят по тези заведения не ги бива.Аз лично също ходя по чалга дискотеки ,например този уикенд ще ходя с колеги от работата,това не ни прави ограничени и т.н. Не мисля,че музиката която някой слуша е супер голям критерии.

DarkTemplar
10-29-2013, 19:53
Не е до музиката, просто самата атмосфера (и клиентела) не предразполага към нещо по-задълбочено. Най-вероятно е да цапнеш нещо в тоалетната и толкоз. ;]

Това по принцип важи за дискотеките, а за чалготеките дваж по-силно. ;)

Georgi.M
10-29-2013, 20:19
Е това пак е личен избор ,дали си отишъл да се забавляваш,да танцуваш или да търсиш секс!! Определено не съм съгласен с теб.

NomNomNom
10-29-2013, 21:09
... буквално съсипвате мъжката психика ...

.....
Не виждам нищо лошо в това да се полигавиш малко,да се смеете на някакви детски работи.Отделно всеки има нужда от някакво време за себе си,не може да се сърдиш за това,че в единствения ми ден в който не съм на работа искам няколко часа да си стоя сам ,да играя на xbox-a с приятели ,да гледам някой мач и да разпусна малко.Това не ме прави "емоционално неспособен" или "недорасъл" ,защото просто искам да правя неща за себе си.... !


Просто наблягам на думите ти, in case някой иска да се забавлява днес

an7raks
10-29-2013, 21:12
Не го разбрах това :D

Вика, че си бил гей...

baby_baby
10-30-2013, 13:29
Ще извиняваш че предреждам големия наплив от момичета искащи да пишат в темата ти и ще предположа че се опитва да го играе "студено", "непукистко" и "безотговорно".

Ако добавиш в това и "лигаво" ще го вместиш и в описанието на недорасъл.

Just my toughts...

Това