PDA

View Full Version : Едно непознато за мен момче - нова тръпка



Karina.Ivanova
10-25-2013, 12:07
Здравейте. Тези дни виждам ново момче в училище. Осми клас е. Мисля,че го харесвам.. даа,странно е,че харесвам момче,което не познавам, but.. Постоянно ме гледа, а когато погледите ни се засекат се разтапям. Когато го видя усещам как хиляди пеперуди пръхтят в корема ми.. Проблема е там,че не иска да ме заговори. Въпросът ми е: Дали ме харесва,или просто си въобразявам? Дали да го заговоря,или да оставя нещата така,а пък ако е писано да дойде и да обелим две думи? Help..

danito123
10-25-2013, 12:12
Здравейте. Тези дни виждам ново момче в училище. Осми клас е. Мисля,че го харесвам.. даа,странно е,че харесвам момче,което не познавам, but.. Постоянно ме гледа, а когато погледите ни се засекат се разтапям. Когато го видя усещам как хиляди пеперуди пръхтят в корема ми.. Проблема е там,че не иска да ме заговори. Въпросът ми е: Дали ме харесва,или просто си въобразявам? Дали да го заговоря,или да оставя нещата така,а пък ако е писано да дойде и да обелим две думи? Help..
сигурно го е срам, много ясно.

имаш 2 варианта - чакай го или го заговори. Като живей или умри. ;д

Karina.Ivanova
10-25-2013, 12:27
Благодаря ти за отговора. Първият вариант е много по-добър от втория,но винаги има едно "НО" .. ;( Ще се почувствам кофти,ако не доиде и не ме заговори след около месец,два.. Виждали сме се много пъти, разминаваме се като пътни знаци. А дали да не го заговоря? Как ? Какво да му кажа? Или пък да се блъсна в него (колкото и тъпо да звучи) xD ??

danito123
10-25-2013, 13:25
Благодаря ти за отговора. Първият вариант е много по-добър от втория,но винаги има едно "НО" .. ;( Ще се почувствам кофти,ако не доиде и не ме заговори след около месец,два.. Виждали сме се много пъти, разминаваме се като пътни знаци. А дали да не го заговоря? Как ? Какво да му кажа?

Кажи здрасти, примерно.


Или пък да се блъсна в него (колкото и тъпо да звучи) xD ??

С колата? Не, няма нужда. ;д

Котка.
10-25-2013, 15:20
Не, не, не, в никакъв случай не се блъскай в него, хаха. :D

Karina.Ivanova
10-25-2013, 15:42
:D Ами,като му кажа здравей,ако не ми отговори.. ще се почуствам кофти

danito123
10-25-2013, 15:52
:D Ами,като му кажа здравей,ако не ми отговори.. ще се почуствам кофти

Ми ако не ти отговори значи не си струва времето? :D

babatigosho
10-25-2013, 16:36
ако го заговориш недей да имаш големи очаквания... ти си хлътнала по визията му, не по интелекта и най-вероятно ще има разминаване в 2те, опитай се да го опознаеш индиректно - STALK HIM.

vampire*-*
10-25-2013, 16:59
От авторката: Аз съм с нов профил.. та..
Да, мисля,че babatigosho е изключително прав/а. Трябва да го опозная,но как да стане? Имаме общи приятели.. може би да започна с "Играеш много добре волейбол" (колкото и банално да звучи..) или пък "Много си сладък" :D :D HELPP

BlackEyedPeas
10-25-2013, 17:30
Това според мен е просто и само физическо привличане, не се надявай на много.

babatigosho
10-25-2013, 17:31
Мъжко съм..
При мен винаги е действало, когато някое момиче се престори на глупаво и ме помоли например да му помогна със задачите по математика или нещо друго, в което не съм кой знае какво. Просто го накарай да се чувства полезен, като го помолиш да ти помогне с нещо. Задачата ти е да измислиш какво..

vampire*-*
10-25-2013, 17:38
Ще може ли да ми дадеш няколко примера,че не се сещам за нищо.. :D

babatigosho
10-25-2013, 17:43
Помоли го да те черпи едно кафе :P

danito123
10-26-2013, 14:10
Помоли го да те черпи едно кафе :P

Или една водка.

sunshine :**
10-26-2013, 14:16
защо не отидеш при него и не започнеш ей така разговора : здравей, от кой клас си..примерно :D

Starless
10-27-2013, 11:49
Гледам, че те съветват да го заговориш първа, но на мен ми звучи твърде смело и в предвид факта, че съм срамежлива едва ли бих го направила. Пробвай да му се усмихнеш като го видиш и забележи дали и той ще го направи. С риск всички да ме нападнат, клиширания фейсбук? Имаш ли го в приятели? Можеш да му харесаш някоя снимка/публикация, да покажеш, че ти е симпатичен, но да не бъде натрапчиво.

Lilanda
10-27-2013, 12:02
От кога харесвайки нечия публикация, показваш, че човека постнал я ти е симпатичен?

пт: Заговори го, да. Ако си срамежлива, му покажи, че имаш някакви симпатии. Тоест усмихвай му се, движи се по-близо до него а-у. :D Но най-добрият начин е да го заговориш. ;)

Баща Ти
10-27-2013, 12:05
Кажи му, че искаш да ти покаже питона, който крие във гаража.

Fisherman
10-27-2013, 15:28
Помоли го да те черпи едно кафе :P

кви са тия пенсионерски почерпки

vampire*-*
10-27-2013, 16:13
Когато прочетох отговора на ''Баща ти", тотално се сгрумолясах на пода.. srsly?
Мисля да му се усмихна.. Ами ако се обърне на друга страна,или каже на приятелите си.. (срамежлива съм..)

Hidayet
10-27-2013, 17:07
С тези "ако" и "дали" ще си останеш само с въпросите. ;)

NissaN
10-28-2013, 11:16
едва ли те харесва (предполагам) и аз на ден заглеждам по двайсетина момичета па не съм влюбен в тях.

vampire*-*
10-28-2013, 13:56
NissaN не съм казала,че ме харесва (или нещо от тоя сорт)...Просто казах,че мисля,че ме заглежда ...
Къде згреших? Добре,че не ви послушах за онея съвети,че щях да си патя :D Oказа се,че една приятелка го харесвала(а тя е негова най-добра приятелка) След това пък разбрах,че друга моя дружка (така да се каже) също го харесва.. И fuck-аното тук е,че той харесва една от двете.. Казва,че не ги,но съм сигурна,че е обратното.. ех с тея ask-ове всички могат да си развалят взаимотношенията.. -_- А сега? Какво да правя.. тоест.. ако го видя да си наведа главата,или да се правя,че не съм го видяла?

Lilanda
10-28-2013, 16:33
Нали уж не го познаваше?

Нищо не прави.

vampire*-*
10-28-2013, 18:18
Ами така де.. имам предвид,че преди да разбера за това си се усмихвах и хилех и от време на време го поглеждах,а сега мисля да му дам тотален игнор.. xD