PDA

View Full Version : Има ли чувства към мен?



kallinnaa
10-25-2013, 13:20
Здравейте! Моля ви за помощ! От две години си харесвам едно момче, но не се виждахме често, даже въобще и аз го забравих.....Докато той не се премести в моето училище....И почнахме да си говорим по-често, той ме изпращаше до нас, говореше ми мили неща,шегуваше се с мен и т.н.Преди няколко дни той разбра, че го харесвам и нищо не каза....Първият ден само ме гледаше усмихнат и си мислех, че ще стане нещо....И ето, че на същея ден ,той ме изпрати до нас, а една моя приятелка го е питала дали ме харесва и той е казал, че не ме.Стана ми много гадно и започнах да се опитвам да го забравя, докато вчера не ми взе якето....Държа го при него и ми го върна накрая на училище.И днес също обаче той ми взе телефона, аз-якето му....В голямото междучасие бяхме заедно и се прибрахме заедно донякъде.....Вече не знам какво да правя....Не знам дали ме харесва и съм много объркана!!!! Помощ! :@

shmatarok
10-25-2013, 13:46
На колко сте години?

kallinnaa
10-25-2013, 14:42
На 14, но моля за помощ!

Carpe Diem
10-25-2013, 14:54
Мии закачки, малки сте, закачете се, явно се интересува, ама на 14 днеска може да си ти, утре някой друг :Д кой знае.

kallinnaa
10-25-2013, 15:09
:) Мерси!

kallinnaa
10-25-2013, 15:10
Но той е казал, че не ме харесва и много ме обърква.Той казва едно, а прави друго!

HankMoody8
10-25-2013, 16:01
Той на колко е?

Според мен страда от както го наричам аз "синдром на необвързания" който се изразява в това: Докато няма гадже си казва "Ей само да имам възможност да тръгна с някоя и веднага тръгвам няма да мисля и секунда."; а какво се получава? Когато е разбрал , че го харесваш (странна реакция проявява той обаче) и според мен се е уплашил да се обвърже(колкото и глупаво да звучи :) ). Има голяма вероятност да те харесва, но може да иска да карате малко по-полека вместо да бързате и после и двамата да съжалявате. Закача се с теб, т'ва е добър знак , че вероятно има нещо към теб.

Моят съвет: Изчакай още няколко дни и през това време се закачай и ти с него да видиш дали интереса му към теб се задържи и ако още се интересува от теб, тогава може да го питаш: Абе знаеш , че те харесвам , а ти си казал , че не ме харесваш, но въпреки т'ва се закачаш с мен, флиртуваш бля-бля. Питай го какво иска от теб, какво цели. :)

Надявам се да съм помогнал поне малко, пиши на лично ако мога да помогна с още нещо.

kallinnaa
10-25-2013, 16:08
Той е на 15 и благодаря за съвета!

TheBeliever
10-25-2013, 16:21
Харесва те, ама и той като теб не знае на кой свят се намира.

Следващия път като тръгнете да се прибирате заедно го хвани за ръка. Ако не припаднете и двамата от срам може и да го гушнеш/целунеш за чао.

Dark_Heartbreaker
10-25-2013, 21:13
Харесва те, ама и той като теб не знае на кой свят се намира.

Следващия път като тръгнете да се прибирате заедно го хвани за ръка. Ако не припаднете и двамата от срам може и да го гушнеш/целунеш за чао.

Вероятно ще припаднат :D

JustForFun
10-26-2013, 14:53
М аз не мисля, че което и да е момче ще си признае, че харесва някое момиче пред нейна приятелка :) По всичко си личи , че е заинтересован. Може да излезете двамата някъде или поне като се разделяте след даскало го прегърни и виж какво ще стане :)

kallinnaa
10-26-2013, 15:22
Той беше казал, че не ме харесва и вече почвам да си мисла така....Смисъл ако го беше срам, щеше да ми покаже по някакъв начин....

muhatacece
10-26-2013, 15:59
Пича ти праща смесени сигнали :)
Питай го, к'ви са тия смесени сигнали :)

lordjimen
10-26-2013, 19:51
Като цяло, по - скоро, според моето лично мнение и наблюдение на това, което си писала като негово психическо поведение, не те харесва.

superstar379
10-26-2013, 20:17
виж сега, според мен той е толкова объркан, колкото си и ти. смисъл, ясно е, че не си му безралична или поне така изглежда (все пак си говорите, там, закачате и шегувате и т.н.). та, явно те харесва. въпросът е по какъв начин, защото точно на тази възраст трудно можеш да разбереш дали даден човек ти е симпатичен и го харесваш или го ХАРЕСВАШ. и сигурно и той самия не знае точно какво да прави, не е очаквал да разбере, че го харесваш и си го сварила неподготвен, после даже твоя приятелка го питала дали той те харесва, абсолютно нормално е да не знае какво да каже и затова да каже не. замисли се, какво очакваш да стане, казва й, че те харесва и после какво? нали трябва сами да разберете, че се харесвате, без някой да предава на някого и така.. трябва да го има контакта, да оставате насаме и да го почувствате, така да се каже :Д та, с 2 думи, според мен той самия не знае какво точно чувства и какво да прави и ти не му помагаш особено, така че вместо да се терзаеш толкова, опитай се да направиш ситуацията малко по-неловка и то ще си проличи по държанието му когато оставате насаме (:

kallinnaa
10-28-2013, 13:50
Мерси!!!! :)