PDA

View Full Version : Проблем с дневника



dieselpower
10-25-2013, 14:28
Така..., от миналата седмица имаме заместник по испански. Естествено никой нищо не прави в часа, освен 3-4 момичета; всички говорят и ей така просто ми зададе въпрос по един от текстовете; аз й казвам че не мога да отговоря и после пита някой друг. В междучасието видях че ми е писала двойка, а дори не ми каза. На никой друг не беше писала оценка а пита поне 10 човека. Тази двойка ми прецаква от всякъде възможностите за 6 за срока. Говорих с госпожата ако може да ме изпита да ми махне двойката, но тя каза че не може. Та имам два въпроса:
1) Има ли право заместник да пише оценка в дневника?
2) Как да я махна сам ?(да я зачеркна с червен химикал или нещо подобно); ако някой е виждал как се маха оценка в дневник.
Първоначално си мислех да изчакам докато се върне нашата учителка и преди първите ни часове с нея да махна двойката, но сега не съм много сигурен в това. Моля дайте съвет много ми е важно.

sashinka95
10-25-2013, 20:56
Здрасти,
Кофти работа. Отговарям ти много бързо. Заместник може да да пише оценки, той е пълноправен учител в момента. Самата оценка ще трябва да я поправяш или да помолиш като се върне твоята госпожа да не признава въпросната оценка.

BlackEyedPeas
10-26-2013, 12:45
Всъщност може. А и за какво се правиш на гъзар да говориш вместо да пишеш? Верно, че извинението е "ми те всички говорят" ама..

dieselpower
10-27-2013, 08:25
Как предлагате да я махна? С червен или син химикал?

AnarchyBoy
10-27-2013, 08:29
Не я махай, в моето училище за подправяне на дневник гонеха.. ;)

dieselpower
10-27-2013, 09:13
Чак пък да гонят?!? Това е текуща оценка, не срочна или годишна.

AnarchyBoy
10-27-2013, 09:16
Няма значение.. Все пак е фалшифициране на официален документ, хората за това влизат в затвора.. ;)

dieselpower
10-27-2013, 09:17
Кофти значи

Lilanda
10-27-2013, 09:20
Гледам си от Бургас...Коя ти е учителката по испански по принцип? :D

По темата: Като госпожата ви се върне, я накарай да ти махне тя оценката. Недей да си правиш експерименти, че...

OoVasKoO
10-27-2013, 09:29
Не и казвай да я махне, а я помоли да не я зачита при смятането на срочната оценка.

babatigosho
10-27-2013, 09:30
Квото и да направиш да я изтриеш ще си личи по тия дневници с калпавата хартия... освен да правиш мили очички пред редовния по испански и да го убедиш че си жертвата, нямаш много опции :p

Amore-Mio*
10-27-2013, 09:31
Не знам защо гледаш другите.
Лично според мен си заслужил тая оценка - можеше да отговориш, да пишеш или просто да слушаш, вместо да се правиш на интересен!

Инак, да, заместник може да пише оценки.
Оценки от дневника не се махат, особено от ученици.

dieselpower
10-27-2013, 09:36
ОК мерси за отговорите. Бях решил да я махна но ме разубедихте. Ще помоля госпожата като се върне да не ми я зачита.

Hidayet
10-27-2013, 17:27
Щом замества има пълното право да преподава, изпитва или оценява и да прави всички неща, които изпълнява истинската ти учителка (трудово право). А ти защо не я слушаш като успехът ти е важен? И как по точно ще си махнеш двойката от дневника... най-много да те водят при директора.