PDA

View Full Version : Какво ви е мнението за фотоапаратите със марката olympus



Tuesday
10-25-2013, 14:53
Добри ли са какво им харесвате и какво не

JDeel
10-25-2013, 23:20
От фотоапарат до фотоапарат има разлика, та не може така да се каже. Olympus се славят с добър JPEG конвертор, и от този който имам нямам никакви оплаквания в това отношение. Само обектива вече се попрецака (китов за E-P1) и въобще не бих го похвалил. С батерията не съм имал ядове. Сапунерка или турбо сапунерка не съм имал, но според мен биват, винаги ми са се виждали на добри цени, хубави на външен вид и с добри параметри :) Абе зависи. Хубавото при фотоапаратите е, че постоянно стават по-добри от преди :)

xoxi
10-26-2013, 19:38
Аз с такава сапунерка започнах. След като схванах настройктие, започнах да правя страшно хубави снимки (имайки предвид с какво апаратче ги снимах). Доволна съм от марката, но не е марка за хора, решили да се занимават професионално. Като за начало обаче е идеална.

Hayashi
11-01-2013, 14:10
Имах един полупрофесионален такъв. Беше отвратителен, уж нов модел, обаче с полупрофесионалния на Panasonic, който беше поне 3-4 години по-стар, снимките ставаха много по-добре. Цветовете винаги бяха нереални. Бързо, бързо си намери нов собственик.