PDA

View Full Version : Неподходяща приятелка..



Karina.Ivanova
10-25-2013, 15:54
Здравейте..Наскоро се запознах с едно момиче,първоначално мнението ми за нея беше много добро,но после се промени..
Ходех с нея до училище и си говорехме. В които темите ни на разговор бяха "мъже" (поне нейните)Слабо ме интересуват тези теми,понеже си падам по едно момче,а тя като види някой сладък и веднага казва "Ах,колко е хубав,харесвам го" Окей, първоначално си мислех,че е нормално за момиче на нейната възраст,но после.. Разбрах,че пуши.Не била девствена,а е едва на четиринадесет (да,както и да е,това е друга тема). Тотално се обърках. После приятелките ми като разбраха,че дружа с нея започнаха да ми казват каква била тя, госпожите - също. Да,знам,че не е добре да дружа с нея,но как да я отблъсна,че да поддържаме никакъв контакт,или какво да и кажа?

Котка.
10-25-2013, 16:00
Тотален игнор и тва е.Не си търси извинения.

Karina.Ivanova
10-25-2013, 16:03
Проблема е там,че се прибираме с автобус.. и тя сяда до мен.. е,какво да направя?

CookieMonster24
10-25-2013, 23:42
Седни с някой друг или си сложи чантата и кажи че не може да седне.
Просто и кажи че не искаш да дружиш с нея повече .

bogitooo12
10-26-2013, 09:18
Спри да и говориш.

chtlsy
10-26-2013, 12:26
пропуши, иди да те наебат, за да не си и ти девствена и бъдете bff.

BlackEyedPeas
10-26-2013, 12:40
Ограничи срещите си с нея и толкова. Не е трудно.

magneticfields
10-26-2013, 16:12
Кажи и истината/че не искаш да говориш с нея, защото не я одобряваш, нямате общи интереси и т.н..../.

Hidayet
10-27-2013, 17:19
Просто й покажи, че не ти е приятно да сте си дружки и като ти подхване тема за момчета/мъже, директно й кажи кое те дразни в нея и че не ти е симпатична.

Karina.Ivanova
10-28-2013, 10:45
Благодаря ви.. Вече я игнорирам и не се занимавам с нея.. :)

girlwithblueeyes
10-28-2013, 10:54
И понеже тълпата ти казва и ти се отдръпваш от нея ?!
Не твърдя че това което прави е правилно точно напротив но се замисли дали си я опознала ти лично като човек . Щото то е лесно да слушаш другите но твоето мнение какво е . Познавам момиче което е точно както опиша твоята приятелка само че сега тя е на 18 е няма по отговорен и прекрасен човек от нея. Въпреки че е побързала да порасне . Просто не бива да се съди за някой от чуждото мнение .

NissaN
10-28-2013, 11:05
И понеже тълпата ти казва и ти се отдръпваш от нея ?!
Не твърдя че това което прави е правилно точно напротив но се замисли дали си я опознала ти лично като човек . Щото то е лесно да слушаш другите но твоето мнение какво е . Познавам момиче което е точно както опиша твоята приятелка само че сега тя е на 18 е няма по отговорен и прекрасен човек от нея. Въпреки че е побързала да порасне . Просто не бива да се съди за някой от чуждото мнение .

+1 така е ако сте истински приятелки да не ти пука че пуши иле че не е девствена това са си нейни работи.Не съди за някой по мнението на другите.

doridori
10-29-2013, 12:57
+1 така е ако сте истински приятелки да не ти пука че пуши иле че не е девствена това са си нейни работи.Не съди за някой по мнението на другите.

+1