PDA

View Full Version : И сега?



Djovani
10-25-2013, 16:17
Здравейте ,проблем ми е че не знам какво да направя ,как да я върна.. имах отношения с едно момиче ,познаваме се от много време,не говорим за обичане ,а за някакво странно силно желание по между ни ,но все се разминавахме ,все един от двама ни имаше приятел/ка и нямаше как,имаше период в който и двамата бяхме свободни и бяхме заедно, и беше чудесно,прекрасно,но тогава бивши а у се върнаха и ни развалиха фантазията.Не знам какво е това и как да го опиша,преди няколко дни разбрах,че се е разделила с приятеля си и й се обадих ,освен всичко ние сме много много близки приятели и исках да се уверя ,че е добре.Видяхме се ,беше супер,пак но работата ми е такава ,че постоянно трябва да пътувам и една седмица не съм в София,следващата съм си тук и малко се скарахме отново онзи ден и сега като се прибрах в София ,отидох да я видя преди малко и тя си хванала приятел нов.Бях шокиран развиках й се ,защо прави така,ами аз ? Ами ние ? .. тя ми каза,че не може да ме чака ,че има нужда някой да я гушкал ,да я целувал,а аз съм си бил в София през седмица две,не можела така и ми стана ужасно гадно и тя започна да ме гушка и да ми казва,че съм прекрасен ,но просто обстоятелствата не позволявали да сме заедно сега.. Ами кога ? То все нещо има ,все нещо ни спира да сме заедно,а знам че ме иска виждам го в очите й ,всеки път в който ме чуе,ме види е толкова усмихната ,дори да е имала най-ужасния ден в момента в който говори и се вижда с мен става друга,усмихната,щастлива ,защо не го разбира ,.. всички го виждат освен тя, ще откача ,.. не знам какво да направя?

sneering
10-25-2013, 16:45
Убеди се в това,че не си в ролята на топлия приятел които лекува несгодите и с други и тогава давай напред,защото може и да го има и този вариант.
Ако не е този вариант,имате силна приятелска основа и самата взаимовръзка е почти бетонна и само трябва да измислиш време което да споделяте,защото като няма време всичко се срутва.

xXxPETYAxXx
10-25-2013, 17:49
Убедена съм, че ако чуеш същата история от някой свой познат ще му кажеш "Брат, тая ти върти курвенски номера, що се занимаваш, не я ли виждаш к'ва е." И честно казано, в този случай това е най-подходящия съвет

Djovani
10-25-2013, 17:58
И аз мисля донякъде така,но това е единственото момиче последно време,което ме кара да изпитвам каквото и да било.Някак си имам чувството ,че жените са станали твърде повърхностни по точно голяма част от тях и просто не искам да загубя и това което имам.Няма момиче с което ей така 2 приказки да си кажеш,супер ограничени са станали..

Anonys
10-25-2013, 23:47
Не се виждай с нея. Тук опциите в този вариант са две : ти ще започнвш да я забравяш, а в същото време ако тя се усети, какъв човек може да има до свбв си, ще те потърси. Аки ли не -здраве да е.

trouble_78
10-26-2013, 13:57
Явно ти си я взел на сериозно, но тя теб - не. В такъв случай тя не си заслужава. Но недей да се отчайваш, ще дойде някоя, която ще те оцени, сигурна съм.