PDA

View Full Version : Костюми за Halloween



vampire*-*
10-25-2013, 16:50
Да,знам,че раздела не е подходящ,но не намерих друго място за да напиша моята тема..
Знам,че празника не е традициален,но нашето в нашето училище се забавляваме,чрез фестивали.. Има ли някой лесен начин да се направим като вампири? xD И могат ли да се закупят от някъде вампирски зъби,че пластмасовите са доста неудобни?
Ако някой мисли да се прави на Halloween, може да сподели какъв мисли да е..

sneering
10-25-2013, 17:29
И аз много,много се чудя какъв да съм и да избягам от комерсиалното и ще се радвам ако някой успее да посочи някакви сайтове за костюми или някакви свежи идеи!

tori
10-25-2013, 17:30
традициален
:lol:

vampire*-*
10-25-2013, 17:33
Чудя ви се на вас.. една дума да сме збъркали и веднага се започва с хейт.. О_o

heartsdesire
10-25-2013, 18:02
Аз ще съм Хармаяни от Harry Potter. :D Съветвам те да ги оставиш тия вампири, че се изтъркаха вече.

tori
10-25-2013, 18:33
Чудя ви се на вас.. една дума да сме збъркали и веднага се започва с хейт.. О_o
Не бе, просто ми беше смешно. Не те хейтвам.

BloodyDreamer
10-25-2013, 19:55
Ми аз миналата година бях зомби-киборг. Имаме си едни масони (двама са, едни такива високи, хубавички, все се мъкнат заедно) в Сливен, като ме видяха, ми се усмихнаха и ми казаха "здрасти".
Ама сериозно, недей вампир. Или ако ще се правиш на вампир, се облечи готик (не курвенско) и се постарай да изглеждаш умряла (много бледа, с подчертани скули, и много черно край очите). Иии не си мацай разни "кървави вадички" по брадичката, защото изглежда нелепо. И още нещо - целта на Хелоуин е да си страшна, не красива. Много е дразнещо как повечето мадами се обличат в черно, слагат си малко по-тежък грим и две капки кръв около устата и си мислят, че са се маскирали. Ако искаш да привлечеш внимание и да ти се възхищават, бъди страшна. Повтарям - страшна, НЕ красива.

Supermassive____
10-26-2013, 12:21
Аз ще съм Хармаяни от Harry Potter.
Всеки луд с номера си :lol:

Naive
10-26-2013, 13:31
http://www.youtube.com/user/Macbarbie07/search?query=haloween
Тук има някои идеи. Не знам дали има точно за вампири, ама разгледай. Д:

urlittlelady
10-29-2013, 14:07
аз ще съм нещо "смешано" :D имах хиляди идеи, но нямам финанси този месец и няма да е нещо грандиозно... де да знам и аз... идеята я имам ама дали ще се получи както искам не се знае :D

WPotter
10-29-2013, 15:48
Аз ще съм мим :д

baby_baby
10-30-2013, 13:53
Аз ще съм медицинска сестра :D