PDA

View Full Version : Този шампоан...



Iwanna...
10-25-2013, 17:04
Така мисля да си взема този шампоан и балсам- само те http://img.kudika.ro/images/article_pictures/back/elseve.jpeg
Има няколко такива шампоана тотал рипаир 5, аз избрех да ви питам за този.
Ползва ли ли сте ги? Довлни ли сте? Добри ли са? Възстановява ли наистина косата?
А балсама с отмиване ли е и ако да колко минути трябва да се стои с него?
Моля не ми предлагайте други шампоани, питам за мнение за този.
Благодаря.

sunshine :**
10-25-2013, 18:23
ползвала съм два вида от шампоаните на елсев един черен / за възстановяване/ и лилав / а обем/ - не ми харесват изобщо по нищо не се различават от останалите - е само по цената ;дд

CoockieMonster
10-26-2013, 06:41
Аз пък съм много доволна от тази марка! За парите си.. направо е идеална! :)

Iwanna...
10-26-2013, 06:55
Интересувам се от балсама дали е с отмиване и колко трябва да се стои с него

MaLkaTa_LaDy
10-26-2013, 10:14
Точно този не съм го ползвала, но съм с Elseve Argan нещо си. Моята коса е много зле и по-скоро той я поддържа в що годе нормално състояние, но съм доволна от него.
Първото на снимката е балсам и е с отмиване. Стои се колкото искаш вероятно на опаковката пише 3 до 5 мин.
Второто е шампоана.
Третото е спрея, който имам. Той е без отмиване. Слага се на мокра или суха коса. Аз предпочитам мокра, иначе не ми харесва. От него полза не видях. Но фризьорката ми ми препоръча на елсев пак някакво масло, било много хубаво... не съм го пробвала.
Последното е маска вероятно, с която се седи повече. 30мин - 1 час, 2 часа...

katalia3
10-26-2013, 13:21
Здравей,ползвала съм много видове от тази марка и съм доволна! Аз най -много харесвам черната серия. Ползвала съм и този който ти искаш да си вземеш. Първите две са шампоана със балсам, които си се ползват като всеки нормален шампоан и балсам, слагаш балсама за 4 5 минути. Третото е не отмиващ балсам от който наистина съм много доволна. Просто след баня впръскваш върху все още влажна коса. По добре само по дължината на косата. И маската е другото нещо което много харесвам точно от тази серия Total Repair. Не се стои 30 минути, то ще си пише на опаковката, но можеш да постоиш 10 15 минути докато си все още в банята. Най много ми харесаха не измиващия балсам и маската от тази серия.

danito123
10-26-2013, 14:08
da

JustForFun
10-26-2013, 14:19
Използвам този балсам от година, да не е и повече. Много съм доволна, и цената е супер :) Когато си го сложа, се измивам с душ гел или си правя пилинг на лицето и след това го отмивам (значи стои около 4-5 минутки). След това косата ми е значително по-мека, лъскава и жива :)

tHe_COolEst_GIrl
10-30-2013, 15:37
Аз също съм доволна от Elseve, но конкретно този шампоан не съм ползвала. Най-вероятно е хубав като другите :)

dulcinea17
10-31-2013, 10:15
Ползвала съм доста продукти на марката и като цяло съм доволна. Добро качество за тази цена

3oPuTy
01-07-2014, 09:51
Като видях как хвалите този с червената капачка и в друга тема се изкуших и си го взех :D Че и голяма опаковка взех, защото нямаше малки :D Ако ми хареса ще взема и другите продукти, а ако не - ще зарадвам някоя приятелка.