PDA

View Full Version : Преди 2 месеца ...



sneering
10-25-2013, 17:16
Се запознах с момиче с 8 цвята на косата и едно куче,което се гонеше в разгара на лятото по един хълм.Реших да се направя на малоумен и да я попитам кои от тях двамата с кучето бяга по-бързо аххаха,а тя отговори 'вятъра' ... което отприщи един лаф за всичко до 1 през ноща.

Минаха 2 месеца във разговори за всичко,всякакви емоции и супер допадане в повечето неща..всеки които се е пуснал в магията на времето с друг подобен,ще ме разбере напълно,защото не мога да го обесня с думи.

Всичко е перфектно,но има един проблем... В началото след всеки готин ден,вечерта вадеше да пушим джойнт и беше сравнително малко.Тогава си казах че това е част от целия този хубав свят,но постепенно във времето установих че има постоянно в нея и това е част от нея.През деня е усмихнато момиче което не пропуска да ходи на лекции,но вечерта отваря един съвсем друг свят,които вече не изглежда симпатичен..а по-скоро като пристрастен,защото усещам нуждата и.

Дилемата е следната,аз да тръгна с друго момиче което въобще не пуши,скучно ми е с нея и няма нищо общо с онова яко същество,което мисли,щурее и създава супер незабравими случки?

А,ако остана с нея там където ми е хубаво,дали няма да затънем или да ни игнорира обществото и дали няма да има лош край всичко?

Общо взето въпроса е,някои би ли останал там и дали би пренебрегнал плашещия порок на отсрещния,само защото му е много,много хубаво с него.

Sh@d0w
10-25-2013, 17:25
Ако ми е хубаво ще се пусна по течението без да мисля за бъдещето много много. Не знаеш как ще се променят нещата един ден, а да гадаеш няма смисъл.

Живей си, радвайте се и така.

tori
10-25-2013, 17:26
Бих останала, но само за да науча това същество да се забавлява и да е прекрасно без трева и наркотици. По принцип съм против промяната на някого, но щом толкова те плаши, се опитай поне. Или ако не, то да намали малко.

xXxPETYAxXx
10-25-2013, 17:36
Имах такъв приятел. До едно време беше хубаво с него, после започна да затъва много. Но, каквото и да е правил, аз не съм станала като него и компанията му. Искам да кажа, че дори и мацката да си пуши, ти не трябва да го правиш заради това, че тя го прави. Това, че с какъвто се събереш - такъв ставаш са тотални простотии. Съвсем не е задължително. Наслаждавай се на живото с тая, която те кефи, а защо пък не тя да намали тревата след време?
Няма смисъл да си с "примерното" момиче, ако постоянно в мислите ти ще бъде Тя.

paradosou
10-25-2013, 17:44
запознах се с момиче с 8 цвята на косата; гонеше се с куче в разгара на лятото по един хълм
Сериозно 8-)? От всичко, което си написал, наистина изглежда щура, примамливо щура имам предвид :д, а такива не се намират на всеки ъгъл.
Да пренебрегнеш навика й определено би било грешка. Няма да навлизам в теории за джойнта, някои го възприемат като предпоставка за много сериозни проблеми, други го смятат за незначителен порок, трети, като мен, не са особено компетентни; мисълта ми е, че си заслужава да я задържиш в живота си. Просто опитай да й повлияеш, щом смяташ, че става въпрос за зависимост. Не се меси грубо и не поставяй условия обаче, има голяма вероятност да не проработи и дори ефектът да е обратен.