PDA

View Full Version : делете



StringTheoryPracticist
10-25-2013, 17:54
делете плис

StringTheoryPracticist
10-25-2013, 17:55
WHY

WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY????!?!!?!?!!???????????

Mary_Jane_69
10-25-2013, 18:20
какво пак издивяваш :Д

StringTheoryPracticist
10-25-2013, 18:48
ПРЪХ!

Баща Ти
10-25-2013, 18:51
МО!

Баща Ти
10-25-2013, 18:51
Автобуса автогарата къде отиват?

StringTheoryPracticist
10-25-2013, 19:05
A NZ

Fisherman
10-25-2013, 19:23
6.022х10^23

anonymous895156
10-25-2013, 19:24
Искам да ми обясниш кой е Долан Пеевски и защо Барак Обама е спал в руската Дума.

Баща Ти
10-25-2013, 19:27
6.022х10^23

Константа на Авогадро. Смърт за газовете и всичко, което уча за тях!

StringTheoryPracticist
10-25-2013, 19:31
делите ли?????

Искам да ми обясниш кой е Долан Пеевски и защо Барак Обама е спал в руската Дума.
не виждам да делиш

фишерман не се броят тия, тр истинско делене

anonymous895156
10-25-2013, 20:01
не виждам да делиш

Разделих бъдещите си деца по приоритети. Те ще бъдат близнаци (еднояйчни или двуяйчни, задължително момчета)
На 4-годишна възраст и на двете ще направя т. нар. тест за гениалност, при който пред детето се поставя огледало и му се казва да си докосне носа. Ако докосне истинския си нос, значи е гений. Ако посочи образа си в огледалото, значи геният е някъде дълбоко скрит в него. Има над четири варианта за развой на събитията, но тук ще посоча четири, защото винаги трябва да имаме поле за творчество:
- И двете ми деца не пипат истинските си носове, а се насочват към огледалото. Изводът трябва да е, че не са гении. Но все пак следва повтаряне на теста. Докато някое от тях не го издържи, и двете ще бъдат оставяни без храна, ток и парно (може да изнеса огледалото на покрива) и карани да повтарят и повтарят теста. Първото, което се усети и го направи вярно (или последното, което остане будно и стабилно) е гениално и следва да бъде поставено в Група А, а другото - в група В (може би се чудите защо В, а не Б - за да се засили чувството за неравнопоставеност между двата ми сина Христо и Юда).
- Едното пипа истинския си нос, а другото - образа си. Христо е в група А, а Юда - в група В. То ще бъде мачкано през целия си живот от Христо. Родителите ще подкрепят всяко негово душевно издевателство над изтерзаната юдейска душа.
- И двете си взимат изпита и се оказват гении. Извод - с жената правим трето дете, което веднага след раждането е подложено на същия тест (нека познаем резултата му). Тошко е в група А++, Гошко - в А+, а Веска - във В--
- Едното дете посочва носа на братчето си, когато и двете са пред огледалото и им е зададен горният въпрос. Извод - то е философски гений и е:
а) третирано почти наравно с братчето си в случай, че то също се окаже гений
б) успяло да спечели вечно място в сърцата на мен и майка му (моделка на Виктория Сикрет и преподавател по френска филология в СУ).
В зависимост от тези показатели ще разделя шансовете, комплексите, приятелите и мечтите на тези деца както намеря за добре. Ще се постарая едното да е или вечен потисник на другото, или верен приятел (първото е по-вероятно, защото мога да изградя единия като пробивна личност и другия като комплексиран затворник и девственик).
Разделих ли ги правилно?
Моля, отговори на горните ми въпроси.

StringTheoryPracticist
10-27-2013, 13:30
Ако под разделяне имаш предвид разделяне на деца по различни приоритети по някакъв критерий, като под приоритети имаш предвид групи, като под групи имаш предвид неща които ти обозначаваш като групи, тогава да.

Ако под разделяне имаш предвид математическата операция, тогава не.

Ако под разделяне имаш предвид ебане, тогава най-вероятно да. Приличаш на педофил с грандиозни секс мечти :с

Fisherman
10-27-2013, 13:46
Константа на Авогадро. Смърт за газовете и всичко, което уча за тях!

Нищо им нема на газовете,само да знаеш,че 1 мол газ заема 22,4 кубични дециметра