PDA

View Full Version : Смартфон.



weheartiit
10-25-2013, 19:39
Аз май писах и преди ама да кажа пак,че си счупих екрана и ми искат голяма сума пари (200+ лв.) ,
за да ми го оправят и реших,че по-добрия вариант е да взема нов.Майка ми обаче не е много съгласна,
иска ако ще взимам нов да не е много скъп.Аз в момента имам самсунг галакси с2 и си търся
нещо подобно.Всъщност единствените харектирестики ,които ме валнуват са камерата (по възможност да има предна),памет (но всъщност винаги мога да си взема карта с памет)
и да работи сравнително бързо.
Моля ако може да ми предложите нещо,не много скъпо (най-много 300 лв.),за марка нямам предпочитания. :)

fuzzybuzzy
10-25-2013, 20:07
За най-много 300лв. няма как..Поне 400-500 лв. за да си намериш нещо свястно..

Lucho
10-25-2013, 20:47
За пореден път се убеждавам, че момичетата въобще не можете да мислите.

Имаш Galaxy S2 и можеш да си смениш счупения дисплей за ~200 лв. За сума от 300 лв. изобщо забрави да вземеш подобен на S2 (да не говорим, че камерата на посочения достойно може да конкурира и дори надмине нисък и среден клас сапунерки). Дори S3, S3 mini надали ще успееш да намериш за сума под 600-700 лв. в зависимост от тарифния план и оператора (ако търсиш подобен на S2, а не нещо по-ниско като цяло). Най-удачното, което можеш да направиш, е да смениш дисплея с нов и да си поддържаш грижливо телефона.

OoVasKoO
10-26-2013, 09:11
За пореден път се убеждавам, че момичетата въобще не можете да мислите.

Имаш Galaxy S2 и можеш да си смениш счупения дисплей за ~200 лв. За сума от 300 лв. изобщо забрави да вземеш подобен на S2 (да не говорим, че камерата на посочения достойно може да конкурира и дори надмине нисък и среден клас сапунерки). Дори S3, S3 mini надали ще успееш да намериш за сума под 600-700 лв. в зависимост от тарифния план и оператора (ако търсиш подобен на S2, а не нещо по-ниско като цяло). Най-удачното, което можеш да направиш, е да смениш дисплея с нов и да си поддържаш грижливо телефона.
+++++++++++++

weheartiit
10-26-2013, 11:08
добре,искат ми 280 лв. за дисплея ,не смятам,че си струва да давам
толкова пари само за дисплей затова питах !
явно ще си го оставя така

Lucho
10-26-2013, 12:24
Предвид телефона си струва. Съветвам те да обиколиш сервизите, не е изключено да намериш и на малко по-ниска цена.