PDA

View Full Version : Мнение?



iva_pld
10-26-2013, 13:22
Преди да започна, момиче съм на 20 години.
Та по същество, досега съм имала редовна менструация, най-много да ми е закъснявало със средно по два три дни, но в момента съм в малко странно положение. Последната ми е от 7 септември, дефакто за октомври или съм пропуснала, или не знам какво се случва просто. По въпроса правила ли съм нещо - не съм и въпреки това страшно се притеснявам, изминаха почти две седмици и повече от датата на която трябва да ми дойде. Съвет да посетя гинеколог - ще го направя. Просто изкажете някакво мнение по въпроса, защото наистина се притеснявам, възможно ли е да е нервна основа, защото напоследък съм под постоянен стрес, поради смяна на времето и бла-бла, глупости? Наистина ми е важно и ще се радвам ако се отнесете сериозно. Поздрави и хубав ден! :)

LipSy
10-26-2013, 15:10
Всичко е възможно. Не винаги една жена трябва да е имала полов акт, за да и се размести менструацията. След като постоянно имаш нервни смущения е нормално да ти се размести менструацията или да не ти дойде. Сега се сменят и сезоните - 1 път топло, 1 път студено...Ако си ужасно много притеснена отиди на гинеколог както сама си предложила.

Violenza
10-26-2013, 15:45
От стрес всичко може да стане, ама недей да лежиш на тая кълка. Записвай възможно най-бързо час за доктор.

Котка.
11-01-2013, 16:54
От стрес всичко може да стане, ама недей да лежиш на тая кълка. Записвай възможно най-бързо час за доктор.

+ 1