PDA

View Full Version : Предпочитанията на мъжете



aleks07
10-26-2013, 14:59
Попаднах на тема от преди няколко години, за това какви жени харесват мъжете - дали слаби или малко по-едри.Имаше много противоречиви и не ясни мнения, нормално е тъй като хората сме различни и имаме различни предпочитания.Та въпорса ми е главно към вече "по-порасналите" момчета/мъже 18, 18 +, но ще ми бъде интересно да прочета и мнения на 16,11 годишни.Какви жени предпочитате - слаби, или по-едри, например тип анфора?

valdesbg
10-26-2013, 16:05
*аМфора

За мен идеално би било да не е точилка и да не е много висока. 160-165 като килограмите ще е добре да са минимум 53-55. Абе да не е слабичка и да се чудя дали няма да се счупи. Не обичам мускулестите или моделките. Изкуствено ми седи. Есте ако мерките са други - няма да я върна. Идеалния вариант би бил тоя.

Sh@d0w
10-26-2013, 16:16
Не си ги избирам по килограмите, но естествено няма да тръгна с някоя доста по - едра от мен. Или пък обратната крайност - анорексичка.

Важното е да има онова "женствено излъчване" и да е нежна.

maldini
10-26-2013, 16:22
споко ние мъжете не сме толкова капризни и не ходим с метъра и кантара в ръка на първа среща :D

lamer4e7o
10-26-2013, 17:52
Не си ги избирам по килограмите, но естествено няма да тръгна с някоя доста по - едра от мен. Или пък обратната крайност - анорексичка.

Важното е да има онова "женствено излъчване" и да е нежна.

Това. :)

Lilanda
10-26-2013, 19:55
споко ние мъжете не сме толкова капризни и не ходим с метъра и кантара в ръка на първа среща :D

Не е сигурно. :lol:

wonderful_life1
10-27-2013, 12:12
Ако съдя по наблюденията си май момчетата си падат по момичета с нормално телосложение, т.е не много слаби и разбира се не дебели. Даже вчера бях в едно заведение и влязоха две момичета, явно приятелки. Едната беше слабичка ( не чак анорексичка), а другото момиче си беше нормално да ви кажа второто момиче обра погледите. Едно е да видиш рокля облечена на дъска хаха друго е да има така да го кажа женствени форми! Но пък всеки си е различен! Освен това съм жена... предполагам само мъжете могат да ти дадат верен отговор.