PDA

View Full Version : Изцепки на съфорумци!



saruhi
10-26-2013, 20:19
Тъй...не видях никъде да има такава тема,но след като се разрових и искрено се смях на някои мнения,мисля че няма да е лошо да си имаме една,че всички простотии да ги има накуп :D :D

Котка.
10-27-2013, 19:46
Рибаря и Рагиол определено.

saruhi
10-28-2013, 12:49
Това е т.нар. Следсексуален синдром (нещо като предменструалния, ама по-така). 8-) ;)


DAFUQ? Половината от темите тука са как някой иска да чука някой, но
а) не му стиска
б) стиска му, ама не му става
в) чуди се дали, ако го направи, ония/ оная, ще го обича вечно

Пандата сподели нещо, което и се е случило и което си е точно за раздела, защото мен лично ме навежда на мисълта дали пича наистина е мислел това, което е казвал на гаджето си (ако приемем, че му е гадже).
Т.е., за първи път в тази тема (поне до колкото съм ги чел тия теми) някой поставя въпроса за любовта, без тя пряко да го засяга "( ОБИЧА ЛИ МЕ/ ОБИЧАМ ЛИ ГО/ ОБИЧАМЕ ЛИ СЕ/ ИЗНЕВЕРЯВА ЛИ МИ/ ДА МУ ИЗНЕВЕРЯ ЛИ), но се оказва, че се хвали... Има нещо болно! Ако е глупава темата - защо е глупава или "тази вече сме я чели"... Когато провокира мислене, излиза, че авторката се хвали...

Няма как да знаете дали се хвали, дали си измисля или просто троли... А да... важното е да нападаме. Само дето, ако Rabalka пак пише на кого е въртяла минети, 100% някой ще я затапи, а друг ще каже "защо я нападаш"...




:D:D:D:D:D:D:D:D

tHe_COolEst_GIrl
10-28-2013, 13:58
Fisherman и dimitar все някакви простотии ръсят. :D :D :D

Rabalka
11-06-2013, 04:20
От доста време съм в тоя форум и съм чела доста теми за клизми, изпускания при анален секс.Веднъж ми се е случвало да се изпусна и срама беше ужасен и от тогава винаги преди да го правя аналния минавам през WC или по-точно когато мисля, че ще го правя или искам да го правя.В събота реших да опитам с клизма и си взех от аптека иригатора.Направих каквото трябваше и спокойна си излязох и към 2-3 сутринта бяхме в общежитието на момчето с което се виждахме и за първи път правим секс.Правим го и му предложих да ме пробва и отзад.Не беше нужно да го навивам и така...Всичко ок, но накрая ...се изпуснах.Умрях от срам особено като ми каза "Можеше поне да минеш през тоалетната" направо....Казах му, че съм си правила клизма и затова съм предложила да го направим отзад, но не повярва.Та защо стана така - клизмата ли да не съм направила както трябва или е минало прекалено много време, но не вярвам да е заради това, защото и във WC като съм била пак е горе долу времето до акта същото??А се доверих на клизмата и не съветвам никой да го прави....И се чудя и се мая ква беше тая работа и сега ми е супер гузно да му се обадя дори.

:lol: :lol: :lol:

prince
11-06-2013, 08:41
Четете коментарите на Rabalka, по-големи изцепки няма. Дори мисля да отворя букмейкърски пункт да залагаме за оценката и на матурите.

takecare
11-06-2013, 08:43
Не знам, ама преди имаше един беше казал: " Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!" Сега някой си го беше сложил на подпис.

Reenata
11-07-2013, 18:30
Не знам, ама преди имаше един беше казал: " Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!" Сега някой си го беше сложил на подпис.

:lol: :lol:

Rabalka
11-07-2013, 19:13
Четете коментарите на Rabalka, по-големи изцепки няма. Дори мисля да отворя букмейкърски пункт да залагаме за оценката и на матурите.

Извън земното циганче се убади.

Reenata
11-07-2013, 19:20
a и ти се Убадиииииииииииииииииииии ииии

Hidayet
11-07-2013, 19:25
Извън земното циганче се убади.

Преди да обиждаш защо не се погледнеш каква разпоретина си?

П.С. Научи български.. ще ти дам медал, ако напишеш 5 последователни думи правилно. :х

Hidayet
11-07-2013, 19:35
Не ме познава, а дава мнения къде съм ходил.


За съжаление, аз те познавам, и наистина не си стъпвал в София. :/

*сега си свободен да излееш всичките си комплекси*

.

BlackEyedPeas
11-09-2013, 09:28
Те бисерите сами дойдоха тука вместо да ги копи-пействат.

anonymous895156
11-09-2013, 21:23
.

я, форумната курва е решила да куотва безпочвени лъжи от спорове