PDA

View Full Version : Цигани крадат части от паметника на Васил Левски.



Supermassive____
10-26-2013, 20:47
Как може такова нещо да се случва в центъра на София и да остане незабелязано? Защото това не е единствената кражба от паметника. http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/kradat_chasti_ot_pametnika_na_levski-210947.html

Тази долна, мръсна, крадлива сган до кога ще я търпим питам аз... ДО КОГА...

Баща Ти
10-26-2013, 20:53
Като не я търпиш, направи ли нещо, освен да пишеш по форуНи?

Supermassive____
10-27-2013, 06:22
Те тва ни е лошото на нас, че само пишем по форуНи, говорим, гледаме и накрая нищо...

yakuza_
10-27-2013, 06:25
Като не я търпиш, направи ли нещо, освен да пишеш по форуНи?

Е как ей сега някой ще направи фейсбук група, ще влязат 100 човека, някоя медия, ще напише - Фейсбук изригна/гръмна срещу посегателството на паметника на Левски.

Тука половината проблеми се решават с група във фейсбук/СМС кампания/Х фактор.

Supermassive____
10-27-2013, 07:55
^ Така е!
Нали знаете думите на Апостола.. Дела трябват, а не думи.

Mladenoff
10-27-2013, 08:12
Ти к'во предлагаш ? Да идем и да ги избием ли ? Вие в кой век живеете, бе....бахти варварите :D

AnarchyBoy
10-27-2013, 08:24
^ А да ги оставим да ни доят държавата? При условие, че то мляко за нас не достига, а те са алчни и нагли...

Mladenoff
10-27-2013, 08:28
Да си се замислял за по-добро интегриране на малцинствата ? Щото аз лично не съм чул някъде по света да си трепят циганите...Ама то няма как ей така неделя сутрин да седнеш по форумите и да правиш реформи в законодателството, по-лесно е да кажеш, че трябва да се избият и работата готова...

AnarchyBoy
10-27-2013, 08:31
Е не да ги трепем, ма да ги пратим на луната/в Индия/ далеч от България - също ме устройва.. :D

Ся сериозно, ако циганите станат равноправни граждани, каквито в момента не са, няма да имам никакъв проблем с тях, но не мога да проумея, защо майка ми баща ми, аз ти.. и всички други работещи българи сме длъжни да ги изхранваме, аз ли съм го изгонил от училище? Аз ли съм го карал да краде? Защо ся аз да го храня? По татово време всички са работи (НЕ СЪМ ЗА КОМУНИЗМА) Но просто наистина трябва да стане отново "който не работи значи краде, аре в затвора". :)

Mladenoff
10-27-2013, 08:46
Точно в т'ва е идеята - да ги накараме да ходят на училище, да ги накараме да работят. Дори и най-тъпата работа да е, просто да работят и да си плащат данъци и осигуровки. В Щатите (конкретно във Вашингтон) в един бар имаше негър, на който работата му беше в тоалетните да ти слага сапун на ръцете...Доста е парадоксално, ама хората са им намерили работа и те си бачкат...

OoVasKoO
10-27-2013, 08:49
Точно в т'ва е идеята - да ги накараме да ходят на училище, да ги накараме да работят. Дори и най-тъпата работа да е, просто да работят и да си плащат данъци и осигуровки. В Щатите (конкретно във Вашингтон) в един бар имаше негър, на който работата му беше в тоалетните да ти слага сапун на ръцете...Доста е парадоксално, ама хората са им намерили работа и те си бачкат...
циганите са друга бира

AnarchyBoy
10-27-2013, 08:50
Няма да ги накараш, без кръв бе бате... Трябва им много бой за да се сетят... :)

Баща Ти
10-27-2013, 08:58
Да си се замислял за по-добро интегриране на малцинствата ? Щото аз лично не съм чул някъде по света да си трепят циганите...Ама то няма как ей така неделя сутрин да седнеш по форумите и да правиш реформи в законодателството, по-лесно е да кажеш, че трябва да се избият и работата готова...

Реформата е елементарна. Контрол върху това на кой, защо и по колко финансова помощ се дава. Средното образование се прави задължително. На родители без средно не се дават финансови помощи, а им се предоставя избор: или да ходят на училище и да взимат пари или да работят и да им се заплаща.
Също така след определен брой деца, например 3, да се спират помощите. Детето е голяма отговорност, първо се мисли как ще го храниш, а после го правиш. Не обратното.

OoVasKoO
10-27-2013, 09:01
Реформата е елементарна. Контрол върху това на кой, защо и по колко финансова помощ се дава. Средното образование се прави задължително. На родители без средно не се дават финансови помощи, а им се предоставя избор: или да ходят на училище и да взимат пари или да работят и да им се заплаща.
Също така след определен брой деца, например 3, да се спират помощите. Детето е голяма отговорност, първо се мисли как ще го храниш, а после го правиш. Не обратното.
Че то и 10% сигани сигурно нямат средно образование. Да се изисква поне основно, както трябва да бъде и за гласуването на избори.

AnarchyBoy
10-27-2013, 09:01
Реформата е елементарна. Контрол върху това на кой, защо и по колко финансова помощ се дава. Средното образование се прави задължително. На родители без средно не се дават финансови помощи, а им се предоставя избор: или да ходят на училище и да взимат пари или да работят и да им се заплаща.
Също така след определен брой деца, например 3, да се спират помощите. Детето е голяма отговорност, първо се мисли как ще го храниш, а после го правиш. Не обратното.

Мислиш ли, че въобще мислят, че ги правят? Те са кат животните.. първичния инстинкт да изчукат съседката по пещера и тва е.. ;)

Баща Ти
10-27-2013, 09:04
Че то и 10% сигани сигурно нямат средно образование. Да се изисква поне основно, както трябва да бъде и за гласуването на избори.

Основното не ти дава нищо, освен способността да четеш, пишеш и смяташ лице на правоъгълник.

Не е достатъчно.

Mladenoff
10-27-2013, 09:11
Реформата е елементарна. Контрол върху това на кой, защо и по колко финансова помощ се дава. Средното образование се прави задължително. На родители без средно не се дават финансови помощи, а им се предоставя избор: или да ходят на училище и да взимат пари или да работят и да им се заплаща.
Също така след определен брой деца, например 3, да се спират помощите. Детето е голяма отговорност, първо се мисли как ще го храниш, а после го правиш. Не обратното.

Точно за това говоря... +1

OoVasKoO
10-27-2013, 09:24
смяташ лице на правоъгълник.

тва го учих в 3-4 клас хаха

AnarchyBoy
10-27-2013, 09:25
:lol:

Баща Ти
10-27-2013, 09:30
тва го учих в 3-4 клас хаха

Е браво, медал ли да ти дадем?

OoVasKoO
10-27-2013, 09:32
:D

или да работят и да им се заплаща.
То българите не могат да си намерят работа, камо ли пък сиганите.

Fisherman
10-27-2013, 09:36
ако бех полицая,който е хванал малкото циганче да краде един от фенерите на паметника,щях да му тегля една палка в смръдливата глава,па ако оцелее,ако ли не Господ да го прости

yakuza_
10-27-2013, 09:43
Да си се замислял за по-добро интегриране на малцинствата ? Щото аз лично не съм чул някъде по света да си трепят циганите...Ама то няма как ей така неделя сутрин да седнеш по форумите и да правиш реформи в законодателството, по-лесно е да кажеш, че трябва да се избият и работата готова...

Аз не съм чул да има примерно програми за интегриране на мексиканците в САЩ. Защо трябва да "интегрираме" някой да бъде човек, да спазва някакви основни правила?

OoVasKoO
10-27-2013, 09:44
Аз не съм чул да има примерно програми за интегриране на мексиканците в САЩ. Защо трябва да "интегрираме" някой да бъде човек, да спазва някакви основни правила?
Щом са на наша територия и не спазват нашите правила, ще ги изселим в морето. :D

Fisherman
10-27-2013, 09:48
Интегрирайте ги в гробищата

Lilanda
10-27-2013, 11:54
Но просто наистина трябва да стане отново "който не работи значи краде, аре в затвора". :)
Бе не е баш така. Някои бачкат и пак си крадат като невидели.

Имаше един дето живееше в един от най-западналите хотели в Слънчев бряг /то даже и хотел не е ама айде../, на две места работеше човечеца, ама всяка вечер минаваше през ресторанта да продаде някое друго крадено Iphone-че, очилца, а-у.

Те са като свраките-видят нещо лъскаво и бягат да го вземат. Няма такава сган просто...

RagioL
10-27-2013, 12:42
Интегрирайте ги в гробищата

Веднъж да съм съгласен с теб бе мендил.

Fisherman
10-27-2013, 13:32
Веднъж да съм съгласен с теб бе мендил.

ти самия си от циганско потекло,върви се оплаквай на чичо ти цар Киро

RagioL
10-27-2013, 13:59
Аз мръсна кръв нямам на теб намира ли ти се?

Fisherman
10-27-2013, 14:40
имаш мръсна мутра

Supermassive____
10-27-2013, 15:56
Явно трябва да се въведе закон гласящ: Че който краде да му се отрежат ръцете. а който лъже да му се отреже езика и тн..
Само така ще се оправим.. Иначе спасение няма..

Баща Ти
10-27-2013, 15:58
Явно трябва да се въведе закон гласящ: Че който краде да му се отрежат ръцете. а който лъже да му се отреже езика и тн..
Само така ще се оправим.. Иначе спасение няма..

А ако лъже пишейки, а не говорейки?

Трябва ли да му се отреже ръката, с която пише или нека да е само езика.

EinGutesKind
10-27-2013, 18:27
Те тва ни е лошото на нас, че само пишем по форуНи, говорим, гледаме и накрая нищо...

Нали се опитват и да протестират ... ама пак нищо :razz:

OoVasKoO
10-27-2013, 19:18
Нали се опитват и да протестират ... ама пак нищо :razz:
Това в СУ, което го правят сега, е голяма глупост...

EinGutesKind
10-27-2013, 19:24
Това в СУ, което го правят сега, е голяма глупост...

То щото да вървиш и да крещиш по улицата "оставка" е много смислено ... :lol:

Fisherman
10-27-2013, 19:55
То щото да вървиш и да крещиш по улицата "оставка" е много смислено ... :lol:

щото да си затваряш овчите очи е най-смилено

ОР
10-27-2013, 19:58
То щото да вървиш и да крещиш по улицата "оставка" е много смислено ... :lol:

"Пречистването" трябва да започне от едни такива незаинтересовани индивиди :)
Циганите са особено голям проблем. Но такъв им е и манталитета и за съжаление на тях им трябва казармен строй, че друго няма да ги оправи. Пробват се да ги интегрират вече повече от 10 години ама положителен ефект няма. Само стават по-нагли заради предимствата които ние като народ им даваме.
И сега ще кажете "Ама те политиците са виновни" Не ! Ние сме виновни, че все още ги търпим.
Според мен всяка партия датираща преди 97ма трябва да се забрани със закон както и всеки политик, участвал в партия от преди 97ма да няма право да бъде народен представител.
И не по-малко по важност да се забрани всяка партия, разчитаща на етническа подкрепа.
И да, визирам БСП и ДПС.
Защото и ГЕРБ бяха зло, но поне бяха по-малкото зло...

Fisherman
10-27-2013, 19:58
Ей направо да ви се чуди човек на свинската тъпотия.Сутрин с каква мисъл се будите не знам.
Да ще се крещи по улицата оставка,тва е смисъла на демокрацията,свобода на това да изкажеш позиция.Тва не е татово време няма да отидеш в концлагер,свърши само че комунизма още ви е насаден,като комплекс в главата.

Баща Ти
10-27-2013, 20:02
"Пречистването" трябва да започне от едни такива незаинтересовани индивиди :)
Циганите са особено голям проблем. Но такъв им е и манталитета и за съжаление на тях им трябва казармен строй, че друго няма да ги оправи. Пробват се да ги интегрират вече повече от 10 години ама положителен ефект няма. Само стават по-нагли заради предимствата които ние като народ им даваме.
И сега ще кажете "Ама те политиците са виновни" Не ! Ние сме виновни, че все още ги търпим.
Според мен всяка партия датираща преди 97ма трябва да се забрани със закон както и всеки политик, участвал в партия от преди 97ма да няма право да бъде народен представител.
И не по-малко по важност да се забрани всяка партия, разчитаща на етническа подкрепа.
И да, визирам БСП и ДПС.
Защото и ГЕРБ бяха зло, но поне бяха по-малкото зло...

Свали картите, че си гербаджия. Не ти ли е малко морално, да рекламираш една мафиотска клика?

an7raks
10-27-2013, 20:06
http://1.bp.blogspot.com/-Uugryak9kl8/UbYP3vTboFI/AAAAAAAABbI/2d95IeG73kg/s1600/601950_608237609195529_858945188_n.jpg

ОР
10-27-2013, 20:08
Свали картите, че си гербаджия. Не ти ли е малко морално, да рекламираш една мафиотска клика?

И как прецени това :O
Аз мисля не съм издавал за кого съм гласувал и към чия партия имам симпатии?
Просто казвах, че тяхното управление беше с една идея по-добро от сегашното.

А и гласувах за "Глас Народен" Даже им бях партиен представител в Пловдив :)

Fisherman
10-27-2013, 20:09
Свали картите, че си гербаджия. Не ти ли е малко морално, да рекламираш една мафиотска клика?

И ако е гербаджия какво?Тука и алф от мелмак да дойде да управлява хорат пак няма да са доволни.

Баща Ти
10-27-2013, 20:10
Не ги харесвам.

Баща Ти
10-27-2013, 20:12
А светльо е много готин шоумен, но не и политик.

OoVasKoO
10-27-2013, 20:13
http://1.bp.blogspot.com/-Uugryak9kl8/UbYP3vTboFI/AAAAAAAABbI/2d95IeG73kg/s1600/601950_608237609195529_858945188_n.jpg
++++++++++++



Защото и ГЕРБ бяха зло, но поне бяха по-малкото зло...
Ко? Не!

ОР
10-27-2013, 20:35
А светльо е много готин шоумен, но не и политик.

Политиката е мръсно нещо.
Светльо има идеи и ще се постарае да ги реализира. Не се мисли за нещо повече от средностатистическия човек и се подкупва доста трудно. Пък и понеже е популярен миналото му е известно което го прави някъде по-трудно манипулируем, докато повечето управляващи сега са като кукли на конци.
Това донякъде ме кара да си уповавам политическата вяра в някой който няма политическо минало.

EinGutesKind
10-27-2013, 20:38
С риск да се повторя - няма виновни. Във всички държави има и бедни и богати, а на българина му дай да реве и да се оплаква. Нищо чудно, че за миналите протести се говореше (щото аз не следя и не разбирам от политика), че нямат конкретни изисквания. Крещяха си, а политиците в тва време на почивка ... и милиони да завалят от небето, пак ще има за кво да ревете и да се оплаквате :lol:

Баща Ти
10-27-2013, 20:46
С риск да се повторя - няма виновни. Във всички държави има и бедни и богати, а на българина му дай да реве и да се оплаква. Нищо чудно, че за миналите протести се говореше (щото аз не следя и не разбирам от политика), че нямат конкретни изисквания. Крещяха си, а политиците в тва време на почивка ... и милиони да завалят от небето, пак ще има за кво да ревете и да се оплаквате :lol:

Българин да генерализира, че другите Българи много се оплакват/обичат да крадат/такъв им е манталитета/и т.н.

Изключително жалко, а още по-жалко е, че е често срещано явление.

ОР
10-27-2013, 20:46
С риск да се повторя - няма виновни. Във всички държави има и бедни и богати, а на българина му дай да реве и да се оплаква. Нищо чудно, че за миналите протести се говореше (щото аз не следя и не разбирам от политика), че нямат конкретни изисквания. Крещяха си, а политиците в тва време на почивка ... и милиони да завалят от небето, пак ще има за кво да ревете и да се оплаквате :lol:

Хора като тебе трябва да ги "интегрират" в някоя циганска махала.

tori
10-27-2013, 20:47
Сигурно ходят и издават желязото или там материала, от който е направен паметника. Грозно.

Баща Ти
10-27-2013, 20:51
Политиката е мръсно нещо.
Светльо има идеи и ще се постарае да ги реализира. Не се мисли за нещо повече от средностатистическия човек и се подкупва доста трудно. Пък и понеже е популярен миналото му е известно което го прави някъде по-трудно манипулируем, докато повечето управляващи сега са като кукли на конци.
Това донякъде ме кара да си уповавам политическата вяра в някой който няма политическо минало.

Политиката не е мръсно нещо, политиците ни са мръсни хора.

EinGutesKind
10-27-2013, 20:53
Българин да генерализира, че другите Българи много се оплакват/обичат да крадат/такъв им е манталитета/и т.н.

Изключително жалко, а още по-жалко е, че е често срещано явление.

Повече се чувствам европеец, отколкото българин. И за разлика от повечето, имам по-обективна преценка за нещата ...

EinGutesKind
10-27-2013, 20:54
Хора като тебе трябва да ги "интегрират" в някоя циганска махала.

Общувал съм и имам познати/приятели турци, цигани, арменци и т.н ... и струват много повече като хора от някои "българи-родолюбци" :lol:

Fisherman
10-27-2013, 20:54
Откраднали са барокови статуи на грифони от някакъв вид гранит

Баща Ти
10-27-2013, 20:55
Повече се чувствам европеец, отколкото българин. И за разлика от повечето, имам по-обективна преценка за нещата ...
Нима Българите не са европейци?

Или ти си нещо повече от сънародниците си?

ОР
10-27-2013, 20:57
Общувал съм и имам познати/приятели турци, цигани, арменци и т.н ... и струват много повече като хора от някои "българи-родолюбци" :lol:

Би ли живял в Столипиново?

EinGutesKind
10-27-2013, 20:57
Нима Българите не са европейци?

Или ти си нещо повече от сънародниците си?

Напоследък все по-често ми се случва да се чувствам като нещо повече - причините са десетки.

EinGutesKind
10-27-2013, 20:58
Би ли живял в Столипиново?

Чак да живея не, но нямам проблеми с ходенето там

Fisherman
10-27-2013, 20:59
Стига се говорили с тоя сбъркан педерас,от него нищо няма да научите само мръсотии.

EinGutesKind
10-27-2013, 21:02
Стига се говорили с тоя сбъркан педерас,от него нищо няма да научите само мръсотии.

Урокът "Аз и моята сексуалност" - в час по психология. :lol:

Fisherman
10-27-2013, 21:02
Ква психология ти една задачка с проценти не можеш да сметнеш,вишист бил

EinGutesKind
10-27-2013, 21:05
Ква психология ти една задачка с проценти не можеш да сметнеш,вишист бил

Ако имах висше за математик, можеше и да успея да я реша ...

Баща Ти
10-27-2013, 21:09
Ако имах висше за математик, можеше и да успея да я реша ...

Процентите се учат до 4ти клас.

Fisherman
10-27-2013, 21:09
( ͡° ͜ʖ ͡°)

EinGutesKind
10-27-2013, 21:12
Процентите се учат до 4ти клас.

Освен събиране, изваждане, умножение и деление, от математиката знам само квадратни уравнения, и то май вече и тях съм забравил ... пълна простотия и излишна главоблъсканица без приложение.

Баща Ти
10-27-2013, 21:15
Освен събиране, изваждане, умножение и деление, от математиката знам само квадратни уравнения, и то май вече и тях съм забравил ... пълна простотия и излишна главоблъсканица без приложение.

Всичко извън твоя мироглед е простотия без приложение.

ohluv
10-27-2013, 21:15
Наско пак всява смут

Fisherman
10-27-2013, 21:15
пълна простотия и излишна главоблъсканица без приложение.

математиката е основата на всички други науки

Fisherman
10-27-2013, 21:16
деградирал е до консерва със скумрия

EinGutesKind
10-27-2013, 21:18
Всичко извън твоя мироглед е простотия без приложение.

Чак всичко не. Ама както казва един приятел, като идеш в магазина, ти трябва да си направиш сметката, никой няма да ти иска логаритъм от 100 грама сирене и тангенс от 1 кило банани :lol:

ОР
10-27-2013, 21:19
Чак всичко не. Ама както казва един приятел, като идеш в магазина, ти трябва да си направиш сметката, никой няма да ти иска логаритъм от 100 грама сирене и тангенс от 1 кило банани :lol:

Проценти бе, проценти.
Как се чувстваш при факта, че лайното ми е по-умно от тебе?

EinGutesKind
10-27-2013, 21:21
Проценти бе, проценти.
Как се чувстваш при факта, че лайното ми е по-умно от тебе?

Същото е и за процентите. А лайното ти като прочете колкото мен книги и изкара магистратура, да дойде да се запознаем :lol:

ОР
10-27-2013, 21:24
Дай ми 3 годинки още ;)

EinGutesKind
10-27-2013, 21:27
Ти нали си бедна, откъде пари за образование? :lol:

ОР
10-27-2013, 21:33
Ти нали си бедна, откъде пари за образование? :lol:

Още един проблем в държавата ни.

Вече съм студент насе :/
А пари се изкарват чрез нещо начерено "работа"
Чувал ли си за това действие?

EinGutesKind
10-27-2013, 21:36
Още един проблем в държавата ни.

Вече съм студент насе :/
А пари се изкарват чрез нещо начерено "работа"
Чувал ли си за това действие?

Хубаво си студент, ама семестрите са по 300+ лева ... нали се оплакваше как било зле, нямало пари и работа?

ОР
10-27-2013, 21:38
нали се оплакваше как било зле, нямало пари и работа

Не помня. Това кога е било?


Хубаво си студент, ама семестрите са по 300+ лева ...

Точно сега тея 300+ лева ми се струват като пари за кафе :д

EinGutesKind
10-27-2013, 21:40
В такъв случай кое ти е "злето", какво и е на държавата и на правителството? Май сам си противоречиш ...

ОР
10-27-2013, 21:41
Ами не.
Просто не уча в България.

EinGutesKind
10-27-2013, 21:43
И там където си, всички скачат от кеф по улиците, облечени са от глава до пети в злато и няма различни социални класи?

ОР
10-27-2013, 21:45
Да.

EinGutesKind
10-27-2013, 21:49
Разкошно. Аз лягам, че утре като един "отруден българин" трябва да ставам рано, за да водя частен урок и да вадя пари с пот :lol:

ОР
10-27-2013, 21:51
водя частен урок


пари


пот

Курво, моля ти се

Баща Ти
10-27-2013, 21:55
Разкошно. Аз лягам, че утре като един "отруден българин" трябва да ставам рано, за да водя частен урок и да вадя пари с пот :lol:

Урок по какво?

yakuza_
10-27-2013, 22:42
Урок по какво?

Всички знаем по какво. http://www.ex-christian.net//public/style_emoticons/default/SUCK.gif

an7raks
10-28-2013, 07:44
Повече се чувствам европеец, отколкото българин.

Бай Ганьо и той така...
Едит: Сега като допрочетох темата се сетих, че ти беше онзи противен превзет педал/демек най-обикновен/...

EinGutesKind
10-28-2013, 13:10
Курво, моля ти се

Курва, ама елитна :razz:


Урок по какво?

Подготвям децата за матури

ОР
10-28-2013, 14:08
Курва, ама елитна :razz:


http://i.imgur.com/Z2JXu.jpg

EinGutesKind
10-28-2013, 14:21
^преди 10 години :lol:

Баща Ти
10-28-2013, 15:02
Курва, ама елитна :razz:



Подготвям децата за матури

С Божията помощ може и да вържат 3.

nqmaznacheniee
10-28-2013, 17:33
едно добро дело да направят, за кво ни е тоя мухльо

Fisherman
10-28-2013, 17:36
^преди 10 години :lol:

много як бритон майна

EinGutesKind
10-28-2013, 17:43
С Божията помощ може и да вържат 3.

Ще вържат даже 5-ци и 6-ци :sun:

ОР
10-28-2013, 18:20
Ще вържат даже 5-ци и 6-ци :sun:

Насе, доволен ли си от живота си?

OoVasKoO
10-28-2013, 18:21
Насе, доволен ли си от живота си?
Той се радва и на малките неща.