PDA

View Full Version : Помощ, отново имам проблем с ...



Ivan Rusev
10-27-2013, 09:44
Здравейте преди една или две седмици имах леко зачервяване по главичката. Бях прекалил с мастурбацията на този път не мога да си забеля главичката както трябва и по нея има някакво бяло вещество и ми става все по трудно да я забелвам. В последно време се опитвам да се откажа от вредния си навик да маструрбирам често. Моля ви, помогнете, много ме е страх! Обобщено: Трудно и непълно забелване на главичката и някакво бяло страшно миризливо в-во.

mancho
10-27-2013, 16:39
хигиената е твоя проблем тоя хуй трябва се мие от време на време и не прави повече от две чекии на ден че земе да ти се подува и тога ше видиш кон боб ядели

NissaN
10-31-2013, 09:44
Това е трябва ти повече хигиена.

Ivan Rusev
10-31-2013, 14:28
Хора, до преди две седмици не си го миех и ми нямаше нищо! А и не мога да го забеля како трябва, някак си кожата се обръща дори и да не го мия през седмицата, в неделя задължително, като вляза в банята... Възможно ли е дето съм го мазал с едно кремче и да се е раздранило...

NissaN
11-02-2013, 14:45
Да възможно е.

Ivan Rusev
11-08-2013, 13:52
Започна да се забелва както трябва, но онова бялото нещо още си стои (зад главичката).

heartshapedbox
11-08-2013, 16:43
Хора, до преди две седмици не си го миех и ми нямаше нищо! А и не мога да го забеля како трябва, някак си кожата се обръща дори и да не го мия през седмицата, в неделя задължително, като вляза в банята... Възможно ли е дето съм го мазал с едно кремче и да се е раздранило...

Къпеш се само в неделя?

Ivan Rusev
11-08-2013, 16:55
В неделя и като ходя два пъти в седмицата на плуване се къпя на басейна с шампоан, сапун, сякаш съм си вкъщи.