PDA

View Full Version : Какво да направя?



Agnesss
10-27-2013, 15:25
Здравейте.Съжалявам ,ако срещнете грешки при писането.
Преди месец се запознах с едно момче , което е с 3 години по - голямо от мен. Всичко започна в facebook. Той започна да ми пише , всичко вървеше много добре. Споделих на приятелка какво се случва и се оказа , че приятеля и се познава с него даже са доста близки.Незнайно от къде ми намери номера и започнахме да общуваме чрез смс-и. След няколко дена излязохме да се видим и запознаем. Всичко беше наред дори ме закара до вкъщи и през цялото време си говорихме . После продължавахме да си пишем и да се чуваме. След известно време отидохме с компания на кръчма и тогава той ме целуна за първи път. Това беше първия и последен път , в който той ме целуна пред други хора. Срещахме се още няколко пъти в компания , но се държахме все едно нищо не се е случило. Един ден си писахме за това , какво искаме един от друг и тъй като и двамата бяхме приключили дълги връзки аз му казах , че се нуждая от малко време , за да разбера точно какво искам и той ми отговори , че обича нещата да стават по - бързо. Нищо не се промени дори и след този разговор.
Бях на рожден ден близо до тях и докато се оправях да тръгвам той ми се обади и ме попита дали иска да ме прибере до нас и аз се съгласих и слязох да го изчакам. Така той ме закара до вкъщи и стояхме до нас около 1 час , той започна да ме целува и започнахме да си говорим за миналото и той ми разказа за бившата си приятелка и отново подхвана темата какво искам аз от него и аз му казах, че вече мога да започна нова връзка, но той беше много объркан в този момент и ми отговори , че не знае какво иска и не му се започва всичко отначало. Стана ми гадно.. нормално , но не го показах. Трябваше да тръгвам и той ме целуна за чао. След няколко дена пак излизахме и пак все едно нищо не се е случило, но започнахме да си споделяме някои неща и да се сближаваме.Бяхме се събрали у нас : той , моята приятелка и приятеля и (най - добрият му приятел). Нищо особено не се случи , само няколко закачки. Няколко дена по късно му предложих ако иска да излезем само двамата и той се съгласи. Видяхме се, говорихме си разказа ми , че бившата му му е звъняла, но той изобщо не и е вдигнал. По негови думи тя си е скрила номера и тогава чак и е вдигнал и и е казал , че повече не иска да има нищо общо с нея. На мен естествено ми стана много хубаво от това , че е приключил всякакви взаимоотношения с нея. Както си говорихме той започна да ме целува. Личеше си ,че му е хубаво с мен , но нещо го спираше да започне нова връзка. На следващия ден се видяхме отново . Пак се целувахме , разхождахме , говорихме всичко беше много добре. Изведнъж държанието му спрямо мен малко се промени и видях , че е харесал снимка на бившата си. Въпреки това , той не спира да ми пише , но не сме се виждали от 2 седмици.
Объркана съм искам да знам дали има смисъл да продължавам да се занимавам с него или да се откажа , за това се обърнах към вас. Искам да чуя странично мнение дали според вас има някакъв шанс да се получи между нас или той наистина не е готов за нова връзка...

Sh@d0w
10-27-2013, 15:28
Целунал те е, тоест е направил първата крачка.

После те е оставил ти да направиш своята, но ти си се оплела с тази твоя несигурност, като си предизвикала у него такава.

Или си казвай направо когато искаш нещо или не се чуди после.

Agnesss
10-27-2013, 15:30
Аз казвам каквото мисля , защото не обичам да избързвам нито да проточвам нещата

Малка тайна
10-27-2013, 20:30
Според мен просто ви трябва време, за да разберете дали трябва да сте заедно.

Agnesss
10-27-2013, 20:33
Въпроса е в това дали изобщо има смисъл да продължавам да се занимавам с него и да се надявам на нещо несигурно или просто да оставя нещата така както са и да чакам да видя какво ще се случи...

Малка тайна
10-27-2013, 20:36
Това ти трябва да го решиш, ако наистина харесваш това момче, ако тръпката я има и ако си заслужава чакането, защо не ? Обаче ако е от тези момчета който са несериозни по - добре го остави. :)

Agnesss
10-27-2013, 20:43
Относно момичетата всички казват , че е сериозен към тях , но явно нашето време не е сега. Аз наистина си го харесвам и тръпката от моя страна я има. Ще видим какво ще се случи за напред. Благодаря ти за мнението :)

Малка тайна
10-27-2013, 20:47
Почакай, виж какво ще стане. Следи поведението му, как се държи с теб, дали те търси дали се интересува от това как се чувстваш и какво мислиш. Но не се вманиачавай да мислиш по цял ден за него, също така не очаквай и само той да започва разговора първи. Надявам се нещата при вас да потръгнат.

Agnesss
10-27-2013, 20:51
Благодаря за съвета. И аз се надявам нещата да потръгнат