PDA

View Full Version : Мнение...



tikvichka92
10-27-2013, 16:01
Здравейте! Реших да пиша тук, защото мисля ,че ще получа сериозни отговори и все пак никой няма да разбере коя съм. Няма нищо специално в мен , съвсем нормална съм , излизам с приятели , забавлявам се.
Една вечер си стоях вкъщи, разглеждах снимките на една приятелка в facebook, когато получих покана за приятелство. Беше ТОЙ, едно непознато момче, което беше доста симпатично, затова реших да го приема. Веднага след това той ми писа. Не беше нищо особено, нормален разговор. Запознахме се , по - голям е от мен с една година. Единствения проблем е , че сме от различни различни градове, но това не ни попречи да си пишем. Темите ни на разговор не бяха нищо определено - общи приказки, но си личеше , че той има някакви симпатии към мен. Аз не исках нищо повече от него освен да бъдем приятели. Няколко пъти той поиска да излезем , но все нещо ни спираше. Цяло лято си писахме, закачахме се , но нищо повече. Един ден отидох с най-добрата си приятелка на село. Беше ни скучно, за това му дадох номера си и му казах да ми се обади. Говорихме си няколко пъти и той ме извика на дискотека в неговия град , който е съвсем наблизо. Нямаше как да отида затова му отказах. Вечерта той се напи много и ми изпращаше доста закачливи смс-и. След този ден сякаш нещо се промени. Имах желание да изляза с него, не можех без да си пишем или без да се чуем.
Продължавахме да поддържаме контакт, той идваше в моя град, но не ми пишеше да излезем както преди. Отдръпна се. Реших да му призная за чувствата си. Той започна да се държи по различен начин, сякаш и той изпитваше същото. Наскоро беше на дискотека в града ми и на следващия ден ми разказа какво е правил с друго момиче. Стана ми доста тъпо, но се постарах да не ми личи. Вече се държа по отдръпнато , защото ме е страх да не ме нарани. Какво да направя? Как да разбера дали той има нещо към мен.. или е поредната facebook закачка ?

Anonys
10-27-2013, 16:23
Опознала ли си го? На 21 си. Няма лошо да излезете. АКО НЕ СТЕ? Така или иначе ние нямаме избора - дали да бъдем наранени или не. Само избираме кой да ни нарани. Ще бъдеш наранена и по двата начина - дали ако си с него и накрая(колкото и дълго бъде това) то свърши, или ако те отблъсне, или ако спреш всякаква комуникация с него. Има симпатии, но има момчета, както и аз, които не обичаме много да овъртат или да не искат да излезем. Затова спираме комуникация и си продължаваме живота, защото смятаме, че даденото момиче е несериозно. Зависи от теб. Момчетата сме податливи. :)

tikvichka92
10-27-2013, 16:27
Не съм на 21 просто 9 и 2 са моите любими числа. Той не е спрял комуникация с мен просто държанието му е странно

shmatarok
10-27-2013, 17:28
Момчето ти е предлагало толкова пъти да се видите, ти си се дърпала. Късно си се усетила да признаваш чувства.

tikvichka92
10-27-2013, 17:33
Не съм се дърпала просто обстоятелствата бяха такива.

GOOOSHKATA
10-27-2013, 19:19
просто момчетата сме ви такива че сме свикнали всичко да става от раз... ти си момиче нормално е да си по предпазлива особено пък като някой непознат ей така ти пише във фейсбука и иска да излезете, нормално е да изчакваш и да опознаеш човека преди да предприемеш нещо по сериозно.... явно на пича просто му е писнало от това "чакане" и затова се е хванал с друга.... според мен просто не се е получило между вас

tikvichka92
10-27-2013, 19:46
Благодаря за коректния отговор. :)

ForzaFelipe
10-27-2013, 22:10
Няма какво да се чудиш.Разминали сте се.Определено е изпитвал чувства към теб,но ти не си му отвърнала на време,после е станало обратното и той просто е решил че трябва да продължи.Моят съвет е да разбереш дали просто не те изпитва и не блафира с момичето,ако наистина има такова момиче,се откажи,продължи напред и не си причинявай допълнителна болка :)

maldini
10-27-2013, 22:15
Много ясно ,че ще му се промени отношението след като си отказала да се видите . Аз бих направил същото . Никой няма да те чака вечно

GOOOSHKATA
10-28-2013, 07:08
Благодаря за коректния отговор. :)


молим ;)

marilyn
10-28-2013, 08:26
Нормално. Като си му отказвала толкова пъти, той какво да си помисли.

NissaN
10-28-2013, 12:06
Дай му втори шанс