PDA

View Full Version : Гневът



vagarious
10-27-2013, 17:36
Физически как премахвате гнева си? Иска ми се да бях момче и да излея гнева си върху боксовата круша, но тъй като съм момиче .. малко ще ми е некомфортно хха. Толкова гняв съм задържала в себе си, толкова ми е крив света, толкова ми е напрегнато и искам някъде напрежението ми да ескалира.

Sh@d0w
10-27-2013, 17:44
Аз попринцип излизам да тичам. Пускаш си Mp3-ката и тичаш докато не се почувстваш по добре. Много отпуска.

DisappointedDreamer
10-27-2013, 17:46
^Мхм.

Трябва някакво физическо натоварване, изразходване на енергия, етц.

xXxPETYAxXx
10-27-2013, 17:52
Не знам, ама все си мисля, че ако можех да плувам - щях по този начин. :D

Hidayet
10-27-2013, 18:06
Повечето пъти ми идва, както ти каза, да ударя боксова круша, но не ми се намира такава. Иначе с физическо натоварване - не знам дали има друг начин.

vagarious
10-27-2013, 18:09
Понякога си представям, че съм на висок хълм и хвърлям камъни в морето, като по филмите хха. Щеше да е яко ..

bloodfrozen
10-27-2013, 18:15
Мен ме избива на стабилен рев. Музиката също върши работа.

Betterway
10-27-2013, 20:03
Както написа колегата по-горе с тичане става :)...Преди малко тичаш в едно даскало и повярвай ми много отпуска.Тичане + една хубава баня ...това е рецептата :)
Като казвам тичане не си мисли спринт, а нормално :)

Cооkie
10-27-2013, 20:06
Меся тесто (за пица, за хляб, за каквото дойде) :D Колкото повече го блъскаш, толкова по-вкусно става :D
А иначе, то и за жени има бойни изкуства, какво толкова..

Carpe Diem
10-28-2013, 00:30
Какво пречи да си момиче и да удряш боксова круша? Честно, наистина помага, и не само това, ми може и хубаво да я нариташ :) :) Естествено, като си предсавяш че е който и да е там малоумника който те е наранил ;)

Иначе, ако не ти се намира или пък не искаш... мии аз лично пиша поезия :) Но трябва да е нещо което на теб лично ти харесва.

paradosou
10-28-2013, 09:00
Достатъчно отговори са изписани вече, така че от мен имаш въпрос - откъде тоя гняв? Защо си напрегната и ти е крив светът?
Мисълта ми е, че ако има някакви повтарящи се ситуации, които ти съсипват равновесието, моментното изливане на агресия ще свърши работа за кратко, после всичко ще си е същото. Тук сме, за да помагаме; ако дадеш повече инфо за натрупаното и евентуално причини за него, ще се намерят немалко потребители, които ще предложат алтернативи.
Все пак по темата - вариант е да отидеш на планина (ако условията не го изключват ест) и да си запалиш огън; пламъците определено успокояват, да покараш колело (достатъчно внимателно все пак!), да отидеш да танцуваш в някоя зала... :)

vagarious
10-28-2013, 10:13
Гневът ми идва от там, че приятелят ми реши да се разделим по причини, които аз не приемам.Не разбрах от къде дойде и как стана всичко, имам адско много въпроси в главата си и съответно .. сещаш се за какво говоря.Напрежение имам и вкъщи, в университета и общо взето сега съм в онези моменти от живота, в които всичко ти се обръща наопаки и не знаеш накъде да поемеш.Това е, мисля.
Колкото до предложенията, мда .. музиката и танците ме грабнаха.Ще търся изход.

LeagueofShadows
10-28-2013, 10:25
Физически как премахвате гнева си? Иска ми се да бях момче и да излея гнева си върху боксовата круша, но тъй като съм момиче .. малко ще ми е некомфортно хха. Толкова гняв съм задържала в себе си, толкова ми е крив света, толкова ми е напрегнато и искам някъде напрежението ми да ескалира.

интровертните хора като теб си задържат гнева и това ги яде отвътре буквално може да се разболееш от рак и други болести , дори и да е селско по здравословно е да си го изкарваш на момента

иначе това с крушата е само на филмите , най добрия начин да се освободиш от напрежението е да си решиш проблема с човека с който имаш конфликт :smt023 ако някои те е ядосал щом си момиче и не можеш да го набиеш просто го напсуваи или нещо друго

girlwithblueeyes
10-28-2013, 10:38
Спортувай дали ще е йога или някой по интензивен спорт помага повече от това да плачеш .

NissaN
10-28-2013, 12:01
От гневът няма оттърване http://vbox7.com/play:d8382031 тази песен го доказва

GiveMeLove
10-28-2013, 12:04
Здрав секс?

vas4e3to0
10-28-2013, 12:38
Няма лошо да се запишеш на някое бойно изкуство, щом ти се удря боксова круша. Аз лично съм ходила няколко пъти на кикбокс и си ми е било доста комфортно, тези спортове не са само за мъже. :)
Иначе най-доброто решение е да поговориш с това момче, така ще разбереш защо се е разделил с теб и няма да се чувстваш по този начин.
Аз попринцип си рева сама, защото не обичам да обсъждам разни теми с другите, но всеки си излива яда по различен начин. :)

saruhi
10-28-2013, 12:39
Тичане,мнооого тичане... :]

Cloud9
10-28-2013, 12:52
На мен ми помага чистенето.Обичам да виждам как правя нещо хубаво и подредено. Също така танците и една хубава книга ще свършат невероятна работа.И най-вече мисълта че от тук може само по-добре да става :)