PDA

View Full Version : Кофти ситуация като цяло...



me22
10-27-2013, 18:45
Ще се изкажа набързо.. след тва е ваш ред :Д.. Значи ето и проблема как 2 години не мога да забравя едно момиче .. бяхме от различни градове,но .. след 2 год не мога да я забравя и само през няколко дни и влизам в фейсбук да и видя снимките .. макар и да не го ползвам си викам я да и видя снимките .. има се на предвид че не сме контактували 2 год ебати шита честно .. тя не знае че съществувам а аз и гледам снимките и си мисля за нея.. кажете кво да направа, да като съм с приятели или не мисля за нея но е така като остана без да праа нещо цъкайки на компа .. преди като видех момиче постоянно я сравнявах с нея .. явно като мина малко време не е така ,но не мога да я забравя.. само си мисля кво щеше да е ако еди кво си бях с нея и т.н. .. тъпа и смешна ще ви е темата ама кажете няма ли някво шибано решение в тая ситуация


окей са някой ще каже запознай се с други момичета и т.н. .. е добре как да се запозная като точно някоя която съм мислил че става нещо от нея научавам че НЕ СТАВА.. че е курва и т.н. .. по баровете редко има свестни ако тръгна да заговарям някоя в метрото като е пълно ще е неловко малко:Д и най-вероятно няма да e успешен опит

Sh@d0w
10-27-2013, 18:47
Ако ги търсиш по масите на чалгите, нормално да намираш такива.

Свестни момичета има, просто смени обстановката.

me22
10-27-2013, 18:49
Ако ги търсиш по масите на чалгите, нормално да намираш такива.

Свестни момичета има, просто смени обстановката.

Какво се има под предвид смени обстановката ? в барове както казах не ходя мнението ти е малко тъпо..

Carpe Diem
10-27-2013, 18:49
А, какъв е проблема просто да и пишеш?

Georgi.M
10-27-2013, 18:50
Ами това,че ходят по барове или на чалга дискотеки не ги прави негодни и в никакъв случай не означава ,че не са свестни.Доста приятелки имам ,които се събират компания момичета и ходят и примерно избухват 2-3 пъти в месеца на някое парти или в някоя чалготека, това не е критерии !

А пич това за метрото съм го опитвал и всъщност не е толкова неловко. :D Освен ако не се окаже,че изглежда на 20 ,а е на 15 .. тогава е неловко и кофти :D

me22
10-27-2013, 18:53
А, какъв е проблема просто да и пишеш?

за кво да и пиша бе пич .. аз изведнъж спрях да я търся .. смисъл реших че тогава така ще е добре за малко.. после тя ме отряза смисъл отвсякъде

me22
10-27-2013, 18:55
Ами това,че ходят по барове или на чалга дискотеки не ги прави негодни и в никакъв случай не означава ,че не са свестни.Доста приятелки имам ,които се събират компания момичета и ходят и примерно избухват 2-3 пъти в месеца на някое парти или в някоя чалготека, това не е критерии !

А пич това за метрото съм го опитвал и всъщност не е толкова неловко. :D Освен ако не се окаже,че изглежда на 20 ,а е на 15 .. тогава е неловко и кофти :D

и кво да и кажа ? яко е пълно метрото а ? :Д

GOOOSHKATA
10-27-2013, 19:07
братленце... опитай просто да я потърсиш и да излезеш с нея.... тогава най-точно ще разбереш какво е.... според мен е Влюбване... просто си се влюбил в момичето явно ти е направила някое добро впечатление с нещо, опитай да я потърсиш и излез с нея тогава сам юе разбереш

me22
10-27-2013, 19:12
абе пич ти май не прочете добре кво съм написал :Д

Cооkie
10-27-2013, 20:05
за кво да и пиша бе пич .. аз изведнъж спрях да я търся .. смисъл реших че тогава така ще е добре за малко.. после тя ме отряза смисъл отвсякъде

Все тая, пиши й въпреки това. Няма друго решение на проблема. Пробвай си късмета, пък ако не стане, поне ще знаеш, че си пробвал.

me22
10-27-2013, 20:13
Все тая, пиши й въпреки това. Няма друго решение на проблема. Пробвай си късмета, пък ако не стане, поне ще знаеш, че си пробвал.



както казах .. тя ме отряза отвсякъде звънях и писах преди

Cооkie
10-27-2013, 20:15
Бе ако е било преди 2 години, не мисля, че се брои :D

me22
10-27-2013, 20:20
защо ? след като тва беше ясен знак че не иска нищо ? ако някой те потърси след 2 год и ти каже че мисли за теб а ти си забравила че съществува няма ли да се обадиш в полицията :Д

Cооkie
10-27-2013, 20:24
E, ти не тръгвай директно с "да знаеш, че всеки ден ти гледам снимките и мисля за теб постоянно" :D Подозирам си знаеш защо те е отрязала тогава, просто не го прави сега. Човек за 2 години може много да се промени. Почни с разни общи приказки и виж накъде ще отидат нещата..

me22
10-27-2013, 20:28
не искам ;Д.. всеки път си казвам че съм уморен за тея неща ма не мога да я избия от главата си

Cооkie
10-27-2013, 20:48
Като не искаш, ше търпиш :D Толкоз от мен по темата.