PDA

View Full Version : Какво да мисля?



Малка тайна
10-27-2013, 20:19
Здравейте. Разгледах темите по-надолу и забелязах, че доста момичета търсят съвет тук. Реших да споделя и моята история. От 6 години се познавам с едно момче. Излизали сме доста в компания, но тогава бяхме малки. От доста време не се бяхме виждали. Един ден той реши да ми пише. Бях много изненадана, но все пак му отговорих. Писахме си доста дълго за изминалите години през които не се бяхме виждали. Още от малка имах тръпка към него, но тогава не мислех за връзки. Когато ми писа разбрах, че тръпката все още я има, затова когато ми писа да излезем да се видим веднага приех поканата. До колкото помнех той беше много сериозен, но неочаквано той не се появи на срещата ни. Останах много учудена, но реших че нещо сериозно е станало. След седмица той отново ми писа да излезем на кафе и аз пак приех. За втори път обаче ми върза тенекия и реших да не се надявам толкова много, защото той явно няма голямо желание да се видим. Писахме си още няколко пъти, но когато той ми пишеше да се видим аз си измислях някакво оправдание, защото не исках да се повтаря обичайната случка. Спряхме комуникацията, което за мен не беше никак странно.
Изненадващо обаче един негов приятел ми писа. Казваше ми как един приятел от неговата компания много ме харесва и иска да се видим. Мислех си че става въпрос за моя човек, но бях сгрешила. Точно на рождения ми ден той ми писа и аз се зарадвах защото си мислех, че ще ми честити ( а за мен това значи много), но за жалост той също ми написа че момче от неговата компания много ме харесва и иска да излезем. Тогава аз му казах, че ако приятеля му толкова много иска да излезе с мен нека да ми пише сам ( все пак доста странно би беше и мислех, че това е просто една шега) и тогава той спря да пише. Та въпроса ми е дали според вас момчетата са били сериозни за приятеля си или просто са решили да се пошегуват? Според вас дали момчето не е идвало на срещите ни заради приятеля си? Предварително се извинявам ако има грешки.

xXxPETYAxXx
10-28-2013, 05:33
1)Та въпроса ми е дали според вас момчетата са били сериозни за приятеля си или просто са решили да се пошегуват?
2)Според вас дали момчето не е идвало на срещите ни заради приятеля си?

1)Има ли значение, не им обръщай внимание, правилно си направила, когато си им казала, момчето лично да ти пише.
2)Защо не го питаш? Няма как да знаем, каква е причината. След като те е канил пак, можеше не да си измисляш оправдания, а да го попиташ защо ти е вързал тенекия(2 пъти). Ако отговора е "забравих" или нещо друго тъпо, спокойно можеше да му кажаш, че ще излезете и да не отидеш и ти.