PDA

View Full Version : Малко по-затворено момиче харесва по-отворено момче - да му кажа ли?



BlueCinderella
10-28-2013, 01:59
Здравейте, моята история е следната: Като отидох да уча в чужбина, едно момче ми помогна да се ориентирам в новата обстановка- той учи същата специалност като мен в същия университет, но е 5 години по-голям. Срещали сме се основно, защото аз съм имала няккави въпроси, свързани със следването. Един път му се обадих и реших да го попитам, как изглеждам в очите на другите според него, като го помолих да бъде обективен. От този въпрос се стигна до редица комплименти, прегрдка и държене за ръце, нищо повече. В последствие успанових, че той е наистина доста отворен, флиртува с много момичета, и в компания или навън като цяло е много различен. Като си говорихме, беше много приземен, искрен, а като е в компания си е доста отворен, на партита се разбива :D Проблемът е, че аз не го познавам толкова добре, но наистина го харесвам. Искам поне за начало да се опознаем, но той не се обажда. Дали да му кажа да се видим и примерно да го попитам защо се е държал така онзи ден - с прегръдката и държенето за ръка и комплиментите- а после - нищо и да му кажа, че така може да даде надежди на някое момиче- така ще разбере, че гопаресвам. Дали да го направя? Моля ви дайте ми съвет - не мога да спа да мисля за него.

valdesbg
10-28-2013, 04:05
Излизайте някъде и не обелвай дума за ония прегръдки. Тъпо е. Гушнете се пак, кажи че ти е студено да ти даде якето си, загледай се във верижка, пръстени, гривна и пр.. помоли го да ги свали и да ти ги даде.. знам ли. Не са малко начините. А относно тва че е по отворен и се разбира на партита... еми лошо няма. Засега. В смисъл да не ти дреме.

GOOOSHKATA
10-28-2013, 10:41
направи така че той да разбере че ти го харесваш (вие жените си ги знаете тез номера при вас е лесно ) след което спазвай някаква дистанция имам впредвид просто лека дистанция един от друг и ако той те потърси значи има нещо към теб ако ли не... потърси друг :)