PDA

View Full Version : тема за размисъл



seek&destroy
10-28-2013, 12:36
Женската част, как бихте реагирали, ако гаджето (приятеля ви) позволи на някой педал да му направи свирка? Бихте ли се почувствали зле? Бихте ли го приели като изневяра?

Cloud9
10-28-2013, 12:41
Мъжката част имате много интересни идеи за изневяра.Изневяра си е независимо дали само са му "духали" или той е духал.Изневяра е и с мъж,и с жена.

DarkTemplar
10-28-2013, 12:43
^Тя е жена.

vampire_girl_
10-28-2013, 13:24
Най-вероятно ще бъда доста озадачена,но не бих направила проблем.Случвало ми се е вече момче да ми каже,че е експериментирало с други момчета още преди да се запознаем и ми беше малко странно,ама личен избор.Дори да се случи по време на някаква връзка пак не бих го приела за изневяра.

Зъбчето
10-28-2013, 15:17
То и свирката е една голяма изневяра. Ами ако гаджето (жената) преспи с друга жена? Пак ли е изневяра?

Изневяра е ако нараниш чувствата на другия, като го пренебрегваш заради друг/а. Не си прекарваш времето с него и тн. Ако само се трескаш с някой за да си задоволиш половите нагони, не виждам нищо страшно. Просто да е дискретно и с предпазни средства. :)

Sh@d0w
10-28-2013, 15:50
То ако мъжа ти му духат мъже, се учудвам първата ти мисъл да е дали е изневяра.

По - скоро трябва да размишляваш на темата кой пол повече го влече, дали не е другия и дали въобще имате бъдеще. Щото бисексуалните повечето не са наясно сами със себе си.

Иначе темата за изневярата тук е дъвкана милиони пъти, общо взето всеки потребител си има негова дефиниция за изневяра.

Violenza
10-28-2013, 15:58
Силно ме съмнява да имам сериозни отношения с мъж, който би позволил подобно нещо... Хипотетично обаче ако ми се случи, ще бъда потресена, покъртена, в шок, обидена, ужасена (и не знам още какво :D) и ще прекратя отношенията си с този човек.

baby_baby
10-29-2013, 12:45
Силно ме съмнява да имам сериозни отношения с мъж, който би позволил подобно нещо... Хипотетично обаче ако ми се случи, ще бъда потресена, покъртена, в шок, обидена, ужасена (и не знам още какво :D) и ще прекратя отношенията си с този човек.

И аз така

doridori
10-29-2013, 13:32
Директно вратата и довиждане.

seek&destroy
10-29-2013, 15:18
То ако мъжа ти му духат мъже, се учудвам първата ти мисъл да е дали е изневяра.

По - скоро трябва да размишляваш на темата кой пол повече го влече, дали не е другия и дали въобще имате бъдеще. Щото бисексуалните повечето не са наясно сами със себе си.

Иначе темата за изневярата тук е дъвкана милиони пъти, общо взето всеки потребител си има негова дефиниция за изневяра.
Хипотезите за случката могат да са много - неудовлетвореност от партньора, да искаш да изневериш, но не точно, хаха, моментна изцепка.
Знам ли, за мен не е нормално.

DarkTemplar
10-29-2013, 15:30
Ако си неудовлетворен или искаш да изневериш, едва ли би го направил точно с човек от същия пол. Това навява асоциации за едни други предпочитания, нямащи общо с моментната ти връзка.

xoxi
10-29-2013, 15:34
Силно ме съмнява да имам сериозни отношения с мъж, който би позволил подобно нещо... Хипотетично обаче ако ми се случи, ще бъда

любопитна как изглежда другия. :D
Либерална съм що се отнася до еднополови отношения. Нямам нищо против любопитството да се задоволява.
Ако обаче започне да предпочита мъжка ласка пред моята, тогава ще трябва да си поговорим. :D

sweetka_96
10-29-2013, 17:33
Директно вратата и довиждане.

The same :D

GiveMeLove
10-29-2013, 17:37
БЛЯКС

seek&destroy
10-29-2013, 20:02
Ако си неудовлетворен или искаш да изневериш, едва ли би го направил точно с човек от същия пол. Това навява асоциации за едни други предпочитания, нямащи общо с моментната ти връзка.

А може би изневярата със същия пол би предизвикала по-малка вина, по-лека съвест?!

Всъщност грешите с теорията за левия бряг. Поне в случая, в който аз поставям дадена случка. Познавам двама тотални, заклети педерасти, с визия и типично женски наклонности, е повярвайте ми изчукани от и духали на мноооого голям брой мъже. И то мъже със семейства или просто момчета, търсещи .... хмм не знам точно какво.

DarkTemplar
10-29-2013, 21:08
Варианти всякакви. Чувал съм за някои, които смятат, че да чукаш мъж или да му дадеш да ти духа не е проява на хомосексуализъм (щото видиш ли те подавали, а не поемали). На мен това ми е доста пробита логика. Както и другата "ми аз исках само да пробвам, щото ми беше интересно". Става малко като в онзи стар виц за моряците, които по време на плаване седяли и си обсъждали дали от веднъж се става гей и един се обадил: "а от 45 пъти става ли се?" 8-)

Това за по-малката вина също не ми се вярва. Мнозинството от жените биха се фрапирали много по-сериозно, ако го хванат на калъп с мъж, вместо с друга жена. И биха го приели не само като изневяра, ами и като доста тежка обида.

marilyn
10-29-2013, 21:13
Не мисля, че бих имала отношения с човек, който мисли за секс с хора от неговия пол. Ноооо ако предполжим, че ми се случи... ще съм страшно обидена и ще ми е много неприятно. Не само,защото е изневяра, а защото едва ли не аз не съм му била достатъчна, та по мъже е тръгнал. Много гнусно ми се вижда. Нямам против хомосексуалистите, противно ми е да разбера, че приятелят ми е дал на друг мъж да му лапа. Отврат.